Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:58:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moja burna 'veza'! Savet molim!  (Pročitano 10095 puta)
27. Okt 2007, 13:12:44
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6300
Smile Dugo sam clan ovog foruma doduse nikad nisam bio preterano aktivan u diskusijama vise ih citam, ali sam osetio potrebu da se otvorim nekome jer mi stvarno nije lako! Nekima ce mozda biti smesno ali eto ja ovaj mesec oktobar ne znam za sebe!

Naime vec sedam godina zivim na Malti ovom malom kamencicu u sred Mediterana i stvarno je nekako dosadno, sve je malo, ljudi cudni i hladni. Tokom leta je full atrakcija ali daleko je leto tek smo usli u jesen. Krenuo sam na faks i znam da me cekaju 4 naredne godine ovde! 

Ipak da krenem sa pricom! Ovo leto sam radio kao turisticki vodic ili ti (social leader) u jednoj skoli engleskog jezika (EC Malta). Imao sam dosta studenata prvo grupu Italijana pa onda Francuze na kraju sam dobio i grupu Slovenaca! Sa Slovencima mi je bilo najbolje jer smo mogli super da se sporazumemo a i bili su stvarno pravi zajebanti! I tako eto bilo je njih negde 15 u grupi 4 decaka i 11 cura! E sada ja sam sa njima izlazio i vodio ih na razne zurke, brinuo se o njima u ostalom to mi je i bio posao! Iz te grupe me je opazila jedan visoka ataktivna crnaka sa zelenim ocima, Tina! Doduse nisam se zaljubio u nju niti primecivao to, uvek je to bio prijateljski chat! Ipak zadnje moje vece (posto sam isao u Srbiju na odmor oni su ostali jos jednu nedelju) izveo sam ih malo do nekog bara posle sam ih i otpratio u hotel i tu na rastanku mi Slovenka Tina kaze kao zar ne mozes da ostanes jos jednu nedelju sa nama? Objasnio sam joj da to nije izvodljivo ona me pogleda onako tuzno zagrli me i tu se mi 'rastanemo'! Otisao sam kuci (a zivim 2 minuta od njihovog hotela) vec sam bio u krevetu kad stize poruka na mobilni od nje "dodji ispred Hotela ne mogu da spavam!". Ja dosao ona sva sretna kaze mi ajde idemo negde i otisli smo do nekog parkica seli na klupu i poceli da pricamo i kako to biva smuvali smo se! Moram priznati da mi je to bila najromanticnija noc za svih ovih 19 godina zivota! Znaci pamtim svaki trenutak! Ipak nisam bio zaljubljen u nju jos tad. Sledeci dan sam otisao za Beograd gde sam proveo mesec ipo dana a na mobili su mi samo sevale ljubavne poruke, kako joj ne dostajem, kako jedva ceka da me vidi itd itd i tad sam se zaljubio u nju! Planirao sam da sada na zimu idem u Ljubljanu da je vidim ali su se stvari malo iskomplikovale! Naime od kako sam dosao nazad na Maltu sve sam manje dobijao poruka a vise smo trebali da se cujemo preko msn-a! I tu sredinom septembra dobijem poruku na mobilni od nje 'da joj nije lako da me ceka i ako bi ja mogao da dodjem malo ranije!?' Ja sam joj odgovorio da je to neizvoljivo zbog faksa ali da razumem njenu potrebu i da ne ocekujem od nje da bude izolovana od frajera! Na sta je ona meni rekla da sam srce! - I tako sve je islo okay ali nismo se puno culi na msnu vise. Uvek sam ja morao da budem taj koji pocinje konverzaciju, nikad ona. I jedne srede meni pukne film i mozda sam tu napravio gresku; 'Naime rekao sam joj da sam znao da ova veza nece da uspe jer me uvek ignorise i da nikada nece da se javi na sta je ona meni rekla da to nije istina i da sam je rasplakao i rastuzio! Ipak smo se tu pomirli a ona krenula da se javlja! Medjutim ponovo je zahladnela svaki put kad bi pricali ona bi rekla da mora da ide, kao cujemo se bye, bye!?? Tu sam joj poslao poruku da imam osecaj da je gubim i da je zahladnela a ona se vise nije pojavljivala na msnu tacnije blokirala me je! Imao sam osecaj da mi je srusila svet!  Smile Poslao sam joj poruku na mobilni i rekao joj da mi kaze zasto je takva. Odgovorila mi je da joj se ja puno svidjam ali da nema buducnosti od nase veze i da sve zaboravim dok ne dodjem u Sloveniju ponovo i ozivim nasu ljubav! Odblokirala me je na msnu ali to vise nije bilo to! Javila se dva puta poslala je neki link sto se bavi modelingom  rasmenili smo par reci itd! Ali nismo vise pricali i juce joj se ja javim posle neke nedelje dana i pitam je da li je i dalje za da ja dodjem u Sloveniju ali u Maju kad zavrsim ispite. Odgovorila je da bi bila sretna da me vidi ali da ne dolazim samo zbog nje jer nezna kako ce da se oseca meni??? (Ovo nisam bas razumeo ali dobro) Jos smo malo popricali i posle sam ja morao da idem malo do grada! Ona je danas otisla u Egipat i rekla je da  nece biti na msnu nedelju dana!

