Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:50:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Темплари  (Pročitano 32215 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Dzabe porices da nisi narcis kada ja znam da jesi (imam pouzdanu informaciju) Smile nisam ja tvrdoglava mego volim ljudima da udaram kontru cisto da ih malo nerviram,ti si se nasao kao zrtva Smile mada ja mislim da je problem u tome sto se nismo sporazumeli a inace se (valjda) slazemo Smile Smile

Pa sto mi nisi odmah rekla da radis za tajnu sluzbu kad vec sve  informacije imas o meni. Smile
Pa ako si zensko onda je i normalno da mi udaras kontru,a za nerviranje to ne dolazi u obzir,na to sam oguglao. Smile
Da li se razumemo ili ne to ce tek da se vidi,a da li se slazemo to je vec drugi padez?!  Smile
Inace samo se cepanice slazu,a pijani se podrzavaju, tek da znas.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 148
Zastava Uzice
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Dzabe porices da nisi narcis kada ja znam da jesi (imam pouzdanu informaciju) Smile nisam ja tvrdoglava mego volim ljudima da udaram kontru cisto da ih malo nerviram,ti si se nasao kao zrtva Smile mada ja mislim da je problem u tome sto se nismo sporazumeli a inace se (valjda) slazemo Smile Smile

Pa sto mi nisi odmah rekla da radis za tajnu sluzbu kad vec sve  informacije imas o meni. Smile
Pa ako si zensko onda je i normalno da mi udaras kontru,a za nerviranje to ne dolazi u obzir,na to sam oguglao. Smile
Da li se razumemo ili ne to ce tek da se vidi,a da li se slazemo to je vec drugi padez?!  Smile
Inace samo se cepanice slazu,a pijani se podrzavaju, tek da znas.   Smile



po nekad se i pridrzavaju  Smile   a koji je treci padez?
IP sačuvana
social share
But I see your true colors
shining through
I see your true colors
and that's why I love you
so don't be afraid to let them show
your true colors
true colors are beautiful
like a rainbow
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Bez off-topica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Dzabe porices da nisi narcis kada ja znam da jesi (imam pouzdanu informaciju) Smile nisam ja tvrdoglava mego volim ljudima da udaram kontru cisto da ih malo nerviram,ti si se nasao kao zrtva Smile mada ja mislim da je problem u tome sto se nismo sporazumeli a inace se (valjda) slazemo Smile Smile

Pa sto mi nisi odmah rekla da radis za tajnu sluzbu kad vec sve informacije imas o meni. Smile
Pa ako si zensko onda je i normalno da mi udaras kontru,a za nerviranje to ne dolazi u obzir,na to sam oguglao. Smile
Da li se razumemo ili ne to ce tek da se vidi,a da li se slazemo to je vec drugi padez?! Smile
Inace samo se cepanice slazu,a pijani se podrzavaju, tek da znas. Smile



po nekad se i pridrzavaju Smile a koji je treci padez

Kod Masona postoji Treci Stepen,a i Temperi zbog duzine svog ceremonijala podelili su na tri dela.kao i Royal Arch Masoni. E sad ako zelis da znas koji je treci padez za to treba da postanes clan  bar nekog zenskog masonskog pokreta,pa makar i ne priznatiog. E onda cu ti reci na uvce.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Off obrisan!
Privatna prepiska na pp!
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Kao sto rekoh, privatne prepiske na pp. Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1214
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 3200
Odgovori na par pitanja - Da, templari su bili jaci od crkve i drzava, jer da bi neko postao templar morao je da se odrekne svega sto ima, dakle sveg svog poseda i bogatstva u ime reda. Tako da su oni zahvaljujuci takvim "clanarinama" postali vrlo bogati za vrlo kratko vreme. Ubijeni su tako sto su organizovanom akcijom pape i Filipa u istom danu u isto vreme izvrseni "atentati" na sve njih. Bila je to odlicno sinhronizovana akcija od koje se smao nekolicina templara spasilo. Desila se petka 13., pa je od tog dana taj datum baksuzan. Tako da nisu bas lako istrebljeni, vec je za to bilo potrebno mnogo ljudi, i nisu istrebljeni svuda, vec samo u francuskoj. (Naisao sam na podatak da je akcije bilo i u jos nekim zemljama, ali nisam naisao na potvrdu istog, tako da samo za francusku odgovorno tvrdim).

Odlicne knjige o templarima su vec navedene - Sveta krv, sveti gral, i Otkrovenje templara. Baziraju se na podacima iz raznoraznih knjiga, dokumentata i slicno, i radjene su kao istrazivanje na zadatu temu. Spominju mnogo zanimljivih ideja, a koje cemo da prihvatimo, na nama je Wink  RASMC, procitaj knjige, i shvatice sta je butterfly90 htela da kaze Wink

O templarima i masoneriji ne zelim da pricam, nekako mi je sve to izvikano jer svako ima svoju pricu o tome, tako da ne moze sa pouzdanoscu da se utvrdi tacna istina...
IP sačuvana
social share
Love is love
Two wrongs won't make it right
So let's make love in the dark
Till we break daylight!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 148
Zastava Uzice
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Odgovori na par pitanja - Da, templari su bili jaci od crkve i drzava, jer da bi neko postao templar morao je da se odrekne svega sto ima, dakle sveg svog poseda i bogatstva u ime reda. Tako da su oni zahvaljujuci takvim "clanarinama" postali vrlo bogati za vrlo kratko vreme. Ubijeni su tako sto su organizovanom akcijom pape i Filipa u istom danu u isto vreme izvrseni "atentati" na sve njih. Bila je to odlicno sinhronizovana akcija od koje se smao nekolicina templara spasilo. Desila se petka 13., pa je od tog dana taj datum baksuzan. Tako da nisu bas lako istrebljeni, vec je za to bilo potrebno mnogo ljudi, i nisu istrebljeni svuda, vec samo u francuskoj. (Naisao sam na podatak da je akcije bilo i u jos nekim zemljama, ali nisam naisao na potvrdu istog, tako da samo za francusku odgovorno tvrdim).

Odlicne knjige o templarima su vec navedene - Sveta krv, sveti gral, i Otkrovenje templara. Baziraju se na podacima iz raznoraznih knjiga, dokumentata i slicno, i radjene su kao istrazivanje na zadatu temu. Spominju mnogo zanimljivih ideja, a koje cemo da prihvatimo, na nama je Wink  RASMC, procitaj knjige, i shvatice sta je butterfly90 htela da kaze Wink

O templarima i masoneriji ne zelim da pricam, nekako mi je sve to izvikano jer svako ima svoju pricu o tome, tako da ne moze sa pouzdanoscu da se utvrdi tacna istina...
Smile  Smile




IP sačuvana
social share
But I see your true colors
shining through
I see your true colors
and that's why I love you
so don't be afraid to let them show
your true colors
true colors are beautiful
like a rainbow
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:50:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.