Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Unija Roma podnela prijavu protiv Đurića  (Pročitano 6596 puta)
08. Nov 2007, 22:43:14
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Unija Roma podnela prijavu protiv Đurića

Predsedništvo Unije Roma Srbije (URS) podnelo je krivičnu prijavu protiv smenjenog predsednika stranke Rajka Đurića jer je, bez ikakve odluke, sa računa stranke podigao 2,8 miliona dinara, izjavio je danas potpredsednik URS Milan Šerifović.

On je na konferenciji za novinare rekao da je kasa stranke sada prazna, što je Predsedništvo dovelo u bezizlaznu situaciju, "naročito sada kada pokušava da pomogne romskom narodu koji je oboleo od žutice".
Šerifović je dodao da je Đurić još krajem septembra zamenio depo-karton u banci čime je, umesto dva, ovlastio sam svoj potpis kao merodavan za podizanje novca stranke.

Novoizabrani predsednik stranke Miloš Paunković najavio je da će Đurić biti isključen iz stranke na sednici Glavnog odbora, čime će mu prestati i poslanički mandat. Đurić, koji je i jedini poslanik URS u Narodnoj skupštini, smenjen je na na vanrednoj sednici Skupštine stranke 4. novembra, uz obrazloženje da je samovoljno upravljao strankom i neregularno vodio stranačke finansije.

Skupštini su prisustvovali predstavnici 31 od 45 opštinskih odbora stranke i 83 od ukupno 117 članova Skupštine. Za opoziv Đurića je tajno glasao 81 delegat, jedan je bio protiv, a jedan listić je bio nevažeći.
Međutim, Predsedništvo URS, lojalno Rajku Đuriću, odbacilo je juče odluke nedavne vanredne Skupštine te stranke, ocenivši je nelegitimnom i najavilo održavanje legitimne Skupštine stranke za 11. novembar.

U saopštenju se tvrdi da su netačne izjave Paunkovića i Stevanovića da je predsednik URS Đurić sa računa stranke "skinuo" 2,8 miliona dinara i da je novac na računima te stranke, što je predočeno članovima Predsedništva i opštinskim odborima stranke.
"U nedostatku bilo kojih dokaza protiv predsednika Rajka Đurića, Paunković, Stevanović i ostali optužili su predsednika i narodnog poslanika (Đurića) za apsolutizam. Međutim, oni su isključeni iz stranke zbog nečasnih i prljavih dela, nepoštovanja Statuta i Kodeksa ponašanja URS", navedeno je u saopštenju.

Blic  Autor: Tanjug | 08.11.2007 - 16:38


Da li je moguće da predsednik Unije Roma Srbije, novinar tanjuga i poslanik Skupštine Srbije krade ko neki mandov?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 5610
Kur kurafde dil dileja, papagafte ki zubi ki kicma. Hakula e ma kusero!  Smile



Чланови новог председништва Уније Рома Србије у службеном возилу.
« Poslednja izmena: 08. Nov 2007, 22:51:52 od kombiondzija »
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
QQ Devla.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 5610
Simijon, ava kari na vinjak!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 3720c
To je isti onaj Đurić koji je govorio u svom PRVOM obraćanju javnosti da je zgrožen radikalnom strankom, da su to sve lopovi i nepoštenjačine.
Ciganska posla.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne kapiram sta tu treba da bude smesno to sto nemaju sta da jedu,ili to sto od nicega naprave auto,ali ajde to sto oni umiru od gladi govori nesto o nama Srbima a bome i nesto o vama kojima je to smesno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 3720c
Ne kapiram sta tu treba da bude smesno to sto nemaju sta da jedu,ili to sto od nicega naprave auto,ali ajde to sto oni umiru od gladi govori nesto o nama Srbima a bome i nesto o vama kojima je to smesno ...

I ja sam tako razmišljao. A onda sam otišao na jednu romsku svadbu.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung s3
I sta si vido???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Meni su njihove svadbe vrh!Bio sam u Rušnju jedno vreme i svake subote oni prave zezanje i muziku-nemož' da omašiš...U svakom slučaju naša muzika sa svadbi je krš u odnosu na Romsku ali to je moj ukus samo.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ne kapiram sta tu treba da bude smesno to sto nemaju sta da jedu,ili to sto od nicega naprave auto,ali ajde to sto oni umiru od gladi govori nesto o nama Srbima a bome i nesto o vama kojima je to smesno ...
Nije smešno, užasno me ljuti.

Oni ne umiru od gladi, to je propaganda. Ja ne smem da izvezem na ulicu neregistrovan audi a oni mogu da vozaju mad max-ove. Ja moram da platim porez, da kupim stan, da školujem svoju decu, da sebi obezbedim i posao i hranu. Oni nikad porez platili nisu, zidaju im se socijalni stanovi, mogu da idu okolo i prosjače na novorođenčad po žegi i mrazu pa se čude što im deca umiru, kopaju po kontejnerima pa šire žuticu, da žive ispod Gazele a zidaju kuće u selima od 3 sprata.

Svaka pozitivna diskriminacija stvara mnogo veće probleme nego stvarna funkcionalna jednakost građana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.