Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:57:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 12. godišnjica Dejtonskog sporazuma  (Pročitano 8150 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 

Meni i dalje nije jasno što se lepo ne dogovore Bošnjaci, Srbi i Hrvati, pošteno naprave razmene teritorija, pošteno obezbede prava onih koji hoće da ostanu, daju vremena da odu oni koji neće da ostanu u drugom entitetu, usvoje novi ustav, izbace okupatora i naprave konfederaciju u miru.
Pa evo ti nacrtaj šta kome treba da pripadne Smile
Samo da vidim kako bi to uradila
Ti si visoki predstavnik pa ti crtaj.  Smile

Kad može tunel ispod Lamanša može i ispod Brčkog.
Pa ti dobro znaš da RS sama nikada ne može da profunkcioniše.
Mislio sam da već imaš gotovu kartu pa samo da je okačiš, ali...
Ja znam i da federacija uvozi sve od žita do piletine. Jedino Cazin sebe hrani. Znam i da je Branković jadan sebi morao da kupi stan od 900 evra, siroma nije imao više da plati za 150 kvadrata na Ciglanama.

Znaš ti onaj vic kad se smrzo vrabac, pao na zemlju i ni mrdnuti. Prođe krava, pobalega se baš na njega. On se u toj balegi zgreje, pronađe i koje zrno žita i taman počne da se javlja, naiđe mačka, izvuče ga i poždere. Pouka: Nije ti svako neprijatelj ko te u govna baca niti je svako prijatelj ko te iz govana vadi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Kamo dalje rodjace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 635
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Motorola V3
RS funkcioniše,samo mi federacija šepa.
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Kamo dalje rođaće...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9

Meni i dalje nije jasno što se lepo ne dogovore Bošnjaci, Srbi i Hrvati, pošteno naprave razmene teritorija, pošteno obezbede prava onih koji hoće da ostanu, daju vremena da odu oni koji neće da ostanu u drugom entitetu, usvoje novi ustav, izbace okupatora i naprave konfederaciju u miru.
Pa evo ti nacrtaj šta kome treba da pripadne Smile
Samo da vidim kako bi to uradila
Ti si visoki predstavnik pa ti crtaj.  Smile

Kad može tunel ispod Lamanša može i ispod Brčkog.
Pa ti dobro znaš da RS sama nikada ne može da profunkcioniše.
Mislio sam da već imaš gotovu kartu pa samo da je okačiš, ali...
Ja znam i da federacija uvozi sve od žita do piletine. Jedino Cazin sebe hrani. Znam i da je Branković jadan sebi morao da kupi stan od 900 evra, siroma nije imao više da plati za 150 kvadrata na Ciglanama.

Znaš ti onaj vic kad se smrzo vrabac, pao na zemlju i ni mrdnuti. Prođe krava, pobalega se baš na njega. On se u toj balegi zgreje, pronađe i koje zrno žita i taman počne da se javlja, naiđe mačka, izvuče ga i poždere. Pouka: Nije ti svako neprijatelj ko te u govna baca niti je svako prijatelj ko te iz govana vadi.


Federacija ima neke šanse da može sama da funkcioniše, ali RS nikakve, mada sumnjam da će RS postati samostalna.

