Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobične i smešne fobije holivudskih zvezda  (Pročitano 3218 puta)
28. Okt 2007, 11:22:45
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Neobične i smešne fobije holivudskih zvezda
Nikol Kidman se plaši leptirova
Autor: M. Čule | 28.10.2007 - 00:02



Sigurno se mnogi od vas plaše visine, duboke vode, letenja avionom... a da li se neko od vas boji antikviteta kao Bili Bob Tornton? Ili se bojite leptirova kao Nikol Kidman, klovnova kao Džoni Dep... Čudno zvuči, ali mnoge poznate ličnosti se svakodnevno sukobljavaju s mnogim, veoma neobičnim strahovima.

Glumac Metju Mekonahi ima strah od tunela i vrata koja se otvaraju rotaciono. Kada vidi tunel ili rotirajuća vrata, on se neverovatno uspaniči i, kako kaže, jedva čeka da prođe kroz njih. Njegov kolega Džoni Dep u klovnovima vidi skriveno zlo: "Ima nešto što ne volim u toj njihovoj našminkanoj faci, a kada se nasmeju, ja se potpuno isparanoišem. Ne znam, deluju mi kao pritajeno zlo koje se skriva i čeka pogodan trenutak da ispliva", rekao je Dep.
Glumice Mišel Fajfer i Karmen Elektra plaše se vode, a njihova mlađa koleginica Skarlet Johanson ima fobiju od bubašvaba jer su joj, kako kaže, odvratne i deluju joj kao prenosioci nekih smrtnih bolesti. Orlando Blum prezire svinje i svaki put kada se nađe u njihovoj blizini obuzme ga strah da će mu neka prići toliko blizu da ga dodirne. Kolin Farel se plaši letenja avionom - "Tokom jedne vožnje avionom proživeo sam svoju smrt. Lepo sam video sebe kako umirem u avionu koji se stropoštao u okean". Slavni fudbaler Dejvid Bekam uspaniči se kad vidi da neka stvar u kući ne stoji na svom mestu ili ako prašina nije obrisana. Ekscentrični Bili Bob Tornton ubeđen je da je pre dvesta godina, u nekom od svojih prošlih života, vodio veoma neuredan život po mračnim i zabitim prostorijama. Anitikviteti ga asociraju na te prošle živote, pa se svaki put kada ih vidi neverovatno uplaši. Lepa glumica Nikol Kidman, takođe, ima jedan neobičan strah - plaši se leptirova. Kim Bejsinger ima strah od otvorenih prostora. "Prvi napad sam doživela na dodeli Oskara kada sam imala dvadeset godina. Nisam znala šta je to. Danima sam se zatvarala u sobu i nisam izlazila nigde iz kuće", priznala je Kim. Kristina Riči ima strah od kućnih biljaka, za koje, kako kaže, misli da su žive i da vrebaju iz ćoškova. Tobi Megvajer ima strah od visine, a Opra Vinfri se plaši žvakaćih guma. "Kada sam bila mala roditelji su mi pričali da ću da se zadavim sa žvakom. Od tada ih uopšte ne žvaćem i kada vidim nekog da to radi, prvo pomislim da će se zadaviti s njom", ispričala je Opra.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
nije njima bas lako  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
SonyEricsson K800i
Glumice Mišel Fajfer i Karmen Elektra plaše se vode
A snimala je dosta scena u basenu... Smile
nije njima bas lako  Smile
Definitivno ne,egocentricne budale...
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
 Smile Izgleda da po fobijama i mene prati putanja zvezde...ako ne u Holidvudu, bar u Bolidvudu (Srbiji)...  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nikol Kidman se plaši leptirova
Kristina Riči ima strah od kućnih biljaka, za koje, kako kaže, misli da su žive i da vrebaju iz ćoškova.
Opra Vinfri se plaši žvakaćih guma.

WTF..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.