Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: /\/\/\/\/ pocni od kraja pocni od pocetka/\/\/\/\/\/\/\  (Pročitano 25951 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
 Smile Sorry zaboravio sam crticu ...www.tvorac-grada.com
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Procitah, samo mi deluje kao vrtenje u krug. Svako o svome bez pokusaja razumevanja drugog. I ovde na forumu u desetine tema se o tome razglaba na ovaj ili onaj nacin. Ako pak neko nema odgovor na neki post, jednostavno to preskoci i ide dalje po svome, kao da taj post nepostoji. Traganje za sustinom i istinom je tesko. Svako ima svoj rezon, nacin razmisljanja. Ljudi na bilo koji nacin hiljadama godina pokusavaju doci do istine, pokusavaju shvatiti ovo ili ono.
U samom mozgu se moraju preci nekoliko stepenica do automatizma. Ako hoces da naucis da vozis bicikl, prvi stepenik je informacija, saznanje o tome da bicikla postoji. Pa drugi upoznavanje sa njom, patreci i da ne nabrajam nadalje. Sve do momenta kada se stigne do automatizma, da sednes i vozis, kao da si to oduvek znao. Velika vecina ljudi se zadrzava samo na prijemu informacija u zivotu. Dalje ih ne interesuje, ili ne mogu to razumeti.
Odnos prema ovom ili onom, je stvar individue. Trazeci krug ljudi koji ce pratiti tvoj nacin razmisljanja, moze samo dovesti do toga da to razmisljanje ostane ograniceno.
« Poslednja izmena: 02. Dec 2007, 08:33:06 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Svidja mi se tvoj nacin razmisljanja i zapitkujem sebe da li zeli da odgovori moj ego ili ja.Hajde neka prvo odgovori moj Ego koji se gura Smiley U svakom slucaju bolje je i da trazim tu biciklu koju zelim da naucim da vozim nego da stojim u mestu.Problem je samo gde god sam je trazio bili su samo ljudi koji idu peske za tako nesto nece ni da cuju.A sada ja:Pronasao sam drustvo "biciklista" nacico sam da vozim biciklu.Medjutim Vozeci se biciklom po putu informacija.dobio sam informaciju da postoji i avion.Sada tragam za drustvom avijaticara Smiley) Pa ja tebe sada tebe pitam ostajes li sa pesacima ili ides samnom u voznju za informacijama ovaj put letimo ko zna mozda stignemo i do svemirskog broda Smiley...
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Svidja mi se tvoj nacin razmisljanja i zapitkujem sebe da li zeli da odgovori moj ego ili ja.Hajde neka prvo odgovori moj Ego koji se gura Smiley U svakom slucaju bolje je i da trazim tu biciklu koju zelim da naucim da vozim nego da stojim u mestu.Problem je samo gde god sam je trazio bili su samo ljudi koji idu peske za tako nesto nece ni da cuju.A sada ja:Pronasao sam drustvo "biciklista" nacico sam da vozim biciklu.Medjutim Vozeci se biciklom po putu informacija.dobio sam informaciju da postoji i avion.Sada tragam za drustvom avijaticara Smiley) Pa ja tebe sada tebe pitam ostajes li sa pesacima ili ides samnom u voznju za informacijama ovaj put letimo ko zna mozda stignemo i do svemirskog broda Smiley...

Mislim da cemo se veoma dobro razumeti i druziti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Evo jedno pitanje za tebe ? Koliko iznosi broj Pi ?:)Ne treba ti lenjir ...

