Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 18.11.2007. Na današnji dan je pao Vukovar!  (Pročitano 8582 puta)
18. Nov 2007, 21:23:50
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
na danasnji dan prije 16 godina je grad Vukovar pao u srpske ruke.

srbi su tvrdili da su oslobodili grad, postoje brojni video dokazi koji manifestiraju brojne iskaze srpskih dragovoljaca, cetnika, arkanovaca, pripadnika tzv. JNA, razlicitih naoruzanih pripadnika razlicitih srpskih paravojnih formacija u kojima se na osobit nacin govori sto oni misle o gradu koji su "oslobodili", o ljudima koji su hrvatske nacionalnosti, o buducnosti ljudi koji su hrvatske nacionalnosti.

u video materijalima se pojavljuju i brojni srbi civili koji pokazuju hrvate u kolonama i optuzuju ih za razne zlocine. te iste hrvate cetnici izdvajaju iz kolona i odvode u nepoznato. nekoliko godina poslije ti isti ljudi koji su prokazani od strane srpskih civila medju kojima ima i maloljetne djece su nadjeni u brojnim masovnim grobnicama u koje su baceni nakon stravicnih smrti koje su im osigurali cetnici.

dok hrvati, bake, djedovi, mala djeca, bebe, zene i muskarci prolaze u kolonama pored cetnika "belih orlova" isti cetnici nazdravljaju im bocama alkohola i pjevaju im "bice mesa, bice mesa, klacemo hrvate, bice mesa, bice mesa, klacemo hrvate,...".

na kraju krajeva, to se i dogodilo, vecina ljudi, hrvata iz kolona koje su napustale vukovar, djece, beba, zena, staraca, zavrsili su svoj put u masovnim grobnicama koje su im pripremili cetnici, arkanovci, srpski dragovoljci, vasi heroji, pod budnim okom vase JNA, a sve pod krinkom oslobadjanja Vukovara.

nadam se da s time mozete zivjeti svi vi koji se ovdje nazivate cetnicima jer svatko tko se naziva cetnikom mora znati da na svojoj savjesti nosi mozda necije dijete koje je svoj zivot okoncalo u masovnim grobnicama u koje su vasa braca cetnici poslali mase nevinih ljudi.

vukovar je opet nas, jer nikada i nije bio vas. ipak hrvati nisu toliki fasisti kako vi ovdje volite tvrditi jer u vukovaru i danas zivi jako puno srba, nitko ih ne dira, nitko ih ne ugnjetava, istih onih srba koji su samo prije 16 godina pokazivali na svoje komsije hrvate koji su potom mucki ubijani.

shvatili smo da je bolje pustiti vas da zivite jer imate prljavu savjest. savjest zaprljanu krvlju nevinih civila.

a s time doista treba znati zivjeti. mislim da je to najbolja kazna za sve one koji su svoje ruke zaprljali krvlju vukovarskih hrvata, staraca, djece, zena, mladica, civila koji nisu bili srbi...

pokoj dusi svim zrtvama ubijenim na danasnji dan prije 16 godina u Vukovaru.

Amen

nadam se da cijenjeni moderatori nece zakljucati ovu temu. hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Bojim se da će zaključati , jer ovaj Forum nije posvećen vama! Imate vi vaše hrvatsko-ustaške forume na milione, gdje je opjevan Vukovar! A i ovde je bilo sličnih tema! Ti si jedan običan provokator i ništa više!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson W810i
Citat
na kraju krajeva, to se i dogodilo, vecina ljudi, hrvata iz kolona koje su napustale vukovar, djece, beba, zena, staraca, zavrsili su svoj put u masovnim grobnicama koje su im pripremili cetnici, arkanovci, srpski dragovoljci, vasi heroji, pod budnim okom vase JNA, a sve pod krinkom oslobadjanja Vukovara.

