Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupovina dvorisnog stana u NS-u! Da li je pametno ili ne?  (Pročitano 7156 puta)
13. Nov 2007, 00:17:13
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Vec odavno imam neke kombinacije dastarci prodaju kucu za extra pare, pa da nadju nesto u jeftinije a meni da dodaju pare i da uzmem nesto sebi u NS-u.....medjutim cene su otisle u krv ( necu da pricam za koji grad, ali stavrno je veoma smesno kada bi rekao koji je grad u pitanju) medjutim to je nakarju otpalo....

Ja sad ciljam da uzmem neku nekretninu ali na raspolaganju imam oko 16k evra.......totalno nedovoljno za garsonjeru u gradu, i naravno da je chista...medjutim ovih dana pretrazujem net i vidjam da za te pare mogu da se uzmi dvorisni stanovi ( garsonjere,jednosobni, od 20 kvm do 35 kvm ) i to sve u zavisnosti od lokacije itd.....

Sta vi mislite da li je kupovina dvorisnog stana OK kupovina....OK, vecina njih nema centralno grejanje, nego u najboljem sluchaju imaju grejanje na gas, a u najgorem nemaju odzak da bi segrejalo na cvrsta goriva.... neka sredina je uvek sto se nadje da ima odzak i da se moze grejati na cvrsto gorivo ( ugalj, drva itd.... poneki les  Smile )....takodje imaju odvojenu struju, vodu, svoj mokri cvor ( ja bih cak mozda i uzeo bez urejenog kupatila jer imam kuci sve sem kade, a to ako bi radio to bi uradio da bude tus kabina...znaci imam WC solju, vodo kotlic, lavabo...jedino nemam bojler ali to bi se dalo naci za 150 evra nov u radnji..... )....

E sad , to bi meni bila prva nekretnina, tj nebi placao porez od 5 posto......a ako se uzme u obzir da vecina tih stanova podrazumeva i to da imaju svoj tavanski prostor, vremenom bih mozda i razjebao gornju plochu koja je uvek ili karatavan ( daske sa trskom i blatom ) ili samo grede sa zemljom...znachi zidovi su od cigle i to su zidani na ciglu ipo starog formata ili negde je sasvim normalno i dve....joh plus ako se doda da su tavani obichno malo povisochiji onda bi se mogao dodai josh fin prodtor ako bi se sklonila ta plocha i eventualno staviti btonsku itd....ma ima sto solucija....

.....ako bih vec uzimao taj dvorishni stan najbolje bi mi bilo koliko ja kontam da bude zadnji u nizu, tj da mogu ja to da radim sta hocu bez ikakvog cimanja.....

...samo me jedno kopka, a to je prevod stana! Koji su papiripotrbni da bi neko bio vlasnik tog stana...npr ako meni lik prodaje taj stan, kako da se proveri da je stan bash njegov a ne nechiji drugi, i da li stan uknjizen u katastru......koliko bi izasao prevod vlasnistva nad stanom i upis u katastar da sam ja vlasnik stana itd....

...dajte predloge i mishljenja....ako bude neshto zovem vas na zurku sve koji budete neshto pisali na ovu temu....naravno u novu stan...moj  Smile (da kucnem u drvo, ako bog da )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Nemoj dvorišne, jer ti cigusi se useljavaju kad je kapija malo otvorena, i posle toga ih se ne možeš otarasiti, tako je u NS-u! Smile
Drgarici u Stefana Stevanovića, ili takoc nekako, su ušli i bili jedno 3 godine, ko muve na hranu su ulazili u njihovu trpezariju, ne možeš ostaviti otvorena vrata i otići u klonju. Smile
Uselili se u neke dvorišne šupe, zapalile se oni dovukle neke daske i sklepali nove.... Smile
A jednom su komšije prodale stan za cenu 37 kvadrata od toga je bilo samo 12 legalno! Smile
Razmili i raspitaj se u Urbansu i vidi ko ti je komšija.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Urbansu? Mislish na Zavoda za urbanizam Subotica? .......ja sam ono bio pisao za Novi Sad,tj ja zelim da kupim neshto u NS-u! .....a u Subotici sam studirao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Imaš Urban u NS-u, zgrada između Tehnološkog i Arhitektonskog biroa, na bulevaru Cara Lazara!
Tamo možeš da se raspitaš o zemljištu i legalnosti stana, da li je zaveden kako se i prodaje, posle kada kupuješ moraš imati advokata da pročita ugovor i reguliše prodaju sa sudom, najbolje je nekog koga lično poznaješ, ipak su u pitanju pare koje se retko kad zarade! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Muco gracias, na ovim savetima!

