Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:36:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi automobili za policiju  (Pročitano 9259 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
HTC Tattoo
GPC Ovo oko interventne baš i nije na mestu,oni su najgori i njih treba skloniti sa ulica,to su takvi brđani i džukele da ih treba poslati da rade u kamenolomu.Jedina pozitivna stvar kod njih je to što ih ne interesuju saobraćajni prekršaji,ali način ophođenja im je najgori.

A i saobraćajci su stoka i najveći lopovi od cele policije,gledao sam jednog peugeota koji kod njih nije bio ni godinu dana,uspeli su čobani da upropaste enterijer,sedišta pocepana,užas.

A što se tiče taksija,sama saobraćajna škola,(tj.smer "vozač motornog vozila")ti je potvrda da si profesionalni vozač.Uz to i c kategorija,a i poznavanje grada.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
GPC Ovo oko interventne baš i nije na mestu,oni su najgori i njih treba skloniti sa ulica,to su takvi brđani i džukele da ih treba poslati da rade u kamenolomu.Jedina pozitivna stvar kod njih je to što ih ne interesuju saobraćajni prekršaji,ali način ophođenja im je najgori.

A i saobraćajci su stoka i najveći lopovi od cele policije,gledao sam jednog peugeota koji kod njih nije bio ni godinu dana,uspeli su čobani da upropaste enterijer,sedišta pocepana,užas.

A što se tiče taksija,sama saobraćajna škola,(tj.smer "vozač motornog vozila")ti je potvrda da si profesionalni vozač.Uz to i c kategorija,a i poznavanje grada.

ne znam ,ja sam imao odlicna iskustva sa interventnom. mada me ne cudi to sto kazes...
znam ja to, al sto se tice voznje kao voznje nisam nista vise kvalifikovan nego bilo ko od vas... na to sam mislio...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Saobracajnu policiju ne podnosim iz vise razloga a izmedju ostalog i to kako "znaju" da voze, sta rade kolima i kako se ponasaju prema drugim ucesnicima.


Нису гори од таксиста и возача гсп-а, још ако се узме у обзир да су таксисти и гсп професионални возачи, полиција је за њих мала маца. Али свакако је лоповлук куповина тих пежоа и не само тога, лоповлук је свака куповина службених аутомобила. Све би ја њих набио у заставе пизда им материна лоповска. А господу министре пошто су као нека муда на функцијама у флориде, то је ипак луксузан ауто...мислим лимузина. Па нек се боре за опстанак заставе кад им буља буде у заставиним аутомобилима.


cekaj, ti os da kazes da su svi taxisti bezobrazni i da lose voze?
a po cemu smo mi profesionalniji od policajaca za voznju??? kolko se secam kad sam dobio dozvolu za rad nisam morao ni na kakvo "profesionalno" obucavanje... !?!?
mislim istina je da ima dzukela u svakom poslu, al nemoj bas skroz da generalizujes..
trebala bi policija da vozi mnogo bolja kola, al onda kad to postane Policija...


Па таксисти су занимање и професија возач зар не? Самим тим ти као таксиста си професионалан возач и требало би да си далеко испред што се тиче понашања у саобраћају од свих нас аматера возача. Ја не кажем да си ти лош и некултуран возач али већина таксиста се понаша бахато у саобраћају, бар у нс-у ,а колико сам приметио по бгд-у су још гори. Скрећу где им се скреће, улазе у једносмерне улице у контра смеру, заустављају се где им падне напамет без обзира што ће то да заустави саобраћај и тд. Све под изговором идем по муштерију или ''истоварам муштерију''. Да не причамо о томе кад заузму читав паркинг на ком је рецимо 5 места предвиђено за такси возила. А кад кренеш да се дереш на њега јер је уз то и безобразан онда се у року од 3 минута око тебе створи још 10 њих и сви су много битни хоће да се бију, а после се чуде што мало мало па неко од њих добије по пички.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2007, 00:37:50 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
Dobro, cinjenica je da ima takvih... al evo jutros od 7 do sad mi je par budala izletelo, iseklo... i kako da kad godinama to radis budes normalan? a druga stvar, KAKO da uzmes voznju "na kvaku", ako se ne stanes odma de te stranka zaustavi!? i zar je problem sacekati da ona udje u auto i da krenemo, za to treba 15-20 sekundi...
i u nasem taxiju ja mislim da ima najvise dzukela ( u odnosu na okruzenje), al jbg... pre neki dan je neki majmun mom kolegi pretio pistoljem zbog jebenog parking mesta!!!, i onda smo se skupili jos nas 30 i najebali mu se keve! sta drugo da uradis...
ti popizdis vrvtno od sat vremena voznje po gradu i guzvi, a zamisli tako ceo dan, svaki dan... (ne opravdavam ih, samo kazem...)

