Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:48:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Web Prodavnica racunara  (Pročitano 2221 puta)
01. Dec 2007, 01:21:19
Clan u razvoju


Spavaj Jugo, rano moja neprebolna.

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 31
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
Samsung D820 i Nokia3100
Cao svima. Pocetnik sam u web programiranju (u fazi ucenja). Trenutno na faxu radimo projekat web prodavnica. Sve sam odradio kako treba (dizajn, razne funkcije kao sto su log in, log out, register, i drugo) ali nikako u potpunosti ne mogu da osmislim kako bi trebalo da izgleda moja baza podataka. Tema je "Computer WebShop". Napravio sam nebrojeno mnogo ER dijagrama za ovu bazu, ali stalno nesto hvali, nesto je suvisno, i prosto sam stao u mjestu. Nista mi vise ne pada na pamet. Ako neko ima neki predlog o ovome, molim vas, neka mi objasni. Svaki predlog je dobrodosao. Unaprijed, mnogo sam vam zahvalan na pomoci.
IP sačuvana
social share
Zivot bez ljubavi je zivahna verzija smrti...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Pokusas da smislis sve sto ti je potrebno i krenes da radis... pa ako nesto zafali, dodas Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
www.databaseanswers.org

po mom misljenju trenutno najbolji sajt koji se bavi problematikom dizajniranja same baze sa preko 450 gotovih primera pogledaj gotove primere sa kljucevima ,vezama .... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Spavaj Jugo, rano moja neprebolna.

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 31
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
Samsung D820 i Nokia3100
hvala na savjetima   Smile
IP sačuvana
social share
Zivot bez ljubavi je zivahna verzija smrti...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Spavaj Jugo, rano moja neprebolna.

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 31
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
Samsung D820 i Nokia3100
Ovaj sajt je dobar! Hvala drugar pexkolosSmile Jos neko?  Smile
IP sačuvana
social share
Zivot bez ljubavi je zivahna verzija smrti...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6131
Tesko ce ti iko pomoci oko organizacije baze... Pogotovo ako prati uputstva koja si ti u prvom postu naveo, malo je to informacija...

Druga stvar, poslusaj SF-a, pokusaj sam, pa sta vidis da je suvisno izbaci, a sta ti fali dodaj, najbolje ces resiti problem ako ga resavas sam jer ces moci da uocis sve mane tvoje baze i da ih ispravis, ako ti sve to neko sazvace, neces moci bas lako da uocis mane... I sto je najbitnije od svega, kako budes radio, sticaces praxu za ubuduce...

Samo prati savet SF-a, svaki drugi ti nece pomoci mnogo (dugorocno gledano)!
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Spavaj Jugo, rano moja neprebolna.

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 31
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
Samsung D820 i Nokia3100
Tesko ce ti iko pomoci oko organizacije baze... Pogotovo ako prati uputstva koja si ti u prvom postu naveo, malo je to informacija...
Sve je to tacno. Ocigledno da ja i nisam bas najbolje opisao problem. Stvar je u tome sto ja ne trazim gotovu bazu, vec neki primjer na osnovu kog mogu da se orjentisem po pitanju ovoga. Ti si apsolutno u pravu, gotova stvar mi nikako ne bi pomogla na dugim stazama. Mnogo hvala za predlog.
IP sačuvana
social share
Zivot bez ljubavi je zivahna verzija smrti...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Instaliraj par skripti koje rade slicnu stvar pa pogledaj kako su oni bazu organizovali...

U principu pravilo ne postoji...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6131
U principu pravilo ne postoji...

Tu se ne bih slozio u potpunosti, postoje pravila, ili ja to smatram pravilom a gresim... Baza bi trebalo da se organizuje tako da bude sto je bolje moguce optimizovana... To je neko da kazemo pravilo, a optimizacija baze je posebna tema o kojoj se moze polemisati u nedogled (po mom misljenju)... Svako ko zna da optimizuje bazu bi to drugacije uradio i svako resenje bi bilo dobro ali ni jedno resenje ne pokriva apsolutno sve... Idealno ne postoji, postoji samo najbolje moguce resenje, cije mane su poznate, ali se preko njih moze (ili mora) preci...
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Spavaj Jugo, rano moja neprebolna.

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 31
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
Samsung D820 i Nokia3100
Svako misli razlicito. Problem je to sto ja nemam svoje misljenje (ne vise) tako da mi treba tudje, po kojem bih se ja, kako sam prije naveo, orjentisao, i sklopio tu bazu. Ljudi, ne zamjerite, ali svaki pocetnik je tezak na svoj nacin. Izvinite ako vas gnjavim.
IP sačuvana
social share
Zivot bez ljubavi je zivahna verzija smrti...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:48:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.