Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:43:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Navijacke grupe Srbije  (Pročitano 63876 puta)
Ucesnik diskusija


where this fucking life go

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
SonyEricsson k770i
I jos jedna
                   

                       Nocas bice nereda, nocas bice ludnica,
                       evo idu huligani, sa uzickih ulica.
                       Rusice, palice, silovace zene,
                       Uzice ce pamtiti huligane njene.
IP sačuvana
social share
NIje dobro Bijelo Dugme, nije dobra Katarina,nije dobra Katarina niti Kicme Disciplina. Samo valja cura fina koja nosi bokal vina. Daj da vino popijem, da ti kicmu savijem.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


where this fucking life go

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
SonyEricsson k770i

Evo ih i Aveti PK (FK Zeleznicar Novi Sad) ako se nevaram ovo je 5 liga

Prvo mala istorija grupe(napisan pre 2-3 godine)

Navijacka grupa Aveti - FK Zeleznicar osnovana je pred kraj sezone 02/03, na utakmici Zeleznicar - Buducnost Savino Selo. Sacinjavaju je pretezno momci iz PK (ulica Pariske Komune sa okolinom), dela NS koji je najblizi Zeljinom igralistu, iako ima i sve vise momaka iz drugih delova grada. Ekipa je 100% mladja, sto ne znaci i 100% neiskusna. U prvoj sezoni,03/04 Zelja se takmicio u Drugoj Vojvodjanskoj ligi - zapad (5. rang takmicenja). U takvoj navijacki neatraktivnoj, "seoskoj" ligi, grupa nije imala mnogo prostora za napredak, pa je u prosloj sezoni bilo mnogo uspona i padova. Ipak, najvaznije je da se grupa odrzala, i da se stvorio kostur grupe od nekih 15-20 redovnih clanova, uz jos momaka koji ponekad dodju na tekme. Sto se tice marketinga grupe, za sada imamo samo jednu vrstu majica, ali planovi za period koji predstoji su mnogo veci. Takodje imamo i nekoliko veoma lepih transparenata. Pirotehniku smo u protekloj sezoni koristili gotovo na svim tekmama na kojima smo bili, ali nikad u vecoj razmeri, sto takodje nameravamo da ispravimo. Mozda je najveci problem grupe to sto se u potpunosti sami finansiramo, a ima nas relativno malo. Ipak, nekako smo uspeli da "izguramo" ovu prvu, najtezu sezonu. Zelja se plasirao u visi rang takmicenja, jedinstvenu Vojvodjansku ligu, koja je nesto atraktivnija od ove prethodne, jer bi pored nas tu trebalo da bude  jos nekoliko ozbiljnih ekipa.Da li je to tako,i koliko mozemo da se poredimo sa eventualnim drugim grupama pokazace vreme.Sve u svemu,vernost Zelji ce i ove sezone biti nasa glavna obaveza,pa makar gostovali po svinjicima i kokosinjcima svaku tekmu.

Inace grupa se raspala prosle sezone, ali ove sezone se ponovo okuplja ekipa i Aveti su bili na svakoj utakmicu ove polusezone. Evo i nekih slika ove sezone:





Fina grupa. Ja sam licno imao problema sa navijcima fruskogorca Sremska Kamenica. Momci su bas zagrizeni za navijanje. Mislim da se zovu Kama-mama, tako nesto. Takodje cuo sam i za Daltone iz Temerina, mada ne znam da li sada deluju. Saljite ljudi slike, mozda se sretnemo na nekoj tekmi.
IP sačuvana
social share
NIje dobro Bijelo Dugme, nije dobra Katarina,nije dobra Katarina niti Kicme Disciplina. Samo valja cura fina koja nosi bokal vina. Daj da vino popijem, da ti kicmu savijem.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


where this fucking life go

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
SonyEricsson k770i
Evo jos nekih slika Fightersa

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

5a27c0c576c42ff93939e2472d5c58d4.th.jpg
(3.6 KB, 150x113)
42c5d07f55c1e9c34ed2bd916c1f06dd.th.jpg
(6.4 KB, 150x113)
c71be24298b18b94f4008e9469b1dadf.th.jpg
(6.15 KB, 150x113)
e09c3da8cbbdb4541ddd1919cce95d9c.th.jpg
(5.94 KB, 150x113)
net1-5.jpg
(160.68 KB, 640x461)
net2-3.jpg
(187.72 KB, 640x480)
Sloboda-radnicki4.jpg
(144.84 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
NIje dobro Bijelo Dugme, nije dobra Katarina,nije dobra Katarina niti Kicme Disciplina. Samo valja cura fina koja nosi bokal vina. Daj da vino popijem, da ti kicmu savijem.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Главни порнићар

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava Десна обала дунава...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Motorola v3x
Aj ti FF baci one slike lepa sela...
Odlicna grupa, zasigurno da Uzice zasluzuje da Sloboda udje u prvu ligu ali na zalost to je nezamislivo  Smile