e, da, sto se tice profesije/zanimanja, sve je to tako (na papiru), al realno stavi mene u auto, nekog pandura i bilo koga drugog... voznja kola kao voznja (obuka koju smo prosli i sve to) je potpuno na istom nivou. sad da li ja zbog prakse mnogo bolje vozim od tebe koji predjes 20km dnevno a ja 200 to je druga stvar, imas i taxiste koji ne umeju da okrenu auto u nekoj manjoj ulici ili da voze po snegu...
da zivimo na zapadu svi bismo se drugacije ponasali, tj profesionalnije, al sta ces.. tu smo gde smo i idemo dalje...
sta da ti kazem sem da je mene prosle godine na BENZINSKOJ PUMPI, u onom prosirenju udario AUTOBUS!!!
pre par godina, decko koji je tek polozio je usao u jednosmernu ulicu u suprotnom smeru, a ja izlazio sa parkinga, nisam mogao da ga vidim, udari me...
to je lepo da izadjes i da ga umlatis!!! (imao sam 3 sudara od '94 kad sam poceo da taxiram, ni jedan mojom krivicom...)
« Poslednja izmena: 23. Nov 2007, 10:58:11 od GPC_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


baby face killer

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 680
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia N96
Ma nasa policija je Diznilend. Sva sreca sto kod nas kriminalci ne voze ferrafije ili tako nesto pa ih mogu jos uhvatiti.  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
i u nasem taxiju ja mislim da ima najvise dzukela ( u odnosu na okruzenje), al jbg... pre neki dan je neki majmun mom kolegi pretio pistoljem zbog jebenog parking mesta!!!, i onda smo se skupili jos nas 30 i najebali mu se keve! sta drugo da uradis...
ti popizdis vrvtno od sat vremena voznje po gradu i guzvi, a zamisli tako ceo dan, svaki dan... (ne opravdavam ih, samo kazem...)


Мени су написали казну за паркирање и умало да ми однесу ауто јер сам стао са стране и упалио сва 4. Рече ми полицајац имате паркинг и покаже руком пар метара даље. А  на паркингу 10 таксиста за које су предвиђена 4 места. И кога ја сад да налупам? Ко је крив што ми грађани не можемо да се паркирамо на паркинг предвиђен за нас јер су таксисти узурпирали сва места као своје стајалиште а постоје 4 места обележена за такси?


Citat
da zivimo na zapadu svi bismo se drugacije ponasali, tj profesionalnije, al sta ces.. tu smo gde smo i idemo dalje...

Да живимо на западу не би свака будала која не зна шта да ради села да вози такси. Такси превоз би био строго контролисан, не би било дивљака, а поготово не би свака битанга која изађе са робије отишла на такси.


