Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:55:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: slaganje avi snimaka na dvd disk  (Pročitano 2571 puta)
20. Nov 2007, 03:12:15
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia e72 + 6630
Dosao sam u posjed 24 epizode drugog serijala lost, to bi trebalo da je ujedno i citava druga sezona. to mi trenutno cuci na kompu jer sam trazio odgovarajuce prevode. sad posto sam ih pronasao, mislio sam da to fino narezem da rasteretim hard disk.

e sad dolazimo do onog sto mene zanima: ako pravim data dvd disk, sve to moze da mi stane na 2 dvd-a, jer je folder gdje su svi snimci velik 8.53 gb. sad, posto nisam htio da ih samo zbrda - zdola pobacam na disk nego da to odradim malo ljepse, tj da napravim meni, stavim pozadinu, da se na pocetku vide izlozene epizode itd. slicne stvari sam sa drugim snimcima radio preko nero vision-a, ali kad sam ovo krenuo tako da odradim, ispalo je da na jedan disk moze stati samo 4, eventualno 5 epizoda  Smile

nije mi zao diskova, ali ne bih da mi se nesto sto moze stati na 2 dvd-a povlaci na 5-6 komada, a i nemam zivaca da se bakcem sa narezivanjem toliko diskova.

da li neko ima neku ideju kako odraditi ovo sto sam zamislio? tj da napravim dvd sa 10-12 epizoda i menijem?
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Sony xperia
Skini ono u atacmenu i odradi ovako.

1.  Kada rezes na disk ne stavljaj sve u jedan folder, vec ovako kako je. U suprotnom nece raditi autoplay.
2.  Da bi izmenio slicice, idi na AutoPlay\Images. Slike pod brojevima su za pokretanje filma u programcetu. Mozes postaviti npr. sliku omota. Slicice moraju imat isti naziv kao ona koju menjas. Dimenzije su 200x200px u PNG formatu. Slika za senku istih je karakteristika. Slika za pozadinu je 800x600px u PNG formatu.
3.  Slika pod brojem 1 je vezana za video fajl u AutoPlay\Videos pod brojem 1. Tako i ostale koje su pod brojevima.
4.  U folderu AutoPlay\Videos postavi umesto postojecih video klipova svoje ali moraju imati brojeve kao postojeci.

Npr imas film Terminator. Moras mu promeniti naziv u onaj broj da je isti kao i slicica. Ako si na slicicu stavio da je pod 3 u folderu AutoPlay\Images onda i ovde zameni pod 3.

Ostavio sam ti mogucnost za 12 klipova. Titl ces morati da pokreces iz playera. Koji player je postavljen za otvaranje AVI fajla taj ce se i pokrenuti prilikom klika na slicicu/ikonu u meni prozoru.


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
AutoPlay.rar (1037.94 KB)
« Poslednja izmena: 20. Nov 2007, 10:11:12 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia e72 + 6630
nisam ni sumnjao ko ce biti prvi da odgovori, evo upravo skidam attachment, pa cu da isprobam, javljam jesam li uspio  Smile  hvala


edit:

evo upravo je rezanje diska zavrseno, radi uspjesno, treba jos samo malo dotjerati ovo oko pozadine i sijenke, ali zato sam i rezao na rw, dok ne napravim finalnu verziju. samo da dodam, subtitle u srt i sub formatu sam ubacio u video folder zajedno sa snimcima, i wm player ih je prepoznao sam, nisam ih morao ukljucivati.

samo jos pitanje cime si napravio autorun? posto imam nekih filmova takodje u avi formatu, pa da  odradim i za njih ovako nesto.
« Poslednja izmena: 20. Nov 2007, 16:00:37 od sailor1 »
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Sony xperia
Citat
nisam ni sumnjao ko ce biti prvi da odgovori,

 Smile Smile


Citat
samo jos pitanje cime si napravio autorun?

AutoPlay Media Studio 6.0 od firme Indigo Rose Corporation.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 20. Nov 2007, 18:33:53 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia e72 + 6630
Citat
AutoPlay Media Studio 6.0 od firme Indigo Rose Corporation

upravo ga skidam, moguce da cu ti se opet javiti kad se budem okusao u pravljenju menija  Smile
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Lepo lepo
ali sta se dobija ovim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Sony xperia
Ono sta covek hoce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:55:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.178 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.