Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zrenjanin ??? Pivo ??? jupiiiiiii  (Pročitano 8852 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
znaci zurka, a?  :wink:
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Sta god, malo da iskuliram ove obaveze...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat: loverboy
Brate ako budes slobodan posle 20. juna mozes doci kod mene.Imas gde i da spavas i da jedes nije nikakva frka. Bas mi treba drustvo. A upoznaces Djindjica a zajedno cemo upoznati SAnju i jos neke iz ZR-a. Ako hoces ja sam tu brate.


Ali danas je koliko ja znam 30 jun, tako da je taj tvoj 20 jun poodavno prosao... valjda si mislio na 20 jul?!?!

Kao sto sam vec rekla ja sam u Zr do petka, posle me nema....

KOnacno!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Ma da, 20 jul...Lovere, gde si, primas li nas?
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Naravno. A mislio sam na 20 jul.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Uf...
Ako se vratim do tada, dodjem...

nego loveru kako bilo na prijemnom?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Ne b ih da baksuziram ali po mom skromnom misljenju prosao sam na budzet. Znaci prezadovoljan sam. Kad sam video zadatke usr'o sam se. Mislio sam nista necu znati. Ali polako i stalozeno. Uradio sam 4 od 5 zadataka sa jako malim greskama u 2 zadatka. Znaci otprilike imacu negde oko 40 bodova sam prijemnog. Sveukupno oko 68-70 bodova. Sto ce biti i vise nego dovoljno da upadnem na budzet. A sto se tice mog problema u ljubavi i to je na putu da se resi. Ja sam u ludilu jer bivsa je ispala tako pokvarena prema meni da i dalje ne mogu da poverujem kako se to desilo. Najgore je sto ne nalazim ni trunku moje krivice u celoj toj stvari. Ali veceras sam se dogovorio sa nekom klinkom
(87 god.) da se cujemo sutra. Mala izgleda fantasticno a i cini mi se da je fina. Pa polako. Jebes godine. Samo da ja zaboravim Marinu. I dalje sam u opasnom soku kako se sve to odjednom i tako bez razloga desilo. Mislim da vec mozete da procenite koliko sam ja dobar i tolerantan ali ima ljudi (devojaka - Marina) koji to ne cene. U ludilu sam ali polako resice se i to. Obecao sam sam sebi da je necu vise zvati jer ne mogu vise da je slusam kako se nesto drka na mene i kao da me mrzi odjednom. Sve me to jako pogadja i najgore je sto ne vidim razlog za sve to. Ali ko zna zasto je to dobro................
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Videla sam danas zadatke, ono je bilo uzasno LAKO!!!

Prosle godine su bili mnogo tezi zadaci, ne za mene ali naspram ovih vasih...
Nisam mogla da verujem da vam je Bjelica dao takvu prostotu da radite! Mi smo to radili u prvom srednje!

Ali dobro.. nadam se da ces poloziti... javi kad budu rezultati, znam da danas nisu bili tj nisu izasli do 11 dok sam ja bila na faxu...

A za Marinu... samo polako, doci ce druga, nije kraj sveta i nije ona jedina, cim nije uspelo znaci da nije bila ta prava...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
_loverboy_ cestitam..bajo.....and relax..Smiley
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Prolazi ali polako. Ili se varam.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.