Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:24:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Pežo-Sitroen" zainteresovan za "Zastavu"  (Pročitano 11599 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
sto nema ovde nekog taksiste da kaze sta misli o floridi, ja koliko sam cuo rupa bez dna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
sto nema ovde nekog taksiste da kaze sta misli o floridi, ja koliko sam cuo rupa bez dna  Smile
kao sto sam vec rekao...mozda sam ja srecan,pa nemam problema sa zastavinim automobilima koje sam dosad vozio...inace,uvek kupujem novi auto,vozim ga tri,cetiri godine,prodam ga...doplatim jos malo i opet uzimam novo Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia E
Prestižni britanski magazin "Autokar" piše da je "Zastava" sada jedna od najmodernijih fabrika auto-industrije "nove Evrope"
Politika - Pre 15 sati


Kragujevac - Privatizacija kragujevačke "Zastave" je sve izglednija, a na to ukazuje i prestižni britanski magazin "Autokar", koji piše da je za kupovinu tog preduzeća zainteresovana i grupacija PSA "Pežo-Sitroen". Britanski specijalizovani magazin navodi u tekstu koji je objavljen i na sajtu kragujevačke Fabrike automobila da je "Zastava" sada jedna od najmodernijih fabrika auto-industrije "nove Evrope".

U napisu se dalje podseća da je "Zastava" uspela pre dvadesetak godina u SAD da proda oko 130.000 vozila marke "jugo" i da se taj automobil još proizvodi. List ističe da je "jugo" trenutno najpristupačniji automobil u Evropi, s cenom od 2.600 funti po jedinici.


A jel napisali u textu da taj auto ne moze da traje 2600 dana da ne iztruli i bez 2-3 generalne, to nisu napisali.
Elem, zelim zastavi sve najgore!!!! Neka ih poklone, prodaju, proteraju sta god da se ja pitam tamo bi stavio katanac jos '85-e. Samo da se ratosiljamo bede neka ih uzme ko hoce i neka radi sa njima sta hoce samoda ih vise ne gledam....
da, a kada je daju za 50 mil, onda ces ti prvi da se javis kako je to malo? Smile
Sad si postao i vidovita Kleopatka ti znas sta sam ja hteo da kazem?! Zastavu bih ja licno unistio do temelja i napravio zooloski vrt i neki kompleks za decu, da gledaju majmunolike direktore zastave u kavezima!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
otkad imam vozacku dozvolu,vozim zastavine automobile(trenutno imam floridu-2005 godiste) i nikad nisam imao problema sa njima...mozda imam srece...ne znam Smile....ali,da zastavi treba strateski partner-stvarno treba
pozovi ove iz ginisove knjige rekorda.

ulazis u istoriju 100%


druga opcija je da imas 20 god i da vozis tek 2 godine kola(tu florifu 2005)

