Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li verujete u paralelne svetove?  (Pročitano 12149 puta)
Ucesnik diskusija


Love me or hate me...J'm still gonna shineeeee!!!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6233
Zahvaljujem se ''Ghost-u'' na ispravci, pre mene  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 23917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
volim da citam al nesto slabo verujem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4843
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
Citat
Tea-Fighter
Није чајни ловац (Tea-Fighter) већ TIE Fighter (TIE - Twin Ion Engine).



Istina je tamo negde...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Love me or hate me...J'm still gonna shineeeee!!!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6233
Da dodam  jos  nesto,  naime,  nasi  dragi  naucnici su  pokazali da 3  dimenzije  nije  dovoljno da  obuhvati   beskrajni svemir  vec  11 dimenzija,  a  cini  se  da  ih  po  poslednjim  istrazivanjima ima  cak  12!  Neki smatraju  da  je  moguce ''Prebacivanje'' (Aluzija na MATRIX) , i da to ima veze  sa  21 gramom (tezina duse)  tvrdeci da  to  nema  nikakve  veze sa religijom!!! niti prelaskom u       
     ''Drugi svet''!  hipoteza  je  da je  jedan  decko iz  okoline  Nisa otkrio nacin ''deportovanja" i  da se  nikada  nije  ni vratio!  Razlog ima dvostruko vidjenje:  dok neki tvrde da nije mogao, drugi smatraju da nije  HTEO  da se vrati!  nudeci nam time  ideju  idealizacije tog  D r u g o g   v i d a   p o s t o j a n j a !  ''Mozda je samo prihvatio istinu, mozda smo mi u iluziji da zivimo ovakvim zivotom''  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6230i
Mozda a mozda i ne. Jel ste gledali film Constantin? Mene je bas naterao da razmisljam o tim drugim dimenzijama. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Love me or hate me...J'm still gonna shineeeee!!!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6233
JA jesam gledala taj film, ali on ima vise veze sa rajem i paklom( neproverene ideje) dok su ove dimenzije dokazane.. i ponavljam: Nemaju Nikakvu vezu sa Rajem I Paklom. Cak sta vise pobijaju crkvenu teoriju!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
kakav je bedak u ovoj našoj dimenziji, zdravije bi bilo da verujemo da postoje drugi, paralelni, normalniji svetovi...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Напротив, могу бити још бизарнији од нашег.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 250
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Da dodam  jos  nesto,  naime,  nasi  dragi  naucnici su  pokazali da 3  dimenzije  nije  dovoljno da  obuhvati   beskrajni svemir  vec  11 dimenzija,  a  cini  se  da  ih  po  poslednjim  istrazivanjima ima  cak  12!  Neki smatraju  da  je  moguce ''Prebacivanje'' (Aluzija na MATRIX) , i da to ima veze  sa  21 gramom (tezina duse)  tvrdeci da  to  nema  nikakve  veze sa religijom!!! niti prelaskom u       
     ''Drugi svet''!  hipoteza  je  da je  jedan  decko iz  okoline  Nisa otkrio nacin ''deportovanja" i  da se  nikada  nije  ni vratio!  Razlog ima dvostruko vidjenje:  dok neki tvrde da nije mogao, drugi smatraju da nije  HTEO  da se vrati!  nudeci nam time  ideju  idealizacije tog  D r u g o g   v i d a   p o s t o j a n j a !  ''Mozda je samo prihvatio istinu, mozda smo mi u iluziji da zivimo ovakvim zivotom''  Smile Smile

dimenzije postoje, takodjer, postojanjem dimenzija, teoretski je moguce putovanje kroz razne svjetove, vrijeme i sl..

mada su dimenzije jedna skroz druga tema. ako je pitanje ono sto je u naslovu teme, onda je najblizi odgovor postojanje antisvijeta.
to je svijet koji koegzistira sa nasim, ustvari kao nas svijet u ogledalu. sve je isto kao ovdje, samo suprotno. npr. elektron je i tamo iste mase, dimenzija, samo umjesto negativnog naboja nosi pozitivan.
nasa dva svijeta se ponekada preplicu. ova teorija je nastala otkricem antimaterije u svemiru.  Smile
ć
mozda sam nesto fulala, davno sam ovo istrazivala, neka neko ispravi eventualnu gresku Smile

p.s. a nije upitno postojanje drugih svjetova u sirem smislu, jer nas svemir nije jedini, i naucnici predpostavljaju da je samo jedan u nizu svemira koji postoje. sada je samo pitanje- sta obuhvata te svemire?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.