Ne poricem da je bilo zlocina, ne poricem da su te zlocine napravili Srbi, ne poricem da ti pocinioci trebaju biti osudjeni, al ga ti sada stvarno pretjera, ispade po tvome pisanju Vukovar veci zlocin od Srebrenice...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Ja mogu samo ovaj dan da slavim! Jer je JNA uspostavila kontolu! A onda nakon mirne okupacije Podunavlja to ponovo vraćeno zločinačkoj HR!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Bojim se da će zaključati , jer ovaj Forum nije posvećen vama! Imate vi vaše hrvatsko-ustaške forume na milione, gdje je opjevan Vukovar! A i ovde je bilo sličnih tema! Ti si jedan običan provokator i ništa više!  Smile

ne razumijem zasto bi zakljucali moderatori ovu temu.

da vukovar nije bio bitan srbima ne bi ga sravnili sa zemljom.

to je istina, a istinu ipak ne mozes zakljucati.

i mislim da nije uopce lijepo sto me nazivas ustasom jer ja nisam ustasa. ni ja tebe ne nazivam cetnikom. niti cu te tako nazivati.

ako si vec odlucio replicirati eto bas sve moje postove onda bih te molio da budes kulturan.

vukovar je istina, kako za vas srbe tako i za nas hrvate. vukovar bi trebao biti podsjetnik svima nama da se dogodilo nesto prestrasno svima i da se to ne bi smjelo ponoviti nikada, ni srbima ni hrvatima.

ja se ne ponosim sto se neke ljudi u hrvatskoj nazivaju ustasama, zbog njim me je sramota sto hrvatstvo povezuju sa ustastvom, ja u svakom slucaju nisam ustasa.

isto tako mnog ljudi u srbiji nisu cetnici, osim onih koji se cetnicima nazivaju i koji misle da su cetnici dijelili bonbone u ratu.

ali da se ne udaljavam od vukovara, ne razumijem zasto bi itko zakljucao ovu temu.

vukovar je istina koja se dogodila, ne samo na vasu zalost, nego i na zalost svih i sa jedne i sa druge strane.

ja postujem tvoje mrtve, molio bih te da i ti postujes moje.

nepostivanje mrtvih, dokaz je kulture pojedinaca.

a vukovar bi trebao samo biti podsjetnik da se krvavi rat iza nas ne smije ponoviti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Ja sam rekao da si jedan običan provokator, nisam ni pominjao vaše mrtve ! Ali neću ni da ih žalim, jer ni svoje još nisam oplakao! A Forumi su vam ustaški orjentisani i to je činjenica i to ću po 1000 puta da pomenem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ja mogu samo ovaj dan da slavim! Jer je JNA uspostavila kontolu! A onda nakon mirne okupacije Podunavlja to ponovo vraćeno zločinačkoj HR!

slavis ovaj dan?

ovom izjavom si dokazao da si glupan. rizikujem vjerojatno da dobijem neku kaznu od moderatora, ali oram ti to reci.

kako te nije sramota da kazes da slavis ovaj dan?! slavis sto su zlocinci ubijali djecu? slavis zato sto tvoj izopaceni i bolesni um smatra da ko dijete nije srbin da ne smije zivjeti?

jesi ti neko smece od covjeka?
jel i tvoj otac klao ljude da bi dokazao da je srbin?
jel bi i ti danas uzeo noz i poklao moju obitelj samo zato sto sam ja hrvat?
jel bi i ti sada uzeo noz i zaklao moje dijete zato sto nije tvoje nacionalnosti?

jel bi to ucinio? i jel bi poslije toga slavio?

sram te bilo da te sram bilo zauvijek!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 94
Zastava Zagreb, Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bojim se da će zaključati , jer ovaj Forum nije posvećen vama! Imate vi vaše hrvatsko-ustaške forume na milione, gdje je opjevan Vukovar! A i ovde je bilo sličnih tema! Ti si jedan običan provokator i ništa više! Smile
A ti si jedno najobičnije četničko đubre.Fuj, gadiš mi se... Smile
Ja mogu samo ovaj dan da slavim! Jer je JNA uspostavila kontolu! A onda nakon mirne okupacije Podunavlja to ponovo vraćeno zločinačkoj HR!
Ne samo da si đubre,nego si i bolestan na mozak.Ovime si samo to potvrdio. Smile
« Poslednja izmena: 18. Nov 2007, 22:51:19 od Shokre »
IP sačuvana
social share
Bye, Shokre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Auuuu ovih Hrvati počeli da niču niodakle! Pa vi kreteni slavite 1. avgust , po čemu se to razlikuje od ovog dana!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Auuuu ovih Hrvati počeli da niču niodakle! Pa vi kreteni slavite 1. avgust , po čemu se to razlikuje od ovog dana!

podsjeti me zasto slavimo 1. avgust?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.