IN < - Burek na BizBuzz IT Seminaru - 24-26. Oktobar - Niska Banja - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: SerbianFighter :
Kao sto neki od vas znaju ovih dana se u Niskoj Banji odrzava BizBuzz IT seminar - festival koji je okupio creme de la creme srpskog IT-a uz znacajnu podrsku ljudi iz okruzenja.

Program seminara: Zvanicni sajt

Predavaci: Zvanicni sajt

Kao i obicno, nista nije idealno, ali je cinjenica da je bilo izuzetno prijatno, korisno, te da se obnovilo dosta starih kontakata i stvorilo mnogo novih.

Predavanja su bila veoma interesantna, a moram priznati da sam imao vrlo tezak zadatak da nakon dva izuzetno efektna nastupa budem treci koji ce zatvoriti celinu...

U svom predavanju pokusao sam se osvrnuti na stanje na domacem internet trzistu i na neki nacin pribliziti ljudima pricu o Bureku i ljudima koji ga sacinjavaju...

Video snimak mozete preuzeti na dnu ove poruke...

Ne zelim da duzim, iskren da budem previse sam umoran da bih sad preterano razglabao... ali cu reci jos par stvari...
Predavanje nisam spremao, kao sto ce oni koji odluce da skinu video moci da cuju. Probao sam spontanim pristupom postici zeljeni efekat i feedback od ostalih kaze da sam u tome i uspeo. Zao mi je samo sto nisam uspeo da kazem neke stvari u pravom trenutku...

Mozda je sada pravi trenutak...
Hvala svim clanovima Tima koji su omogucili da Burek opstane i postane znacajan faktor.
Bezmerno hvala sto ste svoje slobodno vreme potrosili gradeci nesto za opste dobro...
Hvala svima koji su ovde bar na neki nacin doprineli jacanju dobrih odnosa i veza medju clanovima.
Hvala! 

Download: BizBuzz 2007 - Burek Predavanje (67855 KB)
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo