Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jehovini svedoci na TV B92... Za nevericu  (Pročitano 23128 puta)
01. Nov 2007, 22:07:55
Svakodnevni prolaznik


Ko tebe kamenom, ti njega cime stignes :)))

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson k750i
Upravo sam pogledao emisiju na TV B92, koja je bila o raznim manjinskim "verama", cini mi se da se emisija zove B92 ISTRAZUJE.

Rec je o Jehovinim svedocima.
Prosto sam ostao u cudu, nije mi jasno kako je moguce da umesto da u takvoj emisiji bude naglaseno da je rec o sekti, oni vrse intervjue sa pripadnicima te organizacije (SEKTE) i predstavljaju sve to u najlepsem svetlu.
Na kraju mi samo ostaje da se zapitam po ko zna koji put... gde bre ja zivim.

Nakon svega duboko verujem da iza ove emisije ipak stoji finansijska potpora JEHOVINIH SVEDOKA, cak sam ubedjen da je emisija namenski osmisljena kako bi se umesto njhovog propoveda koji vrse iduci od vrata do vrata uvrstila i daleko laksa metoda putem javnog informisanja kroz medije.

Mislim da je ovo sramota za jednu medijsku kucu kao sto je B92, koja je nedavno napravila emisiju o sektama i njihovim negativnim stranama, a sada vidim nesto sto me ostavlja bez reci i sto je u totalnoj suprotnosti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Tehnicki... sve sto je derivat judaizma... je sekta... Smiley
E, sad... sto su neke sekte zastupljenije od drugih... pa za one druge tvrde da su sekte sekte... to je drugi problem i nema veze sa verom, vec sa politikom, parama i dominacijom.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ko tebe kamenom, ti njega cime stignes :)))

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson k750i
Mogu samo da kazem da si totalno u pravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
BTW. U emsiji su bili zastupljeni i Pentekostalci... koji su izgleda veoma zastupljeni u Leskovcu... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Nije to nikiakva sramota za B92, s obzirom da im se bogohulničke ambicije ne smanjuju...naprotiv, sada pored političko-socioloških avetinjskih i srbomrzačkih paketa na programu se našao i antihrišćanski sektaško-deprimirajući fenomen, koji se u ovakvom konceptu vala ni u Americi ne emituje, koja je po tome najliberalnije područje. Slažem se u potpunosti odakle je krenula inicijativa, ali mislim da to ima mnogo veću pozadinu onih koji nisu direktno u to umešani a ipak na ovakav način plasiraju nešto što će njima koristiti. Ovakvo upakovano sablažnjavanje ljudskog i duhovnog života je već društveno-patološki praktičan primer. Najgrđe u celoj priči je devojčica, njihova ćerka, koja deprimirajućim metodama biva uvučena u sve to. Izlažu se neki roditeljski principu koji joj navodno ne nameću takav život, a da pritom dete nije bilo u situaciji da nađe primer i racionalno sve protumači, jer je,avaj, dete. Deci u školskom okruženju se nameće takođe njeno opredeljenje kao neki princip života samim tim što ne proslavlja svoj rođendan niti posećuje druge tim istim povodom, tako da se u startu stavra neka indirektna obostrana odbojnost i blago čuđenje.
Vrhunac je tatina izjava da je obavezna kartica o tzv. "neprimaocu krvi". Čuo sam pre neki dan, baš kada smo videli najavu za ovu priču, jedan primer kada se dete od 12 godina upokojilo nakon neke ne tako velike povrede, ali je svakako iskrvarilo a da mu od oca, Jehovinog svedoka inače, nije bilo dozvoljeno da primi krv....Strašno i jadno...No, ovo je samo znak da budemo spremni za sve čeće eksponiranje nečastivog, koji očiglednim primerima definitivno više ne bira sredstva niti se ustručuje što je svaki put u svom nastupu sve očigledniji..Valjda misli da mu se može, toliko onih koji mu čuvaju leđa, prosto mu je milo da nam se ispred nosa ovako baškari


No, neka nam je sam Bog na pomoći
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
A sta je u citavoj emisiji bogohulnicko?

Vi vernici... bilo koje vere... ste toliko iskljucivi da to prosto boli... mozak...

Sto se mene tice... svako ima pravo da radi sta hoce sve dok ne ugrozava tudj zivot... Ako hoce da grle buke i prizivaju Majku prirodu... sta me briga

BTW. Zanimljivo je da su sve to hriscanske sekte...  Smile
« Poslednja izmena: 01. Nov 2007, 23:08:07 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia xxxx
pa i nije lose da se cuje kakve sve veroispovesti postoje i kako funkcionisu..onome ko ima mozga to nece biti signal da im se istog trena pridruzi(jer ih je zaboga video na tv-u!) ili da ih se paranoicno plasi...na kraju krajeva, nekolicina ljudi se tako oseca srecnijim i manje usamljenim, a to je dobra strana takvih 'udruzenja'...naravno, ako nisu satanisticka
IP sačuvana
social share
I live my  life
Like a candle in the wind
Never knowing who to cling to.   .   .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia xxxx
a isto tako, nije lose kada televizija konacno pokazuje i nesto drugo, osim mejnstrima, u bilo kojoj oblasti..pogotovo kada se predstave neki 'suprotstavljeni' primeri..ili razliciti aspekti neke pojave..pa da malo razmisljamo i svojom glavom, a ne samo sta je reko cika na tv-u Smile
IP sačuvana
social share
I live my  life
Like a candle in the wind
Never knowing who to cling to.   .   .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
pa ne znam shta ste ochekivali od J-92 , ljudi propagiraju VB, homosexualizam ,narkomaniju ,pljuju sve shto imalo ima veze sa srbijom ,shto ne bi propagirali i sekte  Smile

verovatno bi propagirali i satanizam ,da satanistima nije ispod chasti da se pojavljuju na takvoj tv ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.