А да си на западу не би могао да станеш на сред пута и зауставиш саобраћај у највећем шпицу зато што наплаћујеш вожњу муштерији и немаш ситно па то уместо 20 секунди потраје 2 минута.
Да не причамо о томе да 50% њих никад не би могло да вози такси када би се познавање града регуларно полагало.
Ја разумем тебе, ти браниш своју професију јер вероватно спадаш мељу оне нормалне таксисте, али те нормалне ја у саобраћају и не приметим јер ми не сметају, али сваки дан налетим на бар 50 будала са такси таблом и убедљиво су најбезобразнији возачи. Сачувај боже кад би њих неко ставио у полицијски аутомобил са ротацијом, вероватно би прегазили пола града за пар сати.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2007, 15:13:46 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
neam potrebe da branim svoju profesiju... ja radim normalno i posteno ( stvarno ), a te idiote bih i ja istero iz ove sluzbe.
ja samo kazem da sve sto pricas nije generalno, ima nas i normalnih... pa imao sam ja mnogo sukoba sa divljacima i seljacima u taxiju... znam tacno sta te nervira i sta ti smeta... smeta i meni, i najvise mi smeta sto svi mi lopovi, seljaci, dzukele, zbog njih...  Smile Smile Smile

inace, ako budes imao nekih problema u taxiju (da se neprofesionalno ponasa, naplati vise nego sto mislis da treba, ili bilo sta drugo), zapisi registraciju, broj firme i onog "kviska" (mala firma sa grbom grada), i lepo ga prijavi...
« Poslednja izmena: 23. Nov 2007, 18:29:52 od GPC_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
neam potrebe da branim svoju profesiju... ja radim normalno i posteno ( stvarno ), a te idiote bih i ja istero iz ove sluzbe.
ja samo kazem da sve sto pricas nije generalno, ima nas i normalnih... pa imao sam ja mnogo sukoba sa divljacima i seljacima u taxiju... znam tacno sta te nervira i sta ti smeta... smeta i meni, i najvise mi smeta sto svi mi lopovi, seljaci, dzukele, zbog njih...  Smile Smile Smile

inace, ako budes imao nekih problema u taxiju (da se neprofesionalno ponasa, naplati vise nego sto mislis da treba, ili bilo sta drugo), zapisi registraciju, broj firme i onog "kviska" (mala firma sa grbom grada), i lepo ga prijavi...

koliko sam ja skontao, taxisti se najviše i boje prijave, ja sam jednog lijepo prijavio i dobio je kaznu (pola dnevnice i ne radi jedan dan)

ja ga nazvao i trebam kući, to je nekih 2 kilometra, on stao pored mene kad neke 3 cure zovu ga i kažu da trebaju negdje u neku selendru jedno 10 km odatle i on ladno produzi do njih a ja ga nazvao, e pa tako nećemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
nazalost ima takvih slucajeva... ozbiljno, prijavljujte ih slobodno, to je jedini nacin da se izborite za normalan taxi prevoz... da vide jednostavno da ne mogu da vas deru ko da ste idioti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
HTC Tattoo
neam potrebe da branim svoju profesiju... ja radim normalno i posteno ( stvarno ), a te idiote bih i ja istero iz ove sluzbe.
ja samo kazem da sve sto pricas nije generalno, ima nas i normalnih... pa imao sam ja mnogo sukoba sa divljacima i seljacima u taxiju... znam tacno sta te nervira i sta ti smeta... smeta i meni, i najvise mi smeta sto svi mi lopovi, seljaci, dzukele, zbog njih...  Smile Smile Smile

inace, ako budes imao nekih problema u taxiju (da se neprofesionalno ponasa, naplati vise nego sto mislis da treba, ili bilo sta drugo), zapisi registraciju, broj firme i onog "kviska" (mala firma sa grbom grada), i lepo ga prijavi...
Ti koji udaraju po džepu drže kviska u gepeku,imam ja dva drugara,oba su taksisti i oba deru po džepu,izuvaju i obojica imaju dve tri firme u gepeku,obojica imaju dozvole 10-ak godina.
A i kod nas kad se žališ odmah vlasnici taksi udruženja,tu prvenstveno mislim na Armuša i Bjelića,staju u zaštitu svojih vozača,tako da sa prijavama ne može ništa da se uradi u većini slučajeva.Da je tako  ovi što udaraju po džepu odavno bi izleteli,a ni jedan nije izgubio dozvolu zato što potkrada mušterije,samo motka je za takve.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2007, 20:46:15 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:36:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.