RS funkcioniše,samo mi federacija šepa.
 Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
Funkcioniše? Smile
Ma nemoj pričati Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Konqueror 3.5
mob
Ericsson T28
LJdi zapitajte se šta se krije ispod dodikove zgrade, kad je pravljena kopana je duboka rupa, navodno temelji, ali preduboko da bi samo bili temelji!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
HTC Topaz
LJdi zapitajte se šta se krije ispod dodikove zgrade, kad je pravljena kopana je duboka rupa, navodno temelji, ali preduboko da bi samo bili temelji!
masonska loza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia E50
Gospodin nistraxxx opet pokazuje koliko mu je mrska Srpska Republika...sta kazes ne bi mogla sama da profunkcionise...jako duhovito.Kao da sad ne funkcionise,kao da sad zavisi od Federacije.... Smile
A sto rece neko,ne bi bili sami,kao sto uostalom ni sad nisu....Srbija kao potpisnik i garant Dejtonskog sporazuma,ima i pravo i obavezu da stiti RS.Svidjalo se to nekim likovima ili ne...to je samo njihov problem... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Gospodin nistraxxx opet pokazuje koliko mu je mrska Srpska Republika...sta kazes ne bi mogla sama da profunkcionise...jako duhovito.Kao da sad ne funkcionise,kao da sad zavisi od Federacije.... Smile
A sto rece neko,ne bi bili sami,kao sto uostalom ni sad nisu....Srbija kao potpisnik i garant Dejtonskog sporazuma,ima i pravo i obavezu da stiti RS.Svidjalo se to nekim likovima ili ne...to je samo njihov problem... Smile
Gospodin moderator izgleda baš nije dobro pročitao moj post, ja sam rekao da RS nikada ne bi mogla da funkcioniše samostalno i to je činjenica, a poslije sam rekao da je malo vjerovatno da bi RS iz tog razloga ostala samostalna misleći da će se odmah pripojiti Srbiji, tako da ako već imaš namjeru da kritikuješ nečiji post prvo ga dobro pročitaj.
Pozdrav Smile
« Poslednja izmena: 23. Nov 2007, 10:01:37 od nistarxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
LJdi zapitajte se šta se krije ispod dodikove zgrade, kad je pravljena kopana je duboka rupa, navodno temelji, ali preduboko da bi samo bili temelji!
Kakav si ti skeptik, pa država mora biti dobro utemeljena. Još ako dođu do braće Kineza eto zadovoljstva. Ne bi bilo " Nas i Rusa 200 000 000, bilo bi nas i Kineza 1 200 000 000.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Usaglašen akcioni plan provođenja Mostarske deklaracije
Sarajevo

SARAJEVO, 22. NOVEMBRA /SRNA/ - Lideri šest političkih stranaka BiH usaglasili su danas u Sarajevu akcioni plan provođenja Mostarske deklaracije s ciljem ispunjavanja obaveza potrebnih za parafiranje i potpisivanje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa EU, rekao je nakon sastanka lider Stranke za BiH Haris Silajdžić.

Učesnici sastanka iskazali su želju za hitnim rješavanjem nastalih političkih problema kako bi bilo normalizovano funkcionisanje izvršne i zakonodavne vlasti na nivou BiH, rekao je Silajdžić.

Silajdžić je najavio da će se u utorak, 27. novembra, sastati zajednički kolegijum oba doma Parlamentarne skupštine BiH kako bi riješili pitanje poslovnika o radu domova, čime bi se otvorio proces imenovanja Savjeta ministara BiH.

Dogovoreno je da sljedeći sastanak stranačkih lidera bude održan u Banjaluci do 15. decembra.

Danas su razmijenjeni stavovi o ustavnoj reformi i pozicije pojedinih straka u vezi s tim.

LAJČAK: POSTOJI ŽELJA DA SE RIJEŠI POLITIČKA KRIZA

Visoki predstavnik za BiH Miroslav Lajčak izjavio je da Akcioni plan implementacije Mostarske deklaracije, koji je usaglašen na današnjem sastanku lidera šest parlamentarnih stranaka BiH, može postati relevantan tek nakon rješavanja aktuelne političke situacije u zemlji.

Lajčak je naglasio da su učesnici sastanka izrazili veliku želju da se riješi situacija kada je riječ o Savjetu ministara i Parlamentarnoj skupštini BiH.

"Dogovoreni su koraci i iznesen niz stavova.Čekaćemo do utorka, 27. novembra, kada će se sastati kolegijumi oba doma Parlamentarne skupštine BiH koji će tražiti zajednički stav po pitanju poslovnika" - rekao je Lajčak.

On je rekao da je zadovoljan rezultatom današnjeg sastanka, jer je pokazana spremnost svih učesnika da se nađe rješenje za trenutnu situaciju.

"Bili su teški i ozbiljni razgovori, ali konstruktivni" - rekao je Lajčak.

Odgovarajući na pitanje da li su njegove posljednje mjere još na snazi, Lajčak je rekao da jesu, ali da ne želi da šire komentariše o tome prije sastanka u Parlamentarnoj skupštini BiH.

RTRS 23.11.2007.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
LJdi zapitajte se šta se krije ispod dodikove zgrade, kad je pravljena kopana je duboka rupa, navodno temelji, ali preduboko da bi samo bili temelji!
Za vasu informaciju ta zgrada ima dva sprata ispod zemlje i to uopste nije tajna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:57:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.