Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:37:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ksenofobija  (Pročitano 16528 puta)
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Slažem se s prethodnicima. Osobito s onim što je Domobran napisao o odnosu velikh prema malima i njihovom nametanju krivnje malima zbog nacionalnih osjećaja. Pa kad se samo sjetimo najveće izljeve šovinizma (s najgorim posljedicama) uvijek su imali "veliki" gdje se baš i nisu pokazali nekim borcima za demokraciju ili slobodu, iako im je uvijek to bila krinka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Znaci stvar se krije u ne obrazovanju medija narocito CNN i ostalih giganata koji nam ulivaju pogreske u glavu. Ali ipak i oni koje tako nazivaju vecina ih podrzava pa se ostali i ne primecuju.
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Pa jeste...te velike svetske globalne tv stanice su u tom pogledu neka vrsta servisa najvetjih i najacih...dodushe u sagledavanju unutarashnje strane mislim na te medije i njihov odnos prema pojedinim politickim strujama je dosta objektivan..ali kada se radi o spoljnopolitickim stvarima..oni idu svojevrsnom inercijom..principa mozda ne prihvatanja ili ne prihvatanja pojedinih akcija nego jednostavno preuzimanja nekih informacija od strane vodetjih kao bogom danih i kao jedine strane istine..i mi smi bili divljaci  koljaci jedno vreme.. pa onda neki protiv borci protiv dikature..da bi sada pstali nekome kome treba pomotji u svojim demokratskim nastojanjima...idu dosta jednostrano u datom trenutku i jednostavno idu logikom neko je kriv pa preuzimanjem plasiranih informacija od raznih drzavnih sluzbi se opredeljuju ko je kriv....Mada ne mislim da su amerikanci ksenofobici..ako pogledamo samo njihovu kulturu videtjemo da je ona svojevrsna mixtura mnogih...pogledajte arhitekturu na primer...ili jednostavno prihvatanje svega sto je strano ali ipak sto i donosi neki profit.Kod njih ve vishe izrazen momenat misli d su u pravu i da su neko ko treba da "pomogne i da reshi "svetske probleme..globalisti.Mada ja ne gledam bash tako a celu situaciju..neke stvari su jednostavno takve kakve jesu..mi Americku spoljnu politiku (a ne narod )ne mozemo promeniti..i pred nama je izbor...ili pronatji neko mesto u tom novom rasporedu moci na svetskoj sceni i izvlacenju najboljeg moguceg polozaja za nashu zemlju i ljude...ili zauzimanje za jedan antiglobalisticki stav u cilju vodjenja svojevrsnog pohoda protiv tih najacih zemalja na svetu...mislim da to nije pravi put da ocuvamo nashe nacionalno blago jer kako ga i sacuvati ako propadnemo sto je neminovno ako se ne snadjemo u ovom novom sistemu i rasporedu stvari..mislim da reshenje treba traziti unutar nashe zemlje objashnjavajutji ljudima o cemu se radi a ne poput nekih struja raspirivati mrznju prema vetjini stvari koje dolaze od spolja...tada tje i ljudi mozda shvatiti..da im niko ne moze oduzeti ono stop imaju u svojem domu sa svojom decom i prijateljima..ne moze im oduzeti nikada vaspitavanje njihove dece...a opet shvatajutji trenutno stanje stvari u svetu , prihvatiti neke neminovne stvari koje neizbezne ako hotjemo napredovati u nekom ekonomskom smislu...
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Znaci stvar se krije u ne obrazovanju medija narocito CNN i ostalih giganata koji nam ulivaju pogreske u glavu. Ali ipak i oni koje tako nazivaju vecina ih podrzava pa se ostali i ne primecuju.

To sto su zapadne stanice manipulatori to je nesto sasvim deseto, ali da je tako tako je...
Ako tebe tv ubedjuje u nesto nakon nekog vremena pocnes da verujes. Jednostavno ljudi su navikli da televiziji veruju.
Ameri jesu ksenofobici sa jedne strane, ali sa druge svi koji zive u USA su Amerikanici, ali naravno i dalje beli amer vredi vise od crnog amera istih osobina da ne kazem karakteristika Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Ma da svi su oni u spoljnoj politici Amerikanci ali u unutrasnjoj se lepo vidi u filmu New York Gangs ko su i sta su cak i beli ameri, da i medju njima ima razlike ali problem je u tome sto mi obican narod "ogovaramo" takodje neki tamo obican narod ali to nikakve veze nema sa politicarima.
1999 za vreme bombardovanja su pravili ankete po USA da li treba ili ne bombardovati covece oko 60% ljudi nisu imali pojma gde je Jugoslavija i sta je to Jugoslavija, znaci greska je kada oni o nama ili mi o njima pricamo kao u jednini jer opet to nema vecinske veze sa misljenjem vodecih politicara.
Na primer mnogi "olajavaju" Jevreje zbog nekih politicara ili ti masona koji pojma nemaju ni sta je to Sinagoga a sta Jevrej i kako se ponasa jedan Jevrej, dok narod koji ne misli vecinom onako kako oni misle ispasta zbog njih.. jednostavno politika (mediji) je ku...a bila, jeste i bice!!!
A sto se medija tice to je kao ono 100 puta reci istu laz 101 ces i sam da poverujes!
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ocigleno ne shvatas jednostavnu poentu, BELI SU NA VLASTI! BELI IMAJU PARE! BELI SU samimi time VISA RASA po njima. SVE SE VRTI OKO PARA! Sta je bilo BILO JE!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:37:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.