Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak kome smeta. . . . . . . . . Pa naravno. . . . .  (Pročitano 15644 puta)
27. Okt 2007, 12:42:33
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
LDP ima nesto protiv novaka djokovica,poslanik ldp-Zarko Korac je zamerio novaku zbog podizanja tri prsta nakon svojih pobeda  Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ja stvarno ne mogu da verujem pa dokle pre vise,sta  nije uredu sa tom strankom niko ko promovise ovu zemlju njima ne odgovara....novak,patrijah,kusturica,kovacevic....itd...........

povodom ovoe sramote oglasio se i novak djokovic...........

Zar da se stidim Srbije?!
26. oktobar 2007

NOVAK Đoković obratio se navijačima na svojoj internet-prezentaciji i odgovorio na pojedine kritike jednog našeg političara.

"Dobio sam kritiku od jednog narodnog poslanika što sam zajedno sa Nenadom Zimonjićem posle pobede u dublu (drugog dana Dejvis kupa) stavio zastavu na teren! Ne znam da li je taj čovek video, ali ta zastava je bila u SRCU koje smo nas dvojica improvizovano napravila na šljakastom terenu `Beogradske arene`! Istoj osobi smeta i to što dižem tri prsta kada pobeđujem po belom svetu! Pa, neću valjda da se stidim odakle sam?!
Kao profesionalni teniser svojim rezultatima promovišem prvo sebe kao individualca (i svoju porodicu), a onda i svoju zemlju! Mnogo sam toga istrpeo na putu do 3. mesta na svetu i ne želim nikome da se pravdam, samo me malo boli nepoštovanje nekih ljudi. Svakog puta kada se neki profesionalni sportista, umetnik, muzičar, glumac pojavi na svetskoj sceni i iza njegovog imena piše SRBIJA, to je najveća moguća promocija naše zemlje! S obzirom na to da imamo izuzetno talentovane i uspešne ljude u raznim oblastima života, svi nas gledaju u sve pozitivnijem svetlu. Neki, umesto da takve ljude cene i uvažavaju, oni im žele zlo! Taj mentalitet se ne može promeniti, ali mi i dalje živimo sa tim i dalje se ponosimo kada nosimo srpsku trobojku i podignemo tri prsta", navodi se, između ostalog, u sopštenju Novaka Đokovića.

On može da pokazuje šta god hoće, on je odličan teniser i mlad čovek, ali nisam siguran da mu je potpuno jasno kome se obraća, i šta je simbol podignuta tri prsta tokom proteklih ratova predstavljao za ljude neke druge nacije i vere na prostorima bivše Jugoslavije - rekao je Korać.  Smile Smile Smile Smile

                   i po ko zna koji put LiCImURI=LDP

[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 27. Okt 2007, 14:26:51 od Anea »
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
kraćko ko kraćko, šta bi on nego da se preserava po Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
ne treba mesati politiku i sport, a da je mnogo od koraca, mnogo je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
slazem se ...ne treba nikako mesati politiku i sport...ali ove bljuvotine koraca nisu smele proci tek tako......sve su mi jadniji i jadniji,njih je sramota sto su srbi........fujjjjj
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
A ko ti je rekao da kraćkova mama jeste Srpkinja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
BlackBerry bold
ako je ovo istina, korać je ispao samo takav kreten.

 
Citat
i šta je simbol podignuta tri prsta tokom proteklih ratova predstavljao za ljude neke druge nacije i vere na prostorima bivše Jugoslavije - rekao je Korać
Smile
vuk drašković (tvorac) nije učestvovao u ratovima, niti je na haškoj optužbnici!
« Poslednja izmena: 27. Okt 2007, 13:26:03 od Kamaro24 »
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
mene bi zacudilo da cujem nesto pametno od LDP. nije mi jasno gde su sada clanovi LDP sa foruma da prokomentarisu ovi glupost njihovog kretena.
Najvis mi smeta sto se politika mesa i u polsednju rentabilni granu Srbije - sport. Ali budala ima svuda i znate kome su sve smetali uspesi Srpskih sportista a sada se samo slikaju sa njima?
Zao mi je sto vakvim potezima politicari mogu doprineti da pored njegovog imena stoji ubuduce neka druga zastav neke druge nacine jer svakom strpljenju ima kraja pa i Dkjokoviceve porodice koja je nekoliko puta rekla da joj je zao sto Novaku niko nije pomogao klada mu je pomoc prko bila potrebna a sada se svi dice njime. Ali ne dozvoljava da se neko pokusuruje njegovim sinom,njegovim uspesima i sl.
Zato -bagro politicka dalje ruke od sporta, spesnih sportista pojadinaca i posebna prica za narkose-mars u *i*du materinu-lepo po Srpski da me razumeju.Jbm im seme i pleme koje ih iznedri.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
moram da se slozim sa vladom... u srbiji se sve okrene na politiku...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 5610
Можда ће тражити од спортиста, да уместо Српске заставе носе заставу дугиних боја. Овакви и слични примери лепо показују колико су ти ликови из ЛДП говнари.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
On može da pokazuje šta god hoće, on je odličan teniser i mlad čovek, ali nisam siguran da mu je potpuno jasno kome se obraća, i šta je simbol podignuta tri prsta tokom proteklih ratova predstavljao za ljude neke druge nacije i vere na prostorima bivše Jugoslavije - rekao je Korać. Citao sam ovu izjavu u blicu pa me nije iznenadilo jer je taj isti Korac dolazio u BanjaLuku u RS  i kao razgovor sa studentima prica je bila kao vi treba da se okrenete BIH da zaboravite Srbiju da neslusate Radikale i takve gluposti .
A taj covek brine o osjecanjima svih drugih naroda okolo sem svoga ako on uopste pripada nekom marodu ili je jos jedan u nizu MONDIJALISTA!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.