Sutra bi vec trebao da idem da vidim jedan dvorisni stan, tj slobodno se moze reci deo kuce, na Telepu...vode me iz agencije....tvrde da je sve legalno, da ima odvojenu struju, vodu, uveden gas,da je blizu Futoskog puta...naravno, sve papire cu proveriti...samo neznam, posto ce mi ovo biti prva kupovina do koje kvadrature sam solobodjen poreza?

BTW, kontam da je veza po pitanju gradskog od Telepa sa Centrom dobra......da li gresim?

Kakav je inace Telep za stanovanje, da li iko zna?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 1264
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9pr
pa moras ga prvo videti svakako... ali vecina takvih stanova nije nizasta.  [-

u telep kad se udje sa limana 4 ko da si usao u neko selo, totalno se razlikuje od ostalog dela ns-a., ja sam bila neko vreme na pocetku telepa i naslusala sam se raznog zavijanja, kukurikanja, mukanja i ostale domace stoke a i zivine  Smile  ma sta da ti kazem, ako ti je toliko stalo svakako pogledaj sam, to ti je najbolji utisak. al moja preporuka - nemoj na telep. pozzzz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile Obožavam Telep, mislim da je najbolji deo grada za odgajanje dece i žurke, jer nema bakuta koje zovu miliciju, nema dnevnog reda, nego samo dogovor sa komšijama, e sad dvorišni stanivi su komplikovani, jer zavisi s kim ih deliš!
Busevi sa te strane koju ti ideš da gledaš su blizu 6 i 1, pa ako si iz Subotice nije ti frka ako si malo dalje od grada kao i Novo Naselje, samo svi misle da je N.N. bliže centru, ali nije, to je efekat bulevara i zgrada!
Kada bi kupovala stan, moje lično mišljenje, od svih naselja koji su dalje od centra, Pezos - daleko, Klisa - Cigusi i nadertalci, od njihoveh seljačke muzike i krvi od klanja živine ne možešživeti, Salajka - poplave na ulicama i gustog saobraćaja, najbolji je Telep!
U centru ne bi živela, tamo žive oni koji nemaju pojma i koji su došli sa sela, ili oni koji nemaju gde! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
....naravno da je Novo Naselje ( Bistrica ) dalje od grada...to sam tek skontao kada sam uzeo mapu i ostao u chudu  Smile ..... Satelit i Telep su isto udaljeni od centra .....cenim da ima 3-4 km do Centra? Ili greshim?

....KLisa, mi je nit toplo nit hladno,a sto se tice primitivizma to znam i uverio sam se licno, tako da bih dva puta razmislio da nesto tamo uzmem ako iskrsne  Smile ...e sad,najgore sto ja sutra moram zbog nekih obaveza u Suboticu, a agencija zakazala sutra u 14h da se dodje da se to vidi....ici ce keva i cale, pa nek nose i digitalac a ja cu najverovatnije otici sam u subotu da vidim to.....

.....Kakav je po pitanju izdavanja stanova? Cene su definitivno jeftinije, zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Za izdavanje stanova cene se kreću od blizine fakulteta, zatim da li se greje na parno grejanje ili plinsku peć, dali ima uopšte grejanje, koliki je stan... oko 125-200 e gansonjera jednosoban stan, možeš i stariji naći dvosoban za 200e! Zavisi da li je opremljen, sudopera, viseće...ima tu mngo stavki u ceni i košmara! Smile
Tako su mi rekli moji drugari studenti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


from dusk till dawn

Zodijak
Pol
Poruke 3116
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Ne
IP sačuvana
social share

Metak je nestrpljiv u cijevi
u usima zvoni naredba
pucaj na sve sto je sumnjivo
momce i ne zali iredentista
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.