Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:21:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: One vole lose momke  (Pročitano 73595 puta)
16. Nov 2007, 12:17:54
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Priča je stara koliko i muško-ženske igrarije. Nežni, pažljivi, dobri momci bivaju ostavljeni, poniženi i iskorišćeni, dok ljubavi njihovih života odlaze u naručje muškaraca koji ih tretiraju kao... Zašto žene biraju loše momke? Ne, ne biraju. Suprotno uobičajenom mišljenju, žene zaista vole dobre momke. Ali uvek će napustiti mladića koji dozvoljava da bude pregažen. One ne žele pored sebe portira, slugu ili očiglednu budalu.

Žele da ih tretirate kao dame, sa poštovanjem i obožavanjem, ali ne znaju šta da rade kada se vi postavite tako. Jednostavno, nisu naučene da očekuju takvo ponašanje od muškarca, posebno ne od potencijalnog partnera. Takvo muško vladanje nije dovoljno izazovno. Zapravo, ono uvek proizvodi suprotan efekat. Ipak, to ne znači da morate biti loš momak ili kreten da biste dobili ono što želite - samo joj treba pokazati da vas ne može pregaziti.

Razmišljajte o tome kao o sistemu nagrade ili kazne. Umesto da vi učinite nešto lepo za nju, ona mora prva učiniti nešto dobro za vas, nikako obrnuto.

Recimo, vi ste u klubu/baru, gde bilo, i primetite atraktivnu ženu koja sedi/stoji sama, čekajući da joj konobar donese piće i praktično ne radi ništa. Priđete joj i kažete: "Ako me častiš pićem, dopustiću ti da me poljubiš." Naravno, to ne pali u svim prilikama, niti kod svih devojaka, ali ste ovim kratkim komentarom postigli dvostruki efekat. Prvo, pokazali ste da ste muškarac koji zna šta želi i kako to da dobije. Ne prilazite joj sa izlizanom ponudom da vi njoj platite piće, već nudite nešto pod uslovom da nešto i dobijete. Ne zaboravite - to što nudite zauzvrat zapravo je ono što biste želeli da dobijete. Uostalom, budite zabavni i izazovni. U nekim slučajevima žena će prihvatiti vašu ponudu, čak i ne samo zbog toga da bi nastavila igru.

Konačno, u tom istom baru/klubu sede i druge žene, koje su sigurno primetile sve to. Iako ne znaju šta ste izgovorili (a možda baš zbog toga što ne znaju), i njihovo interesovanje biće probuđeno, a samim tim vama se otvaraju nove šanse.

Prosečni tipovi, gubitnici, šonje, dobri momci - oni su prvi koji bivaju ignorisani, preskočeni i poslednji koji upražnjavaju seks. Takvi momci vođenje ljubavi ne nazivaju slučajno "imati sreće". Ono što im je potrebno da bi zaveli ženu jeste upravo to - sreća.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Citat
"Ako me častiš pićem, dopustiću ti da me poljubiš."

Ih, ja da sam zena reko bih da odma idemo gajbi .  Smile

Gluposti na stranu , da mi pridje moja bivsa Sindi Kraford sa ovom pricom, ne znam da li bih izdrzao da se ne nasmejem . Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 3720 classic
Citat
"Ako me častiš pićem, dopustiću ti da me poljubiš."
U 70% sluchajeva riba ce da te posmatra kao kretena, blago ce se osmehnuti i trpeti te par minuta, u 25% sluchajeva ce da te otera u materinu, a kod onih 5% lik sa takvom prichom ce mozda i da prodje.
Sa takvom prichom jedino moze da prodje lik koji izgleda kao Bred Pit, ili je nevidjena faca (iz nekog razloga - mozda poslovno uspeshan, mozda ima poznatu rodbinu,...), a riba koju muva zna to.

Citat
Konačno, u tom istom baru/klubu sede i druge žene, koje su sigurno primetile sve to. Iako ne znaju šta ste izgovorili (a možda baš zbog toga što ne znaju), i njihovo interesovanje biće probuđeno, a samim tim vama se otvaraju nove šanse.
Da, i one ce da registruju tog lika kao luzera  Smile, i sa podsmehom ce se prisecati nekog njima poznatog lika koji je isto tako bezuspeshno pokushavao da muva devojke, pa ga nijedna nije htela.

Citat
Takvi momci vođenje ljubavi ne nazivaju slučajno "imati sreće". Ono što im je potrebno da bi zaveli ženu jeste upravo to - sreća.
Sreca, nego shta!

Ljudi, batalite sve te ljubavne tutorijale, zene nisu kompjuteri pa kad prochitate sve te tutorijale znate sve o njima i postajete mega-shvaler. Ponashajte se onako kako osecate da bi trebalo, i verujte u uspeh!
IP sačuvana
social share
nobody is perfect.
I`m nobody!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia N97
Zhena nije kompjuter ... zhena je Gameboy. Smile

P.S. Kome prodje ona fora sa chashcavanjem i poljupcem, ja mu dam milion evra koje nemam, a i da imam, odakle mi ? 'Ajd uzdravlje ...
« Poslednja izmena: 16. Nov 2007, 17:49:40 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Motorola raspala
@gradjevinac
Zašto misliš da kad tip priđe ribi, sve ostale ribe u okolini misle da je luzer i podsmevaju mu se? Smile A i kad riba ispali tipa ne mora da znači da je tip kreten. Kakva glupost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Citat
"Ako me častiš pićem, dopustiću ti da me poljubiš."

Ih, ja da sam zena reko bih da odma idemo gajbi .  Smile

Gluposti na stranu , da mi pridje moja bivsa Sindi Kraford sa ovom pricom, ne znam da li bih izdrzao da se ne nasmejem . Smiley


a Sindi je pre mene bila sa tobom moram popricati malo sa njom
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
smirite se inace brisem postove  Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Citat
a Sindi je pre mene bila sa tobom moram popricati malo sa njom

znam, imala nek traume ...stalno se zalila  Smile

Citat
smirite se inace brisem postove

brisi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
Kad postanem ,,mod'' tebe cu prvog izbrisati ,za sada samo vezbam  Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Баш сте лоши момци...можда и нађете неке цурице... Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:21:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.