Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta biste uradili u njenom slucaju? Iskreno.  (Pročitano 16731 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
 ma ja bi je roknuo u bulju pa sta bude nek bude
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 533
Smile Ma ovo je nameštaljka Smile
Baš bi se ovako lepa riba i da ima poremećaj slikala da svima pokaže Smile
Garantovano je fora - iskreno se nadam Smile

Ochigledno nemash ideju koliko bolesnih likova se nalazi na ovoj planeti?! Choveche pa imao si onu Katju [bile su joj slike okachene ovde].. Sa tom ribom sam prichala na skype i devojka je opushtena, ali kad su njene slike dospele u moje ruke.. sjebela sam se samo tako!!! Devojka, lijepa i zgodna, a slika se da je svi gledaju. [i plus NIJE PLATJENA!] I chak mi se i desilo da mi dechko pridje i kaze kako je ona cool i kako bi i on isto uradio da je bio na njenom mestu kad bi  imao onako telo kao i ona i kad bi bio sladak kao ona.. Ja sam samo klimnula glavom i rekla OK!!

A shta bih uradila da sam njenom mestu?! Ne bih voljela uopshte da sam njenom mjestu.. Jer [ne bih da sam narcis] ta devojka uopshte i nije neka PICHKA! Smiley Ima i boljih.. Ali opet da se stavim u njenu situaciju.. Ubila bih se da, da budem iskrena.. Ali ovo je tuzno, al' istinito.. na zalost!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Moj jedan drug iz Holandije kaze da su ovakve ribe dosta trazene. Nije ona za dzabe stavila javno svoje slike- to moze da ima verovatno neku  korist. Al na zalost ja sam star i ne razumem se u to, vise volim kad zenska ima picku.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 533
Ova devojka, verujem da je platjena... Ali o onoj Katji shto sam vam rekla.. Ona nije.. ona je mala fufica [zao mi je shto ovako moram da je nazovem] sama od sebe! Izgleda to joj je hobi Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 162
mob
SonyEricsson 
Samo da skine djoku i stavi  ribicu, pa da vidis onda kakva bi bila cupi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
Užas...video sam ovu sliku kada je devojka bila obučena, ortak mi reče da ona ima neki organ koji nebi trebalo da ima, da je on to video, ja ga nazvao lažovom, mislim čak i da smo se kladili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Smile Ma ovo je nameštaljka Smile
Baš bi se ovako lepa riba i da ima poremećaj slikala da svima pokaže Smile
Garantovano je fora - iskreno se nadam Smile


Ochigledno nemash ideju koliko bolesnih likova se nalazi na ovoj planeti?! Choveche pa imao si onu Katju [bile su joj slike okachene ovde].. Sa tom ribom sam prichala na skype i devojka je opushtena, ali kad su njene slike dospele u moje ruke.. sjebela sam se samo tako! Devojka, lijepa i zgodna, a slika se da je svi gledaju. [i plus NIJE PLATJENA!] I chak mi se i desilo da mi dechko pridje i kaze kako je ona cool i kako bi i on isto uradio da je bio na njenom mestu kad bi  imao onako telo kao i ona i kad bi bio sladak kao ona.. Ja sam samo klimnula glavom i rekla OK!!

A shta bih uradila da sam njenom mestu?! Ne bih voljela uopshte da sam njenom mjestu.. Jer [ne bih da sam narcis] ta devojka uopshte i nije neka PICHKA! Smiley Ima i boljih.. Ali opet da se stavim u njenu situaciju.. Ubila bih se da, da budem iskrena.. Ali ovo je tuzno, al' istinito.. na zalost!

Možda, onda koliko god da je lepa - džaba...
« Poslednja izmena: 01. Jun 2005, 12:58:11 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
SerbianFighter ako naidjes na nju samo je posalji kod mene pa cu da je oplevim ki lukac. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava
a  ja se taman ponadao da je montaza.... Smile
IP sačuvana
social share
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
Prvo i prvo uzeo bih najnoviju verziju Adobe Photoshop CS2,jer ova montaza je uradjena ocajno...prvo i prvo-osvetljenje nalepljenog penisa je drugacije nego osvetljenje slike,drugo-zamucenje i promena rastera istog dela slike je znak da se nesto intervenisalo,trece-devojka na slici ima sve karakteristike zenskog pola-uske zglobove,struk,kukove,tanke ruke,celulit (koga muskarci ma kakvi da su nemaju,osim kada su mnogo debeli),zatim proporcije,odnos ramena i kukova..oblik glave tj. jace izrazen potiljakje osobina zenskog pola,linija kose kao i kvalitet kose..stomacic..suvise negovana...ma mogu do sutra da nabrajam...definitivno montaza...eventualno ako nije nadmasila Ser po broju operacija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.