2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 11:00:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SOS Kanal  (Pročitano 20692 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Bolje nemamo.
sportklub i sportklub+ je 10000000000000000000  puta bolje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung Lunar XZ130
 A domatji sport?!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Jeste jimy ali realno nekog (ne mislim na sebe ili tebe naravno) ipak vise zanima sta je zenska odbojkaska reprezentacia uradila nego da gleda utakmicu Gimares-Leirija  Smile
IP sačuvana
social share
One Jerry Edwards, There is only one Jerry Edwards...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Pa brate imas dosta toga,izvini molim te ali sos je stariji kanal,imas box,kosarku,nhl,tenis(master),odbojku takodje.Ultimat faith,i jos puno sportova.Sta imas na sosu,izvezstaje???Pa ako neko voli izvestaje neka gleda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Sto se tice domaeg sporta tu su najbolji i treba im cestitati na trudu, ali sam kanal je najblaze receno govno.
Ako se vec zovu sportski kanal, onda ne razuzem trash fancy emisije iz sveta poznatih sto vodi ona crna antipaticna voditeljka. O kvizovima da ne pricam. Samo budala moze da pokadja rec koju su oni zamislili a postoji mali milion resenja i normalno da ce uvek biti netacan odgovor. Na kraju ce reci rec koju niko nije rekao u programu i cudice se kako se pobogu toga niste seteli Smile

Slazem da su najbolji sto se tice domaceg sporta, imaju par stvarno dobrih novinara koji su entuzijasti po tom pitanju. Tu, pre svega, mislim na Topalovica. Lokner je no comment, uvek se rasplacem od smeha kad ukacim njegove reportaze iz 3. medjuopstinske lige ili tako nesto. Ali njega boli qrac, uvek se nazdere u svakom selu koje poseti.  Smile
Vesna Antic iliti ta "antipaticna crna voditeljka" je meni bas ok, ona je jedino zensko koje tamo treba da bude.

Total Soccer nije los ali me Petrovic iz nepoznatih razloga nervira.  Smile A o Raki Djurovicu ne vredi govoriti...  Smile Govandzic i ostala kompanija nisu vredni pomena.

I na kraju tehnika im je uzas. Slika vecito mutna (mislio sam da je samo do mene, ali proverih da nije), svaki prilozi kao du snimani amaterskom kamerom itd,itd... I ne mogu da verujem da nemaju usporeni snimak na kosarkaskim odlozenim prenosima  Smile 

Oni imaju tehnilku i scenografiju?! Ne bih rekao... Serem ti se na televiziju koja svoje priloge ponekad emituje iz bifea... Pa jos to nazovu Studio 2 ili 3, svejedno... Smile Ili kad daju dzinglove ili najave emisije koje su stare po 10 godina...
Dragisa se usr'o od para kad su poceli svi oni 041 kvizovi (u saradnji sa Zekom, Bjekom i FK partizanom jer su oni drzali firmu koja se time bavila) i ne mogu da verujem da nije mogao od tih para da kupi po koju kameru ili da sredi studio...


Sve u svemu, nema vise onog vremena kada su emitovali program u okviru Studija B (cini mi se da su isli od 12 do 16h svakog dana). Eh, stara dobra vremena...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Motorola 
Sramote je da nikada nisu imali emisiju posvecenu samo navijacima,ali su tu da je prave kada se govori o huliganizmu,kao televizija koja je prisutna na vecini desavanja nizih liga mogli su mnogo da ucine na popularizaciji navijaca sirom Srbije samo da su napravili emisiju u kome posvete 5 minuta tome,nesto kao onaj semafor ili tako nesto,ali tako nesto njima ne pada na pamet,plus sto su prvi kada treba po navijacima da se opljuje tako da su me odavno razocarali,a svaka prica o tehnici te televizije je vise nego smesna,realno zbog toga bi im trebalo ukinuti rad jer je to sramota,a kada vidim onog soska dodje mi da bacim tv kroz prozor.Ocena 1+.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
A sanja tigrica???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
LG L5 II
Ja na kablovskoj i nemam SOS tako da mogu samo da lupam neke gluposti  Smile
« Poslednja izmena: 09. Nov 2007, 11:34:27 od Sub_Zero »
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k300i
A sanja tigrica???

Nema je vise  Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
. Tu, pre svega, mislim na Topalovica. Lokner je no comment, uvek se rasplacem od smeha kad ukacim njegove reportaze iz 3. medjuopstinske lige ili tako nesto. Vesna Antic iliti ta "antipaticna crna voditeljka" je meni bas ok, ona je jedino zensko koje tamo treba da bude.
Sve u svemu, nema vise onog vremena kada su emitovali program u okviru Studija B (cini mi se da su isli od 12 do 16h svakog dana). Eh, stara dobra vremena... Smile

Topalovic je stvarno kralj, secam ga se jos dok je sa Vjetrovicem prenosio bundes ligu na trecem kanalu.
Lokner je stvarno prica za sebe, ali ima neki smek i milina ga je slusati: ''Brazilska atmosfera u Bacincima gde je domaci Big Bul poveo preko Milana Petrovica popularnog Stalonea'' Smile
Sto se tice te Vesne Antic stvar ukusa  Smile

Kada su bili na studiu b, secam se da je par tadasnjih novinara islo u Nemacku da potpise ugovor sa DSF-om oko prava emitovanja emisija sa tog kanala. Nemci samo sto se nisu sokirali i rekli im koje ste vi budale  Smile
IP sačuvana
social share
One Jerry Edwards, There is only one Jerry Edwards...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 11:00:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.