Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: /\/\/\/\/ pocni od kraja pocni od pocetka/\/\/\/\/\/\/\  (Pročitano 25969 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Nisu Tax. Stvari su proste i jednostavne. Samo ih ljudi cine zakukuljenim i zamumuljenim.

Баш тако.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia Luvmya 520
vidi se da si bivsi vernik. a onda su ti se srusili svi snovi.
Nikada nisam bio vernik, nemam mogucnost verovanja. Nije mi jasno kakve koristi imas kada govoris to sto govoris o meni, a narocito kako su se meni "srusili snovi". Odakle ti uopste takve ideje, gde sam ja spominjao moje snove ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
... Moj Gottago svi mi prolazimo kroz razne faze razvijajući se. ...
na to sam mislio. neko prodje, neko ne.
Nikada nisam bio vernik, nemam mogucnost verovanja.
mozda je tu problem. trebao bi da verujes da ce biti malo lepse vreme u meteoroloskom smislu. ako nista drugo.
 
Citat
Nije mi jasno kakve koristi imas kada govoris to sto govoris o meni,

apsolutno nikakve.
Citat
a narocito kako su se meni "srusili snovi".
  kao sto rekoh, stice se takav utisak.
Citat
Odakle ti uopste takve ideje, gde sam ja spominjao moje snove ?
pa ne znam. nekada imam zanimljive ideje. steta sto me ne iskoriste u naucne svrhe.
nisi spominjao snove. mislim da na psihologiji ima tema o tumacenju snova. kada sam rekao "snovi" nisam mislio na one koji se desavaju za vreme putovanja kroz rem faze, mislio sam na one ... nesto kao vizija.

aj nemoj se ljutis. malo ti je nastup od samog pocetka agresivan.    Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: gottago
mozda je tu problem. trebao bi da verujes da ce biti malo lepse vreme u meteoroloskom smislu. ako nista drugo.
Ne shvatas razliku izmedju verovanja i pretpostavke. Covek, (ne samo meteorolog) moze samo da
pretpostavi kakvo ce vreme biti i to sve na osnovu vremenskih situacija koje su se vec desile.
Covek moze da veruje samo u nesto sto se nije desilo. Ja ne mogu da verujem kada nemam tu mogucnost, bas kao sto neko ne moze da svira instrument, peva, slika, bavi se sportom.......
Citat: gottago
kao sto rekoh, stice se takav utisak.
pa ne znam. nekada imam zanimljive ideje. steta sto me ne iskoriste u naucne svrhe.
nisi spominjao snove. mislim da na psihologiji ima tema o tumacenju snova. kada sam rekao "snovi" nisam mislio na one koji se desavaju za vreme putovanja kroz rem faze, mislio sam na one ... nesto kao vizija.

aj nemoj se ljutis. malo ti je nastup od samog pocetka agresivan.    Smile

Covek moze da stekne pogresan utisak kada cita ono sto sam ja napisao samo ako ne cita sa paznjom, izvlaci iz konteksta i izvrce ono sto sam ja napisao. Ja sam 100% racionalista i mozda to zbunjuje ljude, posto svi veruju u nesto, pa im nije jasan neko ko u nista ne veruje.
Ja jesam imao viziju mog zivota koji se tada nije desio, pa je sve to sto sam video pocelo da se desava i sve se desilo, ali to je nesto sto ima znacaj samo za mene i nikoga vise, i ne govori nista o meni sto bi me stavilo
u bilo kom obliku i formi iznad bilo koga.
Ja sam samo verbalno agresivan ( i to mnogo vise u stvarnom zivotu, nego ovde ) kada mi neko verbalno uputi bilo kakvu verbalnu negativnost, a najcesce se radi o situacijama gde neko pokusava da mi kaze sta da radim, i tu nastaje verbalni masakr te osobe.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Nisu Tax. Stvari su proste i jednostavne. Samo ih ljudi cine zakukuljenim i zamumuljenim.
Verovatno sam sve to radio do sada... Sada samo vidim.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia N70
Plasim se na umrem ne ostvaren a ti ?Smiley
Ko je to rekao slazem se sa njim !

A cega bi se drugog plasio da me ne proburazi metak ?Da osetim bol citavih 5 stotinki ?
Plasim se sta ce biti samnom posle smrti !Ako nema nicega, nemam cega da se bojim, ali cak nije ni u tome poenta..Umrecu a nisam bio covek kakav sam znao da mogu da budem.

