Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lajbah i Edo Maajka na Exitu  (Pročitano 2375 puta)
16. Maj 2005, 04:28:52
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Lajbah i Edo Maajka na Exitu


Grupa Lejditron (Ladytron), koja će krajem avgusta objaviti najnoviji, treći album "Witching Hour", potvrdila je učešće na Exit 05. festivalu u Novom Sadu, kao i kultni slovenački sastav Laibah (Laibach) i hrvatsko-bosanski reper Edo Maajka. Lejditron, koji trenutno sviraju u Velikoj Britaniji, a tokom leta će nastupiti na više festivala u Evropi, objaviće prvi singl "Sugar" sa novog albuma 20. juna. Novi album izdaće 29. avgusta za "Island/Universal Records", kuću za koju su snimali i B52’s, Pulp, PJ Harvey i druge zvezde. Slovenačka grupa Lajbah gostovaće na Exitu 7. jula, posle niza koncerata u SAD i Evropi, dok će reper Edo Maajka nastupiti dan kasnije, na glavnoj Voda bini. Iste večeri na glavnoj bini nastupiće i Jan Braun, nekadašnji lider Stone Roses i grupa Garbidž (Garbage).


Poziv mladim i neafirmisanim DJ-ima



Organizatori festivala Exit 05. u Novom Sadu, u saradnji sa domaćom tehno etiketom "Recon Wariors", raspisali su konkurs za mlade i neafirmisane DJ-eve. Pobednici tog konkursa, otvorenog do 20. juna, moći će da pokažu muzički ukus i tehniku na ovogodišnjoj novini Exita - Tuborg Green DJ Superstar stejdžu. Za učešće na konkursu neophodno je poslati snimljen miks na CD u tri primerka i napisanu biografiju na adresu udruženja "Exit" (Pozorišni trg 1, p.fah 246, 21000 Novi Sad). Prijave moraju stići najkasnije do 20. juna, a one koje stignu nakon tog datuma neće biti uzete u obzir. Imena pobednika biće objavljena 25. juna na sajtu "Exita" (www.exitfest.org).
   

Grupa Garbidž potvrdila je svoje učešće na predstojećem Exit 05. festivalu saznaje SEECULT.org od organizatora tog festivala. Garbidž, koji su trenutno na severnoameričkoj turneji, biće četvrti hedlajneri predstojećeg Exita, a nastupiće 8. jula na glavnoj Voda bini. Njihov najnoviji, četvrti album "Bleed Like Me" ušao je direktno na četvrto mesto Bilbordove liste albuma, što je dosad najveći uspeh grupe Garbidž u SAD. Singl "Why Do You Love Me" našao se prethodno među deset pesama na Modern rok listi. Grupa Garbidž, čiji je jedan od najvećih hitova bila pesma "Stupid Girl", predstavila je krajem marta u Londonu novi album "Bleed Like Me", a na sceni je, pored Širli Menson, Buča Viga, Stiva Markera i Djuka Eriksona, nastupio kao gost i basista Erik Averi, jedan od osnivača benda Džejns edikšn (Jane’s Addiction). Album "Bleed Like Me" objavljen je 11. aprila, a nedelju dana ranije najavio ga je singl "Why Do You Love me?". Među potencijalnim hitovima su, osim tog singla i naslovne pesme, i "Bad Boyfriend", "Sex Is Not The Enemy" i "Right Between The Eyes". Garbidž će 9. juna nastupiti i na odavno rasprodatom koncertu u Brikston akademiji u Londonu, a potom će učestvovati i na Daunlod festivalu. Uoči izlaska novog albuma, pevačica Širli Menson priznala je da se bend privremeno razišao, nakon što je bubnjar Buč Vig napustio snimanje. "Imali smo mnogo problema radeći na ovom albumu. Nismo bili fokusirani i izgubili smo mnogo entuzijazma... Imali smo dosta međusobnih sukoba i morali postaviti pitanje zašto smo još uvek u bendu. Bilo je strašno neprijatno i onda je Buč odlučio da privremeno ode kući u Los Anđeles, a ja sam se vratila u Škotsku", rekla je tada Širli Menson.
Među potvrđenim izvođačima na Exit 05. festivalu su i grupe Apokaliptika (Apocalyptica), Andervorld (Underworld), Slejer (Slayer), kao i Fetboj Slim (Fatboy Slim), Karl Kox (Carl Cox), Di Fejs (Dee Face), Frik Nesti (Freq Nasty), Dejv Klark (Dave Clark), Feliks da Hausket (Felix da Housecat), Džejms Zabiela (James), Marki (Marky) i Patife... SEECULT.org
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Jeeeeeeeeeeeee..Apokaliptika!!! Jeeeeeeee Lajbah i Edo majka!! Jeeeeeee Underworld!!!
Super je organizacija...sve je dobro! Smile
Idete li na Exit? Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Voda Voda Main Stage Line Up


Četvrtak 07.07.

Laibach
Apocalyptica
Underworld
Freq Nasty    

Petak 08.07.

Edo Maajka
Nitin Sawney
Ian Brown
Garbage
Fabio & Bailey   

Subota 09.07

Overdrive
Slayer
Ladytron
Fatboy Slim
Marky & Patife   

Nedelja 10.07

Disciplin A Kitschme
The Datsuns
White Stripes 
More TBA
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Next live dance arena

Četvrtak 07.07

Dave Clarke
Felix da Housecat
2 many DJ's
Glimmer Twins
Joris Voorn (Live)
Filthy Dukes
Microchunk VJ's


Petak 8.07

Carl Cox & Friends
Valentino Kanzyani
Michel De Hey
DJ Preach
Marko Nastić & Dejan Milićević
Vladimir Aćić
Guest vocals:
Anollee (Reprazent)
Saffron Republica:
2CI Vj's.


Subota 9.07

Sasha
Danny Howells
Infusion (Live)
Evil9 (Live)
Lee Burridge
Dee Face
More TBC


Nedelja 10.07

Darren Emerson
Sandy Rivera
Tom Stephan aka Superchumbo
Mutiny (PA)
More TBC
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
btw. ako uspem da pomerim ispit idem 95%, a ako ne uspem 50-50 Smile

Inace, zeznuto je sto su izvodjaci koje bih volela da vidim u cetvrtak i subotu... hm...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
AAAAAAAAAAAAaaa...ja idem,evo još sad ću krenuti s planiranjem... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
Citat
Carl Cox & Friends
  ako idete, ne propustiti ... sigurno dobar dance :dance:

zao mi je na necu/ne mogu  biti  Smile  Smile
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.