... i treća, najverovatnija opcija, tata mu ima servis i čim sinak zaspi, tata sve namesti i ujutro florida kao nova. Florida bez ijednog problema DVE godine!? Stvarno ne verujem. Pa vozil sam i ja Zastavu. Sem toga primećujetš li i sam kako zaključuješ: Možda sam imao sreće. Pa izem ti auto, akao ga kupujem i gledam u pasulj i bajam da imam sreće, da sam baš ja vlasnik onog jednog u hiljadu koji će da radi. Neko vreme. Da ne preterujemo... a i pitanje je koliko prikane ti voziš tu floridu. Ako ti autor koristi za posao, prevoz razvoz dece i sl... pa svaki dan 200 kilometara... ponovo pričamo o babama i žabama. Ali, neka nam je sa srećom sa tom novom fabrikom... da ne bude da sam ptica zloslutnica!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Несретник сам од малена, годинама возам Ситроена!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 186
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
Да питам ја све ове паметне што би запалили и порушили Заставу, да ли би тако причали да се ради о њиховом радном месту и да имају кући жену и децу да издржавају? Не, одмах би променили мишљење... Smile
С друге стране, ако је Рено од Дачије направио ово што је она сад, зашто не би то исто могао стратешки партнер од Заставе? Ја сам се први смејао кад се 99-00 појавила Дачија Супернова, као редизајн модела РЕНО 12 (еј бре, па то је старије од стојадина!), а види сад... Не продаје се само по земљама у развоју, већ је има и на западу (погледајте неки страни сајт за продају половних аутомобила). Поента је да Застави треба пружити шансу, а ако је прокоцкају, онда кључ у браву (као Москвич 2002-2003). Ако је Рено за непуних 10 година од модела старог 30 година направио праву бум у свету, зашто то не би могао стратешки партнер да уради са Флоридом, која је много млађа од горе поменуте 12-ке? Или, ако ништа друго, да бар производимо страна нова кола по лиценци, да се обнови возни парк НОВИМ колима, а не разним "скоро новим" кршевима са запада... Касније се у производњу могу укључити и домаћи кооперанти, што аутоматски значи упошљавање привреде и нова радна места (не одмах, не много, али сваки помак је добар, макар била запослена још само 3 човека - и то је нешто). Да ми лепо сачекамо март, па да онда видимо шта ће бити!
Иначе, није истина да је Застава производила само за потребе бивше Југе, рецимо Кец и Југо су се извозили у Грчку, Русију (само кец), тадашњу Чехословачку, Пољску, Египат, Индију, па чак и у Енглеску и Аустралију, итд... У Немачкој се још увек може пронаћи солидна половна Флорида на скоро сваком сајту за продају половњака.
IP sačuvana
social share
Ситроен ти је као јавна кућа - безвезе ти је док не уђеш, али кад уђеш више ти се не излази!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da se nadovezem na prodaju Floride,odnosno Sane kako se zove u Nemackoj.
Pre nekoliko godina,kad je bio dozvoljen uvoz polovnjaka bez ogranicenja,bila opsta jagma za Kadettima skinutim sa otpada,da ne kazem direktno sa prese za unistavanje............ Ali znam coveka koji je tada uvezao Floridu sa klimom za 500dem,sa carinom i porezom,jer za domaci program se placalo samo 1% carine. Auto u fantasticnom stanju i dan danas.
IP sačuvana
social share
Razmenjujuci pozitivnu energiju stvorimo perpetumobile!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ne zaboravite da za Zastavu delove mozete da kupite na trafici iza coska a generalku moze da ti uradi prvi komsija  Smile
Sve to ulazi u odnos kvalitet-cena.
Neko je spominjao Floridu. Ne znam zasto ih onda toliko taxista ima. Uz sve privilegije za uvoz koje taxisti imaju, mogli su za iste a mozda i manje pare da uvezu neki polovnjak. Ali nisu.
Ok su bile zastave i floride u svoje vreme (florida narocito).  U  firmi u kojoj radim (komercijala) vozni park se sastoji od Dacia Logan. Iako su  nove ( najstariji auto ima 2 god)  te krsine se raspadaju.
Ono sto je  Francuz pravio (motor i menjac) je ok za sada. Ali karoserija, vesanje, kocnice se raspadaju a vozaci ih "obozavaju" najvise zbog stabilnosti u krivinama i cvrste karoserije koja se iskrivi tako da vrata ne mogu da se zatvaraju. I sve to nakon predjenih manje od 50 000 km.
Taj auto se prodaje na desetine hiljada primeraka a siguran sam da Zastava sta god da napravi bice jednako ili bolje od drndave Dacie.
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ne zaboravite da sve "Zastave" imaju grijac zadnjeg stakla, tako da vam ruke ne otpadnu od hladnoce kad je gurate... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ja te krstim  a ti...
Od Dacie nema gore, a opet se prodaje dobro
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
BlackBerry bold
najbolje rešenje za zastavu je stečaj! Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:24:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.