Zamisli ligu:
-Crvena zvezda
-Partizan
-Rad
-MunZe
-Vojvodina
-Radnicki KG
-Radnicki Nis
-Radnicki Pirot
-Napredak
-Spartak
-Novi Pazar
-OFK BGD
-Sloboda Uzice

i to pod uslovom da bude samo 12 klubova
al' nazalost realnost je surova pa mi u prvoj ligi gledamo neki cukaricki, bezaniju, 'ajduka i ostala sranja  Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2007, 07:29:29 od ЛошМи »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


where this fucking life go

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
SonyEricsson k770i
Jbg... Sta da se radi, sve pare su u BG-u, onda je logicno da i najjaci klubovi budu tu. A to sto Bezanija igra u super ligi, to je zalosno. Valjda ce privatizacija klubova doneti veci kvalitet takmicenja. Ostaje da se nadamo.
IP sačuvana
social share
NIje dobro Bijelo Dugme, nije dobra Katarina,nije dobra Katarina niti Kicme Disciplina. Samo valja cura fina koja nosi bokal vina. Daj da vino popijem, da ti kicmu savijem.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson w700
Jbg... Sta da se radi, sve pare su u BG-u, onda je logicno da i najjaci klubovi budu tu. A to sto Bezanija igra u super ligi, to je zalosno. Valjda ce privatizacija klubova doneti veci kvalitet takmicenja. Ostaje da se nadamo.

Bezanija je kvalitet pokazala u prethodne dve sezone..dok su bili u drugoj ligi gledao sam ih na svim tekmama kod kuce s;obzirom da zivim pored stadiona i tada su zaista igrali dobro cak sta vise trebali su da udju jos ranije u prvu ligu ali je sezonu pre pusten Radnicki NBGD....Bezanija sada ne lici ninasta tako da mogu samo da im pozelim srecu u duelima u Telekom ligi...


Citat
-Crvena zvezda
-Partizan
-Rad
-MunZe
-Vojvodina
-Radnicki KG
-Radnicki Nis
-Radnicki Pirot
-Napredak
-Spartak
-Novi Pazar
-OFK BGD
-Sloboda Uzice

idemo sa ovim predlogom u FSS Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


where this fucking life go

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
SonyEricsson k770i
Gledao sam kako Bezanija igra, ali sam mislio na posecenost na utakmicama. Ko gleda Bezaniju, retko kada vise od 500 ljudi. O tome pricam. Sloboda UE ce se ove godine najverovatnije boriti za opstanak u 3 ligi (srpska liga grupa zapad) ali joj se iz tekme u tekmu povecava broj okorelih navijaca, gore pomenutih FREEDOM FIGHTERSA.
IP sačuvana
social share
NIje dobro Bijelo Dugme, nije dobra Katarina,nije dobra Katarina niti Kicme Disciplina. Samo valja cura fina koja nosi bokal vina. Daj da vino popijem, da ti kicmu savijem.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Главни порнићар

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava Десна обала дунава...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Motorola v3x
Gledao sam kako Bezanija igra, ali sam mislio na posecenost na utakmicama. Ko gleda Bezaniju, retko kada vise od 500 ljudi. O tome pricam. Sloboda UE ce se ove godine najverovatnije boriti za opstanak u 3 ligi (srpska liga grupa zapad) ali joj se iz tekme u tekmu povecava broj okorelih navijaca, gore pomenutih FREEDOM FIGHTERSA.

FF su zaista pokazali kvalitet, i po meni najveci napredak prosle godine. Veliku expanziju su doziveli a smatram da Uzice kao grad zasluzuje 1.ligu!

p.s.Kao sto rekoh daj nabaci one slike "lepa sela lepo gore..."  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


where this fucking life go

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.3
mob
SonyEricsson k770i
Evo par slicica. Kakav sam baksuz, imao sam CD sa slikama FF i par klipova, i dam ortaku da skine, a on mi upropasti CD   Smile Smile Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

5_uklapanjenovinovinewallpaperscopy.jpg
(616.67 KB, 1024x768)
5_wallpaper2-4.jpg
(185.51 KB, 1024x768)
5_wallpaperssg-3copy.jpg
(327.87 KB, 1024x768)
5_walpapersjadza1.jpg
(379.51 KB, 1024x768)
FREEAREAcrna.jpg
(306.12 KB, 627x640)
majicaFREEAREA-1.jpg
(288.47 KB, 627x641)
IP sačuvana
social share
NIje dobro Bijelo Dugme, nije dobra Katarina,nije dobra Katarina niti Kicme Disciplina. Samo valja cura fina koja nosi bokal vina. Daj da vino popijem, da ti kicmu savijem.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


where this fucking life go

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.3
mob
SonyEricsson k770i
Mogao bi jos neko da predstavi navijacku grupu svog grada, da upoznamo konkurenciju Smile Smile
IP sačuvana
social share
NIje dobro Bijelo Dugme, nije dobra Katarina,nije dobra Katarina niti Kicme Disciplina. Samo valja cura fina koja nosi bokal vina. Daj da vino popijem, da ti kicmu savijem.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:43:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.