Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:18:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Axl vs Slash  (Pročitano 15375 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson W610
Slash, valjda   Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1141
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
slash
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


somewhere I belong...i guess...:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 718
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6270
oce mi neko objasnit kako neko kao slash koj drzi gitaru na koljenima moze dobro da swira?!?!?...swi su mi rekli(posto ja nisam bas neki expert za muziku)da uopste nije dobar gitarista,solidan,ali ne odlican kao sto swi pricaju...a ni axl nije nesto posebno...ali cu ipak stati uz slasha owaj put...

khm.. zaraticemo Smile
necemo ni da bog!:D Smile Smile Smile
nego sto se tog swiranja i polozaja tice,imam par profesionalnih i stvarno dobrih muzicara oko sebe pa sumnjam da oni grijese,ali nisu oni jedini koji tako kazu,i satriani je rekao da se tako ne moze swirati jer je skoro nemoguce potrefiti swe tonowe,ali sto se gansa tice,njih obozawam i slusam ih bas dosta,tako da ne goworim nesto protiw njih... Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
-gdje bi nam bio kraj da nije tako blizu?!
-zeli samo ono sto od tebe zawisi
-mnogi ljudi nisu dostojni dana pa on ipak swice
-u swakoj ljubawi postoji onaj koji ljubi i onaj koji okrece obraz
-bog nam je dao jedan jezik a dwa uweta da bismo manje pricali a wise slusali...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S4 mini
pa svako ima svoj stil sviranja....svira covjek kako je njemu lakse...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 417
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k750i
oce mi neko objasnit kako neko kao slash koj drzi gitaru na koljenima moze dobro da swira?!?!?...swi su mi rekli(posto ja nisam bas neki expert za muziku)da uopste nije dobar gitarista,solidan,ali ne odlican kao sto swi pricaju...a ni axl nije nesto posebno...ali cu ipak stati uz slasha owaj put...

khm.. zaraticemo Smile
necemo ni da bog!:D Smile Smile Smile
nego sto se tog swiranja i polozaja tice,imam par profesionalnih i stvarno dobrih muzicara oko sebe pa sumnjam da oni grijese,ali nisu oni jedini koji tako kazu,i satriani je rekao da se tako ne moze swirati jer je skoro nemoguce potrefiti swe tonowe,ali sto se gansa tice,njih obozawam i slusam ih bas dosta,tako da ne goworim nesto protiw njih... Smile Smile Smile Smile Smile

Pa, i Jimmy Page drzi gitaru na kolenima... Svira covek kako mu je lakse
« Poslednja izmena: 05. Nov 2007, 10:40:03 od lukasenko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung Galaxy Nexus
oce mi neko objasnit kako neko kao slash koj drzi gitaru na koljenima moze dobro da swira?!?!?...swi su mi rekli(posto ja nisam bas neki expert za muziku)da uopste nije dobar gitarista,solidan,ali ne odlican kao sto swi pricaju...a ni axl nije nesto posebno...ali cu ipak stati uz slasha owaj put...

ti koji su ti to rekli, aj da sad ne vredjam... nema veze shto se tiche drzhanja gitare na kolenima... tezhe je svrati solo tako to je tachno, ali ne mora da znachi da ne zna da svira.,.. veruj mi sviram gitaru 6 godina..slash [poshto se o njemu govori] je jedan od najboljih gitarista, koji su se ikada rodili..ali ovde nije o tome rech.. a i o axlu si neshto rekla..ukusi se razlikuju znam, ali kako mozhesh da kazhesh da nije nishta posebno... jeste da je govno od choveka, ali pevach je i to strashan...

dakle moj stav je da sam uz slasha ... jer toliko sam puta gledao i behind the music, chitao intervjue i ostale stvari tako da ... uz slasha sam Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


somewhere I belong...i guess...:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 718
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6270
oce mi neko objasnit kako neko kao slash koj drzi gitaru na koljenima moze dobro da swira?!?!?...swi su mi rekli(posto ja nisam bas neki expert za muziku)da uopste nije dobar gitarista,solidan,ali ne odlican kao sto swi pricaju...a ni axl nije nesto posebno...ali cu ipak stati uz slasha owaj put...

ti koji su ti to rekli, aj da sad ne vredjam... nema veze shto se tiche drzhanja gitare na kolenima... tezhe je svrati solo tako to je tachno, ali ne mora da znachi da ne zna da svira.,.. veruj mi sviram gitaru 6 godina..slash [poshto se o njemu govori] je jedan od najboljih gitarista, koji su se ikada rodili..ali ovde nije o tome rech.. a i o axlu si neshto rekla..ukusi se razlikuju znam, ali kako mozhesh da kazhesh da nije nishta posebno... jeste da je govno od choveka, ali pevach je i to strashan...

dakle moj stav je da sam uz slasha ... jer toliko sam puta gledao i behind the music, chitao intervjue i ostale stvari tako da ... uz slasha sam Smile
ne ne za axl-a stv mislim da je totalni propalitet od covjeka,jer je ukaljao ime gansa napravivsi ovaj 'novi'bend...bolje da se povukao dok su ga ljudi jos voljeli,ali to sto sam rekla da nije nista posebno se nije na to odnosilo,nikad axl-a nisam smatrala nekim izvanrednim pjevacem iako ne prodje dan da ne preslusam njihove najbolje hitove,ne znam..jednostavno je to moje misljenje...
a slash jeste dobar gitarista,ima odlicnih solaza,ali...gledala sam i slusala bolje...sto ne znaci da je on los,ali da ga ne smatram jednim od boljih...ljudi,satriani nije bilo ko,zna covjek o cemu prica
ma da se ne swadjamo,kao sto rekoh gunsi 4ever Smile Smile Smile Smile peace
« Poslednja izmena: 06. Nov 2007, 20:29:07 od pg girl »
IP sačuvana
social share
-gdje bi nam bio kraj da nije tako blizu?!
-zeli samo ono sto od tebe zawisi
-mnogi ljudi nisu dostojni dana pa on ipak swice
-u swakoj ljubawi postoji onaj koji ljubi i onaj koji okrece obraz
-bog nam je dao jedan jezik a dwa uweta da bismo manje pricali a wise slusali...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung Galaxy Nexus
ratne sekire zakopane.. svidja mi se shto nisi tvrdoglava...5 bambija za tebe  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
@pg girl

ovaj, da.. mogu da ti dam link za ceo forum na kome se okupljaju ljudi koji i dalje voli Axl-a Smile
da se razumemo, ja smatram da je on egoisticni kreten, al jebiga, to je Axl..

@Paralelni Svet

pa gde si ti jbte, nema te 6000 godina Smile
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


somewhere I belong...i guess...:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 718
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6270
ratne sekire zakopane.. svidja mi se shto nisi tvrdoglava...5 bambija za tebe Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
-gdje bi nam bio kraj da nije tako blizu?!
-zeli samo ono sto od tebe zawisi
-mnogi ljudi nisu dostojni dana pa on ipak swice
-u swakoj ljubawi postoji onaj koji ljubi i onaj koji okrece obraz
-bog nam je dao jedan jezik a dwa uweta da bismo manje pricali a wise slusali...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:18:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.