Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:55:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Duga veza je opasna za brak  (Pročitano 11782 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hm... a, sta vas u tim dugim vezama, zajednickom zivotu...sprecava da sklopite brak?
Strah od vezivanja, nedostatak materijalnih sredstava, misljenje da je brak prevazidjen, nesto cetvrto, peto, deseto?

Nije zezanje... zaista me zanima... Smile
a što bi sklopili brak? mrzi nas, nemamo potrebe za tim. kad budemo hteli da imamo dete, verovatno ćemo se venčati da bi izbegli peripetije oko priznavanja deteta. ne vidim što bi nam bilo bolje ili gore u braku? mrzi nas da se smaramo tim, imamo trenutno važnije stvari da rešimo, kupovina stana, sređivanje, ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Samsung S7
Hm... a, sta vas u tim dugim vezama, zajednickom zivotu...sprecava da sklopite brak?
Strah od vezivanja, nedostatak materijalnih sredstava, misljenje da je brak prevazidjen, nesto cetvrto, peto, deseto?

Nije zezanje... zaista me zanima... Smile
a što bi sklopili brak? mrzi nas, nemamo potrebe za tim. kad budemo hteli da imamo dete, verovatno ćemo se venčati da bi izbegli peripetije oko priznavanja deteta. ne vidim što bi nam bilo bolje ili gore u braku? mrzi nas da se smaramo tim, imamo trenutno važnije stvari da rešimo, kupovina stana, sređivanje, ...

Cekaj .....kazes mrzi nas  ,pa onda  nemamo potrebe za tim........i onda opet kazes mrzi nas da se smaramo tim, imamo trenutno važnije stvari da rešimo.
Kako vas ne mrzi da zivite ?? Smile Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa eto...ne volimo da se opterećujemo nekim stvarima koje nam neće ništa promeniti u životu...ako se i budemo ikad venčali, sigurno se ništa neće promeniti.
nego, imaš li ti svoje mišljenje o  temi ili samo voliš da komentarišeš i ismevaš druge ljude?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ја се слажем са тобом.
Од силних свадби и церемонија ми се окреће стомак. Мрзим форму чак и кад има покриће, а камоли кад нема.
Била сам сведок "царског" венчања једне своје другарице, њени матори се задужили, свадба ко конгрес несврстаних у п.м...Углавном, брак је потрајао целих шест месеци.
« Poslednja izmena: 30. Okt 2007, 10:50:38 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Samsung S7
Hm... a, sta vas u tim dugim vezama, zajednickom zivotu...sprecava da sklopite brak?
Strah od vezivanja, nedostatak materijalnih sredstava, misljenje da je brak prevazidjen, nesto cetvrto, peto, deseto?

Nije zezanje... zaista me zanima... Smile
a što bi sklopili brak? mrzi nas, nemamo potrebe za tim. kad budemo hteli da imamo dete, verovatno ćemo se venčati da bi izbegli peripetije oko priznavanja deteta. ne vidim što bi nam bilo bolje ili gore u braku? mrzi nas da se smaramo tim, imamo trenutno važnije stvari da rešimo, kupovina stana, sređivanje, ...

Cekaj .....kazes mrzi nas  ,pa onda  nemamo potrebe za tim........i onda opet kazes mrzi nas da se smaramo tim, imamo trenutno važnije stvari da rešimo.
Kako vas ne mrzi da zivite ?? Smile Smile

Zasto ismevam?Ako sam to uradio nije bila namera i izvinjavam se.  Smile

Sto se tice teme,pa ona vuce daleke korene.Ako je sve lepo bajno i cajno zasto se ljudi ne bi vencavali.Ako ste ucili sociologiju znacete da je to zajednica koja  je stub svakog drustva.Pazi u neku ruku vas razumem,moja zena i ja smo ziveli zajedno pre braka jedno 4 godine ali nam nije bilo sve bajno na pitanju finansija.Kasnije kad smo otisli u inostranstvo zaradili novac kupili stan ....kako kazu skucili se i stali na svoje noge ...e onda smo se uzeli.Jedno pitanje koje me trenutno muci ....Zasto se ljudi ne vencavaju ako se besprekorno vole,slazu....i imaju finansiskih sredstava za zajednicki zivot?
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ја се слажем са тобом.
Од силних свадби и церемонија ми се окреће стомак. Мрзим форму чак и кад има покриће, а камоли кад нема.
Била сам сведок "царског" венчања једне своје другарице, њени матори се задужили, свадба ко конгрес несврстаних у п.м...Углавном, брак је потрајао целих шест месеци.


Ni ja ne volim bahatosti, posebno u današnjoj ekonomskoj situaciji. Ali meni je lako, ja tražim gde da proslavim 20 godina.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Још мало па ћеш да шеташ унуче!  Smile Smile Smile

« Poslednja izmena: 30. Okt 2007, 11:16:38 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Iš, pomeri se s mesta. Treba mi bar 7-8 godina da odmorim.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Никад мира ни спокоја - таман једно завршиш, друго започне!
Јел то нас неко зеза?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hm... a, sta vas u tim dugim vezama, zajednickom zivotu...sprecava da sklopite brak?
Strah od vezivanja, nedostatak materijalnih sredstava, misljenje da je brak prevazidjen, nesto cetvrto, peto, deseto?

Nije zezanje... zaista me zanima... Smile
a što bi sklopili brak? mrzi nas, nemamo potrebe za tim. kad budemo hteli da imamo dete, verovatno ćemo se venčati da bi izbegli peripetije oko priznavanja deteta. ne vidim što bi nam bilo bolje ili gore u braku? mrzi nas da se smaramo tim, imamo trenutno važnije stvari da rešimo, kupovina stana, sređivanje, ...

Cekaj .....kazes mrzi nas ,pa onda nemamo potrebe za tim........i onda opet kazes mrzi nas da se smaramo tim, imamo trenutno važnije stvari da rešimo.
Kako vas ne mrzi da zivite ?? Smile Smile

Zasto ismevam?Ako sam to uradio nije bila namera i izvinjavam se. Smile

Sto se tice teme,pa ona vuce daleke korene.Ako je sve lepo bajno i cajno zasto se ljudi ne bi vencavali.Ako ste ucili sociologiju znacete da je to zajednica koja je stub svakog drustva.Pazi u neku ruku vas razumem,moja zena i ja smo ziveli zajedno pre braka jedno 4 godine ali nam nije bilo sve bajno na pitanju finansija.Kasnije kad smo otisli u inostranstvo zaradili novac kupili stan ....kako kazu skucili se i stali na svoje noge ...e onda smo se uzeli.Jedno pitanje koje me trenutno muci ....Zasto se ljudi ne vencavaju ako se besprekorno vole,slazu....i imaju finansiskih sredstava za zajednicki zivot?

a zašto bi se venčavali? te pare koje moramo da potrošimo na venčanje i svadbu, bez koje ne možeš da se provučeš, bolje da potrošimo na baliju ili kubi, nas dvoje, bez nerviranja, zakazivanja i otkazivanja, proba, dosadnih rođaka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:55:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.