Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:17:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da je uspavam ?  (Pročitano 4238 puta)
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
ja mislim da nije u pitanju autoritet vec ,zbog nekog tamo x razloga ona jednostavno ne zeli da spava sama Smile
Ako ima svoju sobicu, onda oko pola 9 izdvoj pola sata ili 45 minuta vremena, ususkaj je u krevetu i lezi pored nje i citaj joj. Strip, knjigicu neku, bilo sta, dok ne zaspi.Znaci bez vriske, zvanja, vikanja, hiperaktivnosti. Samo vas dve i mir i tisina. I znacajno onako kako samo mama ume, kazi joj da je sada velika devojcica, i da velike devojcice spavaju u svojoj sobi, a da ces ti uvek doci da je pokrijes i pricas sa njom pred spavanje ili da joj citas ako zeli.Saopsti joj onako u poverenju, da je jako vazno ( i pritom je gledaj znacajnoi onako velikim ocima) da svako bude u svojoj sobi i odmara se, da bi mama bila sutra odmorna da se opet posveti cerki. Leganjem u krevet i citanjem, dete se smiruje, slusa, prati tvoj glas. Sto si ti tisa,a i dalje pricas, ono se smiruje i priprema za san. Imajte taj svoj neki mali ritual, dok ona ne shvati da je to sada novo pravilo, i nacini da ona sama to prizeljkuje, da joj bude prijatan taj vas zajednicki sat vremena. Napravi sa njom razgovor prvi u krevetu, da ostavis utisak da je sada porasla i da je sasvim normalno da velike devojcice spavaju same odvojene od mame i tate. Snaci ces se, sigurno Smile

Ako posle svakog razgovora i pokusaja i dalje nastavi da ludi po kuci i da vam pije krv nespavanjem, onda zaista treba da je pljusnes malo po guzi, bar jednom, naci ce se u cudu, ti je neces pljusnuti jako, ai tek da zna da i mama ima prag tolerancije. Ali prvo pokusaj ovo prvo, ako vec nisi uopste za pljuskanje po guzici Smile
pokusala vec ...nece pa nece hvala ti u svakom slucaju a sto se batina tice nikad
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
a nene munkaze..kakvo pljuskanje pa nije ti ovo balkan..u cek cek jeste jebote balkan je  Smile

samo mi primitivci lupamo po guzi a fine dame nikako  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 3Gs
koliko vidim nemas karaktera za vaspitaca bez obzira na to koliko dece imas  Smile

Dok je udarati decu skroz ok.. Smile

Nemam pojma... mene nikada u zivotu nisu udarili.. Glupo je da ja pricam o tome, ali dete udariti zato sto nece da legne u krevet kada mu se kaze... Smile Pa normalno da nece, to je dete...

Agresija vodi agresiji, kao sto si i rekla.. Na taj nacin ces mozda resiti problem za jedno vece, ali sta ce biti sledeceg jutra, sledece veceri?

Citat
zbog cega to vise nije slucaj ?

Postaje "starija", nije jos vise potrebno toliko sna.. Bar ja tako mislim.. Ukoliko joj se ne spava, mislim da je glupo terati je.. Cetiri godine, nema obaveze, svakako da ne treba da leze u 5 ujutru, ali ako ostaje malo kasnije, ne vidim tu nista strasno.. Ukoliko bas zelis da spava u odredjeno vreme, mozes da pokusas da je uspavas, pustis neki (dosadni) crtani film ili tako nesto... Ili bar da je podmitis necim.. Smiley

Ne mislim da roditelji prema deci trebaju da se odnose kao prema nekome ko mora da slusa svako naredjenje.. Drugarski odnos sa njima.. Tako su mene moji vaspitavali.. sve je stvar dogovora.. bez kazni i ucenjivanja..


edit: ovo sto je u prvom delu posta napisala Munka zvuci jako dobro.. tako bih nesto i ja napisao... probaj sa tim jos koji put, stvarno zvuci kao nesto sto moze da da efekta Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2007, 01:18:18 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Батинама ништа, али баш ништа нећеш постићи, осим што ће дерњавом пробудити и осталу децу.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
ama tuci ljudi moji ...pljesnuti po guzi 2 ili 3 puta...nisam rekla vezati da radijator pa udariti bejzbolkol  Smile...jbt...neveruje sta sve citam  Smile


kokota...nisu imali potrebe da te tuku ....mene su tukli ..imali su i zasto tok moju seku nisu nikada ....ja sam cuda radila dobro sam i prosla...i tata i mama su mi bili strogi po pitanju vaspitanja..oboje ih volim i postujem i zahvalana sam im na svemu  Smile...ali nikada nisam smela da divljam histerisem ili placem bez razloga ...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Па добро Сандра, можеш ли да прихватиш чињеницу да нису сви људи исти и да неки имају другачији приступ васпитању него ти?

IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
mogu livinston ali onda neka doticna dama ne pravi sablazljivu facu i jos skamenjenije komentare kad vec postavi temu  Smile
morala je da zna da ce biti raznih komentara ukljucujuci i ove slicne mojima a ne da mi se tu prenemaze pola postova kako imam barbarske sisteme i kako je ovo balkan Smile
neka trazi onda sebi slican forum neka sa blakancima ne opsti nikako  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Само мало смирите страсти, а не мораш ти баш увек да планеш. Не ваља за лепоту. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Батинама ништа, али баш ништа нећеш постићи, осим што ће дерњавом пробудити и осталу децу.
tacno tako liv ,pa cu onda cetvoro da jurim po kuci ,pa policija pa socijalno pa razvod ...ma idi bre!!!
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
nisam planula malo sam pocrvenela ...u pravu si za lepotu  Smile

a sad odlazim sa ove teme ...mi barbari se druzimo samo sa olosom a ovde sve fin svet  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:17:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.