Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Polovan pc AMD Athlon XP 2400+  (Pročitano 2558 puta)
12. Nov 2007, 22:46:08
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Nexus 4
Procesor     ADM Athlon XP 2400+ 2000Mhz
Memorija    256MB (DDR SDRAM)
Maticna      Matsonic MS8137C(+)  (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 4 DIMM, Audio)
Graficka     GeForce Fx 5200
HARD        WDC WD1600JB-00REA0  (150 GB, IDE) (star nesto manje od godinu dana)
Optika       ASUS DRW-1608P2  (DVD+R9:8x, DVD-R9:8x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x,CD:40x/32x/40x DVD+RW/DVD-RW)
Optika       TEAC CD-W540E  (40x/12x/48x CD-RW)
Napajanje  (ne znam koje je .... radi odlicno ... nisam imao problema sa njim )
Kuciste Neo (ne znam koje ) belo ...

Uz sve ovo dajem josh
Misa : Logitech beli (opticki , kabl )
256MB (RAM SDRAM) ova memorija radi , jedno vreme mi je bila u kompu i sve je radilo bez problema , sada sam je skinu jer mi se nesto nije slagala posle menjanja maticne , ali je ispravna
Modem : Intel 64k (ne znam tacnu oznaku)
Volan : Logitech WingMan FormulaGP (dve papucice ... na samom volanu 6 tastera)

Ukoliko ste zainteresovani dajte svoje ponude ovde .... ukoliko mi neka odgovara reci cu vam ... mozete me kontaktirati na pp , odgovaram u roku od 24h.
Ukoliko zelite da vidite sliku (kucista , misa , volana) recite slikacu i okaciti
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
koliko cenis volan ?
---
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Nexus 4
Oko 1800-1500 din ... samo jedna napomena ... on radi sve ok .... i imash cd sa drajverom ... ali kocnica mu je slabija ... znaci radi oko 3o-5o% ako me razumesh ... a mozda je to i do setovanja ... u glavnom morash malo da otpustish gas da bi kocio ... ili mu je gas malo jaci nisam siguran ... sa njim nije mnogo igrano ... kupio sam ga pre dve god i igrao na njemu mozda mesec dana kada sam ga kupio ... spakovo ga u orman i mozda u januaru ove god o5 igrao 2-3 dana i to je to
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Motorola MPx220
Da li je moguce kupiti samo procesor. Jurim neki AMD Athlon vec duze vreme ali ne uspevam da nadjem.
Ako se odluchish za prodaju procesora, samo, ja sam zainteresovan..

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.