Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Četvrti Čovek" Directed by Dejan Zečević  (Pročitano 17519 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Cuo sam da su scene bitke bolje uradjene nego Spasavanje redova Rajana,deo iskrcavanja na Normandiju...

Тешко!

Једини европски филм који има добре сцене битки јесте "Непријатељ пред вратима". Али он је мислим коштао око 20 милиона евра и био је најскупљи еврпопски филм тада... Наш кошта 4-5 највише...

Сумњичав сам!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Odgledao sam četvrtog čoveka... Postoji nekoliko stvari koje bih ja drugačije odradio, malo jače dodao zaplet, ali u suštini vredno gledanja. Jedan od boljih domaćih filmova bez obzira na klišee...

Kada izađe DVD, odgledaću još nekoliko puta, i nadam se da će mi ovaj film prirasti srcu kao sam T.T. Sindrom...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola k1 razr
Odgledao sam četvrtog čoveka... Postoji nekoliko stvari koje bih ja drugačije odradio, malo jače dodao zaplet, ali u suštini vredno gledanja. Jedan od boljih domaćih filmova bez obzira na klišee...

Kada izađe DVD, odgledaću još nekoliko puta, i nadam se da će mi ovaj film prirasti srcu kao sam T.T. Sindrom...
TT sindrom ima koliko toliko umetnicku vrednost i mislim da se ne moze porediti sa ovim cudom koje nam nista novo nije donelo,sem potvrde da je Bogdan Diklic nas mozda najbolji glumac.Covek jednostavno nema losu ulogu.
Najjaca scena je kad Kojo okleva pri likvidaciji onih civila a Diklic ulazi u kadar sa pistoljem sa recenicom "Sta kurac"? Valjao sam se.
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Ima dobrih fora... Iskreno, ja sam uvek smatrao da je i Pele jedan od naših boljih glumaca, i radio je sve kako treba do pred kraja...ali tu mi se nešto ne sviđa što ima veze sa njim, samo ne znam šta... Da li ima veze sa radnjom i likom ili sa njegovom glumom... Svejedno, moraću opet da pogledam pa da kažem...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sto se tice 4. coveka film je kolko-tolko osvetlio obraz nasoj kinematografiji,pre svega zbog samih tehnika snimanja(ona fora sa liftom koji se penje,fora sa kisom koja non stop pada...),scenario je po meni solidan,glumci su dobro uradili posao...

To sto Koja ima 120 kila  Smile ne znaju gledaoci u Australiji recimo...Film sam gledao 2 puta i drugi put sam bas gledao detalje,mislim da su Kojinu kilazu uspesno uspeli da sakriju tako da on na momente izgleda meni nabildovan,a ne debeo(znaci da je onaj kaput odlicno izabran za njega Smile )

Off topic...
Sveti Georgije ima budzet 5 miliona evra sto ga cini najskupljim filmom u ovom delu Evrope(citaj Balkan) za 2008 god...E sad,mozda izadje 2008. skuplji film,a za sada ovaj nas vodi...
Scene bitke su genijalno uradjene,sad dal su uradjene bolje od Rajana to cemo videti kad film izadje.. Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Ja mislim da je to potpuno nebitno da li Koja ima 120 kila ili 150... On je i dalje najjači glumac u Srbiji!

Pokazao se uspešno u komedijama, sada i u ovom filmu... Za sve koji su gledali, znaju vrlo dobro da mislim na onu scenu u kojoj on saznaje šta se desilo... The way he's crying... Ta scena me je potpuno naježila. Ja ne vidim ni jednog drugog glumca da je mogao da se nađe u toj ulozi. Ali činimi se da na ovom forumu nekome nije dojadio Glog kao prototip solidnog muškarca...

Nažalost, najveća mana filma je ta što je predvidljiv. Kraj je mogao bolje da se uradi, kao i razrada nekih scena ubistava.

Ali Zeka će uvek ostati jedan od boljih reditelja, ovog podneblja, koji nam je podario "T.T. Sindrom", što bi se reklo b-komediju "Mala noćna muzika" i "Četvrtog čoveka".

Ja se samo nadam da će DVD izdanje biti bogato... I nadam se još većem Zekinom uspehu sa sledećim filmovima...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Apsolutno se slazem sa tobom u svemu Borkes...
Scenu u kojoj Koja saznaje ko je je genijno izvedena i tehnicki i glumom...
Zekina karijera reditelja ide uzlaznom putanjom Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Ima Zeka dobrih stvari, ali ima i promašaja... Recimo "Mentol bombona" koju sam pre par godina gledao, možda je nekome bila zanimljiva zbog kaskada, meni je bila dno dna... Ili recimo "Kupi mi Eliota". Dva puta sam gledao taj film i nije mi se svideo.

Ali sam zato za uživanjem gledao "Dečaka iz Junkovca", omiljena omnibus priča "Paket Aranžmana" mi je bila "Noć bez sna", molio sam se bogu godinu dana pre nego što je T.T. Sindrom izašao da bude fenomenalan, i ZEKA je uslišao moje molbe, u bioskopu sam plakao tokom gledanja "Male Noćne Muzike" (koja po meni nikako nije promašaj, samo omaž b-američko/francuskim filmovima)... "Četvrti čovek" je ispunio 88% moga očekivanja...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung i5700 + D880
Sto si plak'o zbog "Male nocne muzike"? Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sto si plak'o zbog "Male nocne muzike"? Smile
Od smeha Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.