Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:52:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zivela romantika  (Pročitano 3132 puta)
16. Nov 2007, 12:11:40
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Romantika je potpuno nestala iz vaših života... Ne primećujete je više čak ni u filmovima i ne verujete da postoji u realnosti. U dugoj ste vezi i, priznavali vi to ili ne, partnera shvatate zdravo za gotovo. Bez obzira na to koliko ste u početku negovali i razbuktavali vašu ljubav, osećate da ste se umorili. Potrebna vam je magija kojom ćete makar na tren promeniti svakodnevicu.

1. Savršen dan

Nenametljivo saznajte kako vaš partner zamišlja savršen dan. Osmislite upravo takav dan za vas. Jednom mesečno igrajte se "sastanaka" - idite nekud sami da biste se zabavili. Neka vaša pesma svira kada se partner vrati kući sa posla i spontano zaplešite; večerajte uz svetlost sveća ili servirajte doručak u krevetu. Ispunite joj kadu laticama ruža i okružite je svećama. Još bolje: kidnapujte je - zavežite joj oči i odvedite je u omiljeni restoran, pozorište ili izaberite mesto na kome oboje uživate!

2. Dan zaljubljenih, godišnjice...

Odnosite se prema tim praznicima kao prema danima ljubavi, a ne kao prema 8. martu. Dakle, dame - i vaš partner želi da oseti lepotu tih dana; poklonite jedno drugom cveće, slatkiše, ljubavne čestitke. Džentlmeni mogu poslati cveće. To je već viđeno, ali daje rezultate. Izaberite ogroman buket cveća koje najviše voli, neka bude u njenoj omiljenoj boji ili upitajte cvećara za savet. Želite da napišete ljubavno pismo? Ne mora da bude dugo, poetično, savršeno... dovoljno je da je vaše. Ovakvi romantični gestovi efikasniji su kada su neočekivani - ne tražite poseban povod u kalendaru.

3. Lepota komunikacije

Muškarci, dozvolite svojim partnerkama da tokom čitavog jednog dana pričaju o svojim najskrivenijim željama i slušajte ih pažljivo. Dame, ponekad im dopustite da završe odgovor na vaše pitanje, a da pri tom ne dovršavate rečenicu umesto njih, prekidate ih ili prelazite na sledeće teme. Uostalom, možete jedno drugom pokloniti trenutke savršene zajedničke tišine. Samo sedite zajedno i ćutite. Videćete da će se pojaviti stare iskrice.

Konačno, zapamtite da romantika ne zahteva posebne pripreme, talenat ili čuda neviđena. Lako je - pokušajte.




Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


i love wolf

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia n73
 ups zivela
IP sačuvana
social share
nediraj vuka777 dok spava jer to rijetko radi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:52:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.055 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.