Sada ja pitam vas za savet sta da radim, jer je cura stvarno vrh i ne bi hteo da se zavrsi ovako po mene! Licno me bole sve one poruke, slike i usopmene svaki put kad ih vidim uvati me nostalgija! Kazu mi matorci i ortaci zaboravi je nije ona jedina, slazem se ali nije lako zaboraviti ko da sam zacaran! Pa nisam mogao da jedem ko covek neko vreme od nje! Ipak planiram da idem u Sloveniju u maju imam dosta drugova tamo a i hteo bi nju da vidim da popricamo oko u oku! Hteo bi barem prijatelj da ostanem sa njom! Sta vi mislite!? Iskrene odgovore bi molio! I izvinite za ovako dugacak tekst!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
sta ocekujes od slovenaca... ccc

ona je htela letnju avanturu i sex kad bi dosao u sloveniju, al neko vezivanje , ljubav i sl.  ne ...

IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
moj savet ti je da kad odesh u sloveniju obavezno koristish kondom  Smile , i da ne ochekujesh previshe od njih pa se necesh ni razocharati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


:)

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 2261
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ljubav na daljinu...nema sanse.Mozda se neko ne slaze sa mnom ali vreme cini svoje.Nazalost tesko da ce tu biti nesto vise.Nema tu vise zagrejanosti sa njene strane,nisi ti njoj jedini,a lepo je bilo dok je trajalo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
dobro dosli u cudesni svet letnjih avantura i sado-mazo veza...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
a covek joj lepo dao zeleno svetlo za druge frajere ... a onda rekla srce si ... mogla je reci ne ja hocu tebe ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6300
sta ocekujes od slovenaca... ccc

ona je htela letnju avanturu i sex kad bi dosao u sloveniju, al neko vezivanje , ljubav i sl.  ne ...



Mozda si upravu ali kad sam je pitao za intimni odnos rekla je da nije jos spremna! A ne kontam sto mi je onda slala sve one silne poruke? Moze biti da je nasla decka pa me zeli zaboraviti! Stvarno Slovenke su djavolice to sam znao jos ranije! I pre nje sam u drugoj grupi imao jednu Slovenku doduse u tu se nisam zaljubio vec je bilo vise zajebancija. a dobro boze moj izdrzacu! A onda u maju cu otici do Slovenije cisto da vidim ortake mozda i nju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6300
haha pa znao sam ja da ta vezica nece uspeti! Gde to ima da te neko ceka skoro godinu dana da bi te video na dve nedelje! Iskreno svidja mi se i zaljubljen sam bio u nju ali u maju planiram da odem cisto da bi posetio celu grupu, malo se odmorio od faksa i zavrsio ono sto nisam ovo leto!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
moj savet ti je da kad odesh u sloveniju obavezno koristish kondom  Smile , i da ne ochekujesh previshe od njih pa se necesh ni razocharati  Smile
ovo ti je najbolji moguci savet Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
Ja kada bi sljakao na Malti Smile imao bi para da idem sa ribom sa madagaskara  Smile ako nece - nece njena stvar Smiley sada ce opet leto... mada dolaze Vrancuzi cesto tu .. jbg ti pre svih nas "u" evropsku "uniju"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:58:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.