Imas papir olovku da nacrtas jedan krug i da mi kazes koliko precnik kruga ide u duzinu kruga...Smiley
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Sony xperia
Pi je broj koji ide u beskonacnu decimalu. Ako hoces reci da je netacno preracunavanje, vec samo priblizno, bilo kog dela kruga, kroz jednacinu sa jednom nepoznatom , u pravu si.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Evo momci da se uključim i ja..Odmah da vam kažem-nemam obrazovanje niti sam neki "baja" ali vrlo dobro znam da prepoznam tekstove gde se umesto individualne svesti provlači ego.Takvi tekstovi su i na ovom forumu kao i na svakom drugom.
Posebno mi je drago kad ljudi govore u tonu koji smiruje,miri,ne nameće...
Retko kad ćete naleteti na takve ljude,zar ne?
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
E pa onda dobrodosao u filozofsko drustvo ,uzivaj u voznji...Smiley

Nije bitno ni ko sam ja ni ko si ti bitne se nase misli.Sto se tice obrazovanja reci cu ti samo jedno.Ako se secas kada si nesto "odgovarao" u skoli.Da li si ti odgovarao ili neki autor knjige umesto tebe cije si ti reci naucio napamet.Po toj logici je ucenje memorisanje tudjih ideja ,misljenja, cinjenica itd.Umesto da nas podsticu da razmisljamo.Sve uzimamo zdravo za gotovo.Zato sto je to neko mislio o tome pre nas.:)Pa nije "on" bio nikakav genije samo je razmisljao a nije ucio napamet nesto sto je neko pre njega razmisljao.:)Mada dobro je "znati",istrazivati stvari oko nas i na ovom svetu ,cuti tudja misljenja i ideje ali  ne uzmitii sve zdravo za gotovo.Pre bilo kakve informacije koje dobije ,cujes ili vidis razmisli svojom glavom.Mozak je kao misic.Ako ga ne treniras propada atrofira zaglupljuje se.Bitno je da razmisljas.Postavljas sam sebi pitanja i trazis odgovore.Ko sam ja ,zasto je ovo ovako ,zasto je ono onakvo,sta hoce ovaj ,zasto to hoce.Zasto svi gledaju televiziju umesto da se recimo skupe ispred zgrade i razgovaraju o nekim stvarima koje nisu culi na tv  procitali u bibliji videli u novinama itd...To je tuzno.Ako te nesto zanima pocni to da istrazujes ako mislis da sam nemozes da nadjes odgovor trazi u knjigama ,na internetu ,raspituj se...Ali na kraju ces shvatiti da odgovore koje trazis ,trazis od ljudi koji su bas kao ti.Kako su oni to mogli da znaju ko je cnjima rekao ili bolje Smiley Od koga su oni culi za to.Na kraju ces shvatiti da si ti taj neko koji moze naci odgovor i da taj od koga si juce cuo "otkrice veka" koje je to cuo od nekog drugog ne zna ni upola koliko sada  znas Smiley

veliki pozdrav...

Ne pitaj me zasto, zapitaj se zasto.
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 315
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
nerazumem  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Izvini , jesam malo uvrnuo pricu ...Poenta je sumljaj u sve sto vidis cujes i opipas...Smiley Razmisljaj ,postavljaj pitanja samom sebi ne drugima...i probaj da odgovoris samom sebi.Npr "Zasto u slobodno vreme gledam televiziju ?"Kada dobijes od "sebe"prvi banalan odgovor ili kada mislis da si ga dobio tipa "Zato sto gledam utakmicu" Pocni ponovo da preispitujes sebe ,"a zasto volim utakmicu, a zasto ne matematiku npr"...ili "Nemam pametnija posla" ponovo sebe pitaj Sta su pametnija posla za mene?"Sta je pametno za mene samog....siguran sam da  ces se iznenaditi sto ces u prvi mah pomisliti "da li je moguce da ja ne poznajem samog sebe i da nikada do sada nisam zavirio malo dublje u samog sebe "onda ces osetiti strah ,recices sebi "daj o cemu ja to razmisljam" ,"poceo sam da ludim "Tada treba ici polako. Svaki dan odvoj bar malo vremena za samog sebe kao da ides u teretanu.Pocni polako a napredovaces brzo.Svaki dan ces sve vise upoznavati sebe i znanje koje je u tebi.Poceces da upoznajes pravu lepotu zivota.Bitno je samo da pobedis strah ,strah od nepoznatog ,strah od samog sebe,jer podsecam ljudi se plase nepoznatog.Sto vise pocnes da upoznajes sebe sve ces se manje plasiti  shvatices da nemas cega da se plasis osim samog straha Smiley...

veliki pozdrav     
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.