Ptice su zelele da vide sta ima  gore...i sta su videle ?Da su gladne i da moraju pre ili kasnije da se spuste dole.Ja sam deo planete.Pa logici stvari i planeta je deo mene.Ako pricamo o egu on sam se namece.Planeta je ziva ja sam dokaz! Ne verujes mi? Ustini se, eto ti dokaz.Ako sam ja planeta i ti si planeta mi smo ista stvar.Na njoj se nalazis ti na njoj se nalazim ja na njoj zivis.Raduj se sto ovo znas.Planeta je ziva a mi smo dokaz.U kosmosu postoji zivot a mi smo dokaz.A sta je zivot ?Skup atoma ?Energija ?Dusa ?Ja znam sta sam... ja sam veter koji duva da bi devojkama kvario kosu, ja sam muzika koja se cuje jer bez nje bih bio gluv....ja sam sve kao i ti, ja sam nista trenutak u vremenu.Ne plasi me smrt, mnogi su umrli pre mene.Ne plasi me pakao u kome je svaki dan zurka i gde me peku vatrom i gde me je golog sramota.Plasi me samo pustinja gde nema zivota
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Plasim se na umrem ne ostvaren a ti ?


Ја се супростављам свом "самоостварењу", и не плашим се да умрем у тренутку док ово пишем...  Smile 
« Poslednja izmena: 21. Avg 2009, 18:53:22 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ja se takođe ne bojim smrti, nego Magic što se suprostavljaš samoostvarenju.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ja se takođe ne bojim smrti, nego Magic što se suprostavljaš samoostvarenju.

Зато што сутра имам испит,  Smile а ја дошао па овде учим и информишем се о стварима које немају везе не само о предмету већ ни о факултету...

« Poslednja izmena: 21. Avg 2009, 20:13:39 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia Luvmya 520
Plasim se na umrem ne ostvaren a ti ?Smiley
Ko je to rekao slazem se sa njim !

A cega bi se drugog plasio da me ne proburazi metak ?Da osetim bol citavih 5 stotinki ?
Plasim se sta ce biti samnom posle smrti !Ako nema nicega, nemam cega da se bojim, ali cak nije ni u tome poenta..Umrecu a nisam bio covek kakav sam znao da mogu da budem.

Ptice su zelele da vide sta ima  gore...i sta su videle ?Da su gladne i da moraju pre ili kasnije da se spuste dole.Ja sam deo planete.Pa logici stvari i planeta je deo mene.Ako pricamo o egu on sam se namece.Planeta je ziva ja sam dokaz! Ne verujes mi? Ustini se, eto ti dokaz.Ako sam ja planeta i ti si planeta mi smo ista stvar.Na njoj se nalazis ti na njoj se nalazim ja na njoj zivis.Raduj se sto ovo znas.Planeta je ziva a mi smo dokaz.U kosmosu postoji zivot a mi smo dokaz.A sta je zivot ?Skup atoma ?Energija ?Dusa ?Ja znam sta sam... ja sam veter koji duva da bi devojkama kvario kosu, ja sam muzika koja se cuje jer bez nje bih bio gluv....ja sam sve kao i ti, ja sam nista trenutak u vremenu.Ne plasi me smrt, mnogi su umrli pre mene.Ne plasi me pakao u kome je svaki dan zurka i gde me peku vatrom i gde me je golog sramota.Plasi me samo pustinja gde nema zivota

A da li znas nekoga ko je umro ostvaren ? To bi znacilo da je svako zeleo da umre, znacilo bi da je svako ko je bio u toj mogucnosti rekao "Evo sada sam sve ostvario i hocu da umrem . "
covek moze da se plasi samo onoga sto zna, a ne zna sta je posle smrti, tako da ne postoji sansa da se
toga plasi. Ti si jednostavno neko ko se plasi smrti, ali to nece sebi da prizna.
Ti da si mogao da budes nesto sto nisi ti bi to bio, a ne bi bio to sto jesi.
Ptice nisu zelele da vide sta je gore, posto su one nastale od riba koje su gledale sta je u vodi i to je kreacija
a ne volja riba.
Kakve veze ima ova planeta sa egom ? Ego je rec i covek je jedina zivotna forma koja ima ego, posto je jedina zivotna forma koja ima rec pored toga sto ima instikte i nagone, koji su sve sto imaju ostale zivotne forme koje nemaju rec.
Zivot ili dusa je osecaj prisutnosti zive materije koji je odvaja od mrtve. To si ti, a ne vetar i zvuk.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.