Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:14:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turci vs Kurdi  (Pročitano 8899 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Da naravno Turci od boga dani i neunistivi,kao sto je istorija pokazala mi samo ih se otarasili posle 500 godina izdrzaci i Kurdi,da ima ljudi u nasem DB koji nisu kukavice sad bi naoruzavali tu jadne Kurde ko sto su Turci naoruzavali ovu gamad na Kosovu i u bosanskoj dzamahiriji,ako su Kurdi pametni,izdvojice se na sitne grupe pustice turke da zauzmu celo podrucje i onda ih gerilski unistavati pravci brojna jace formacije i njima napadati izolovane jedinice u pozadini a ako i oni krenu sa onim degenskim samoubilackim napadima onda su prsli ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
mob
Nokia 
@eizo....vrlo je moguče da se to desi....ali ima ovdje ...i opet ide nafta u nebo........ Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Нису ни Курди за бацање...

Деценијама се герилски боре против Турака, а ови им не могу ништа...

А у свакодневним борбама гине доста турских војника...
Однос погинулих је прилично равноправан, за разлику од рецимо Америма у Ираку и Афганистану, Македонцима и шиптарима, Србима и шиптарима...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Lead me, follow me, or get out of my way

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava unknown
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson 
pa ne bi rekao bas da im ide dobro jel kad su pre nekoliko godina usli turci u severni irak pa onda uhfatili onoga cigana  vodja sto im je bio(i to iz JAR ga izvukose Smile Smile) valjda odjalan se zvao odma su potpisaivali primirja a sad dosli ameri digli im nos i opet pocese ,pa radi amera i nije taj dobio smrtnu kaznu.e jedva cekam da udju u taj ciganistan pa da vidim....... a najvise ove amere pede.e kako ce da reaguju jel i tako su do guse u govnima tamo pa jos im i turci fale....hahhaa bice interesantno uglavno ja navijam za turke uvek protiv amera hahahhahah......

Feanor11985    pa ustalom ko je ikad i pobedio gerilu....
IP sačuvana
social share
No bastard ever won a war by dying for his country.
He won it by making the other poor dumb bastard die for his country.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Није ми јасно зашто их називаш циганима кад су и једни и други исти...

Свака част њиховој војсци на акцији али тамо гину турски војници у десетинама дневно...

То се не дешава у сличним сукобима...

Веруј ми највише бих волео кад би се заоштрили сукоби између САД и Турске...

Герилу смо победили ми пред крај 98. и почетак 99. године...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Lead me, follow me, or get out of my way

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava unknown
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson 
eh jeste pobedili ste je, bez uvrede ali ne mislim tako ,nismo je bogami ni mi ovde a ni vi tamo.da nije prestao rat borili bi se vi jos jedno 50 godina i unazadili bi sebe za jos 100 parama potrosenim da odrzavate policiske stanice i kasarne barikadirane do boli ,a jedino bi mogli patrolirati u tenkovima i OT koji naravno trose malo vise..........i tako dalje i tome slicno........pa ja sam vojnik ja znam kako je boriti se sa gerilom dodje napravi dobru zasedu stopi se sa ljudima i bang idi ti ako hoces, mozes pobiti ljude i njih spaliti selo ali onda ti zemlju pojebu da ces verovatno umreti od gladi.......gerilu mozes pobediti samo ako joj unistis logistiku tj prisvojis narod na tvoju stranu inace......tako je bilo i tu kod nas ,silom nista djabe samo nam poginuse vojnici djabe(danas i niko za njih ne pita familije ni penziju nisu dobili ccc zalosno).......


:?a sto se turaka tice eh pa nije isto kurdi su  cigani a turci sasvim drugo......njih lako poznajes gde duva vetar tamo su i oni a turke ne znaci da ih volim ako se divim njihovoj vojsci i drzavi mrzim i izrael iskreno ali ne mogu reci da nisu gotovo perfektna masinerija sta ces skidam kapu.....
« Poslednja izmena: 26. Okt 2007, 16:25:46 od NathanX »
IP sačuvana
social share
No bastard ever won a war by dying for his country.
He won it by making the other poor dumb bastard die for his country.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kurdi su retko hrabar narod pored Jermenaca,ako budu pametni nanece strasne gubitke Turcima,ako nedozvole da ih ponese ponos i ljudska i narocito Islamska glupost,treba da naprave lazan front simuliraju raspad doticnog dopuste Turcima da se osete kao totalni pobednici i kad cela Turkska vojska krene da se razmesta po celoj teritoriji (izuzetno za@@banoj za pokrivanje i okupaciju) njihove linije dopremanja ce se protezati kilometrima i sve te divne oklopne kolone koje oni slikaju morace da mole za gorivo,a ako Kurdi to dobro odigraju naterace Turke da ih jure oklopnim sredstvima po teskom terenu da bi i ako ih uhvate izgubili pa seljaka naoruzanih AK47,klasicna borba davida protiv golijata,samo pustiti jaceg da se umori i da Turci osete posle jedno mesec dana kako je kad po nedelju dana neizlazis iz transportera i kad su snajperisti na svakom koraku.
A ako su Turci pametni ice ce polako cesljanjem davajuci priliku gerili da ponese sto vise ljudstva u planine,opkolice ih u planinama  i pustice ih da crknu od gladi a onda ce izgladneti ceo kurdski narod i kad ih umre dovoljno onda ce ih nahraniti i to ce ubiti bilo kakvu dalju pomisao o borbi.

A sto se tice Kosova,tamo su zgazeni i UCK i Americki operativni delovi CIA koji su poslati da organizuju sukob,iz potpuno smesnog razloga podcenili su Srpsku fanaticnost i Slobinu tupavost (ko odgovara na gerilu proterivanjem ?!??!),a to takozvana UCK je potucena zato sto je maltretirala i ubijala Siptare i zato sto su je napravili Albanci i USA,tek kada su slobini i radikali dosli i poceli da prave Sranj@ onda su nam Siptari okrenuli ledja.
A ko hoce da pobedi UCK (albanci,mafija,USA i drugari) treba prvo da zastiti Siptare a ne da ih na TV tretira kao insekte,a ovamo da lupa glavom kako da zastiti "SRPSKO KOSOVO" (DSS, sva prava zadrzana)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Lead me, follow me, or get out of my way

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava unknown
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson 
eizo  Smile logicno logicno dobro slozeno......... Smile
IP sačuvana
social share
No bastard ever won a war by dying for his country.
He won it by making the other poor dumb bastard die for his country.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:14:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.