Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:48:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 59 60 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: One vole lose momke  (Pročitano 73589 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3


Mozes citati i uciti koliko hoces, sve ti dzaba ako ne primenjujes procitano.
Mada, neki najpametniji ljudi koje znam i koje jako cenim, nsiu procitali ni 5 knjiga u zivotu.
Sam njihov zivot je roman.

jasta  Smile

jedini pravi smisao privlacenja dve jedinke suprotnog pola je ogledalo nas samih.... kad tad u zivotu covek, ako ima iole mozga skonta da ustvari trazi sebe u onom drugom. procenat talije nalazenja tog partnera na duhovnom nivou, jer to je i sustina cele price, mizeran je ali i dostizan jer svako od nas u ovom svetu ima svog blizanca. kako se to oseti glupo mi i degute da pisem jer o tako snaznim osecanjima ne treba raspravljati vec ih doziveti.... ali banalizovano kada je ili ga nadjes znaces istog sekunda. posle toga je sve nebitno... da li ste oboje u vezi, braku,ili  imate porodice, dal' je velika razlika u godinama il' ste na drugim kontinentima... taj osecaj duhovne pripadnosti drzace vas ceo zivot bili vi zajedno ili miljama daleko. iskustvo, znanje, erudicija, lepota tu nemaju sta da traze. samo ezoterija cistog i sublimisanog osecaja koji vas celog obuzme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Nokia 
Citat
taj osecaj duhovne pripadnosti drzace vas ceo zivot bili vi zajedno ili miljama daleko. iskustvo, znanje, erudicija, lepota tu nemaju sta da traze. samo ezoterija cistog i sublimisanog osecaja koji vas celog obuzme.

 Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Apple iPhone SE 2020
Onaj ko izgleda, ponasa se i misli da je opasan\los momak... obicno je umisljeni picopevac kome je najveci mentalni domet da je sam naucio da veze pertle...

Zaista los\opasan momak vrlo dobro zna da sakrije svoj sadizam....

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.94

Zaista los\opasan momak vrlo dobro zna da sakrije svoj sadizam....



Od devojke naravno ....
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Apple iPhone SE 2020
Od bilo koga... do trenutka kad se nadjes u situaciji da ti bukvalno skida kozu sa ledja...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
ispod mire sto djavola vire...  Smile  pitanje sta je uopste sadizam. vecina zena uvek naginje nekoj formi mazohizma tako da i onaj ko nije okusio slast ili prokletstvo skidanja koze drugome sa ledja, moze  namah da se nadje u situaciji da to radi. los covek je los u onim elementarnim stvarima koji nas cine ljudskim bicima, opasan covek nije po pravilu los vec neko ko ima debelo iskustvo medjuljudskih pohlepnosti i zna najbolji nacin kako da se u vecini situacija postavi. los momak je kategorija koja pokazuje da imamo posla sa neiskusnom jedinkom muskog roda koja je tek nacela tipicne slabosti zena i to obilato koristi dok mu one to dopustaju sto iz igre flerta sto iz neznanja ili ugrozenosti. malo je pravih zena sa izrazenim integritetom 30 tih godina.... obicno se izgrade do 40-te i tacno znaju sta zele a sta ne, al ' tad pocinju da ih 'ebu hormoni pa im dzaba sve....

zivotni princip je jako prost, barem za mene... budi iskren i pusti da vidis kako ce druga strana da reaguje. ako pocne sa proseravanjima zna se ...sikter, ako pocne sa spletkama ili necim jos gorim, vracaj triput gore. ako je pak normalna osoba u pitanju sto je najcesci slucaj, zadovoljstvo trenutaka pomesanih iskrenosti je nenadokandivo bilo kojim drugim emocionalnim dozivljajima.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Apple iPhone SE 2020
sadizam - dominacija kroz fizicko i mentalno ponizavanje...

nije bas neka preterana nauka...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
ima zena koje prosto  obozavaju mentalni a i fizicku tiraniju pa im njihovi partneri iz ljubavi ugadjaju i po tom osnovu i to onda nije sadizam jer kad obe strane dobrovoljno uzivaju u necemu prestaju sve dogme i demagoska  kakafonija okoline koja se nad tim zgrazava....

kolko sam shvatio temu ne pricamo o sadizmu vec samo o losim momcima. inace dominantni sadisti ko sto dobro primetiste su sve samo ne tipoloski losi momci iz ove price.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
ima zena koje prosto  obozavaju mentalni a i fizicku tiraniju pa im njihovi partneri iz ljubavi ugadjaju i po tom osnovu i to onda nije sadizam jer kad obe strane dobrovoljno uzivaju u necemu prestaju sve dogme i demagoska  kakafonija okoline koja se nad tim zgrazava....

naravno da ima. najcrnje u svemu je to sto na sav glas kukaju kako ih partner zlostavlja a u stvari zive sa njim po 30 godina Smile
po meni...i vise su nego zasluzile to sto im se desava
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Apple iPhone SE 2020
ima zena koje prosto  obozavaju mentalni a i fizicku tiraniju pa im njihovi partneri iz ljubavi ugadjaju i po tom osnovu i to onda nije sadizam jer kad obe strane dobrovoljno uzivaju u necemu prestaju sve dogme i demagoska  kakafonija okoline koja se nad tim zgrazava....

kolko sam shvatio temu ne pricamo o sadizmu vec samo o losim momcima. inace dominantni sadisti ko sto dobro primetiste su sve samo ne tipoloski losi momci iz ove price.

Pa, ja sam iznela svoj stav.... sta je za mene los momak...
Inace,  oni iz prve poruke... i dobrog dela ove teme... su za mene obicni klaunovi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 59 60 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:48:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.