Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:54:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koje vam boje stoje  (Pročitano 3671 puta)
17. Maj 2005, 06:28:31
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Koje vam boje stoje   


Većina muškaraca, bez obzira na godine, skoro uopšte ne obraća pažnju na boju dok bira garderobu - što je pogrešno. Da li ste znali da ni dobra marka, ni idealan model ne znače mnogo ako vam neka boja apsolutno ne pristaje?

Treba znati da i naše fizičke karakteristike reaguju na boje koje se nalaze oko njih; na primer, prihvataju one koje savršeno idu uz naše oči i odbijaju one koje im nimalo ne odgovaraju. Upravo zbog toga, bićete primećeni u nekoj odeći i deliće vam komplimente, dok ćete u nekoj drugoj biti sasvim neprihvatljivi za određeno društvo ili priliku. Da biste bili sigurni u boju koju ste izabrali, najbolje je da se za početak više puta pogledate u ogledalu i da odevnu kombinaciju na sebi uporedite sa svojom kosom, očima, tenom i, naravno, figurom.

Kada se dobro izanalizirate, odredite šta želite da najviše istaknete na sebi. Ukoliko hoćete da vam kosa dođe do izražaja, birajte zelenu, plavu, sivu ili žutu boju. Ako vas nervira boja vaših očiju (a nemate nameru da kupujete sočiva u drugoj boji) i mislite da je mnogo jaka, odlučite se za pastelne nijanse kako biste ublažili efekat (ako vam baš oči dođu do izražaja, onda birajte kontrastne nijanse od tih). Želite li da istaknete svoj ten, neka boje na vama budu što svetlije i vedrije.

Treba da znate da se neretko dešava da vaša omiljena boja bude i ona koja vam uopšte ne stoji. Ipak, to nije razlog za očaj jer određene mogućnosti uvek postoje - možda će se neka blaža nijansa savršeno uklopiti uz neki drugi odevni predmet na vama i onda će opet sve biti u redu - nosićete svoju omiljenu boju a nećete izgledati kako ne treba.

Budite obazrivi kada kupujete stvari - već tada obratite pažnju na boju, jer ukoliko kasnije ustanovite da se nešto ne uklapa, nećete moći da popravite već učinjenu grešku.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Plavusama lepo stoje nezne boje, roze, bela i sl. a crnkama teget, ljubicasta, crna...po moj misljenju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
apsolutly obrnuto se meni cini.
imam izrazito crnu kosu i bas zbog toga mi mnogo bolje stoje svetlije boje, ili bar tako svi kazu.
(a ja sve teget nosim )
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
i meni svetlije boje bolje stoje,ali to zavisi od mnogo faktora,boja tena,ociju,kose...ja kad stavim taman ruz izgledam ko Charli Chaplin Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
definitivno jos jedan glas za svetlije boje... posebno leti kad pocrnim i kad nosim uglavnom bez\belo i svetloplavo... inace, kazu mi da mi najbolje stoji zuta\svetlozuta...
tamne boje ubijaju tamnokose....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I hope life isn't a joke, because I don't get it

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 321
mob
Nokia 6260
Ja isto mislim da to ima dosta veze sa bojom tena, a i sa nijansom kose... Na sebi nikako ne volim braon i crvenu, i ubedjena sam da mi te boje grozno stoje....a svetle boje bas volim, ali ih nosim uglavnom leti.....
IP sačuvana
social share
i'm not suffering from insanity, i'm enjoying every minute of it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:54:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.