Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:40:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da mu verujem? S.O.S.  (Pročitano 18524 puta)
16. Okt 2007, 18:39:08
Clan u razvoju


Be yourself no matter what they say!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ljudi, da li bi neko hteo da mi pomogne? Smile
Ljubomorna sam i pokusavam da prestanem, jer znam da to nicemu ne vodi a ne mogu da skontam kako. Imam lepu vezu, i momak mi na mnoge nacine daje do znanja da mu je stalo do mene, ali dovoljna je i sitnica da me povredi, da ja to protumacim kao da nesto nije u redu, tipa :" A ha, sigurno ima neku koja mu se dopala pa mu ja vise nisam potrebna..".

Znam da je to mozda posledica mojih losih iskustava iz prethodne veze, ili cinjenice da se pre jedno pola godine zaposlio, i da mnogo radi, i da sam u drugom planu. On stalno putuje u inostranstvo, ide na razne seminare, u hotele, na ruckove i sl. a ja sedim kod kuce i cekam ga. I kontam:Bas on sad mnogo misli na mene pored svog tog raskosa i paznje koju prima od drugih, moja paznja i ja mu nismo ptrebni. Dovoljno je da ne moze da mi se javi tada i ja pucam!

Znam da negde gresim, i da trebam da se izborim sa tom ljubomorom, i da sam mozda cak i vrlo posesivna, ali bih volela da porazgovaram sa nekim o tome (sa vama, psihologom, ili sa nekim ko moze da mi da savet kako da pobedim samu sebe i da ne izgubim ljubav svog momka-ako vas mrzi da se zamarate samnom volela bih da mi preporucite nekog dobrog psihologa u Novom Sadu)
Ne znam.. Trenutno je on bas negde u inostranstvu i treba da se cujemo uvece, a ja se pitam: "A ha, a sta ako odluci da tamo izadje sa nekom koleginicom, ili kolegom pa upozna neku koja ce mu biti zanimljivija i zbog koje se nece ni setiti mene..? I ako se ne daj Boze nesto vise desi, on to moze da sakrije, ja necu ni znati". Smile Grozna sam, znam. Pomozite. Kako treba da se nosim sa ovim? Smile Smile

Da li uopste postoji nacin da mozete da kazete ( i da se zaista tako i osecate): " Ja verujem svom momku i znam da me nikada nece prevariti".
Da li uopste postoji nacin, tajna, recepat na osnovu kog mozes da uvek ostanes najbolja/i, najprivlacnija/i svom partneru, tacnije da nikada ne pozeli drugu/og???

Prihvatam objektivnost i kritiku na moj racun!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
jednostavno potrebno bi bila da budes kao ONA za njega. Recept jednostavno ne postoji. Kako si tu pisala izvire se da si puna sa toplotom, stvarno mislim da nema potreba da se bojis.
Ako on prevari glupan je, ako ti prevaris njega to ce boleti njemu.
Common sense
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
zdravo andjele
moj savet ti je da razmislis zbog cega mu neverujes i da uradis nesto kako bi se to promenilo ...
neznam cime se ti bavis ali bi lepo bilo da svoje slobodno vreme posvetis stvarima koje volis ,da radis nesto sto te ispunjava i cini srecnom i zadovolljnom tako ce ti manje biti potreban on i njegove reci da bi znala da postojis...cak ce i tvoja nesigurnost (posto si ocigledno nesigurna u sebe)prestati jer kako sto ja volim da kazem dok nesto ne probamo neznamo cega smo sposobni...pronadji se i pronacices resenje za tvoj "mali problem"..puno srece Smile
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Be yourself no matter what they say!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Mislila sam da se niko nece javiti, hvala onodys  i mikimitro Smile
Ja sam sigurna da ga nikad ne bih prevarila.
Ali sto se tice partnera i pre sam verovala i bas sam volela a na kraju uvek bila prevarena. Ono sto me u ovom slucaju muci je sto nikad necu saznati jer to moze da se esi u nekoj dalekoj zemlji i kako to covek da otkrije..
A drugo, priznajem da sam postala nesigurna u sebe, pre nisam bila, bavila sam se svim i svacim i to me bas i ubija sto sada, zbog finansijske situacije sta god da krenem ne mogu da realizujem jer se nema para. Zivim kao potstanar sa roditeljima, ni sobu nemam svoju, trazim posao a ne mogu da ga nadjem, isla bih u teretanu a clanarina skupa...
Ne verujem mu zato sto je cudan, jako voli kad ga iznenadim i dodjem, ali posto i on zivi sa svojima kaze: "Pa dobro sta sad ako se ne vidimo, svejedno cemo provesti ceo zivot zajedno". Opusti se previse tipa: "Sada sam je osvojio i sada ne treba vise da je zavodim.." a i kao dosta mu je sto mora da se doteruje za posao, zar nije bolje da bude opusten samnom.. bla, bla..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
veruj mi,nijedan muskarac nije vredan ljubomore i posesivnosti Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 123
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prvo moras da se sredis sama sa sobom. To sto nemas novca, ne povlaci za sobom da si losija od drugih. Moras verovati prvo u sebe, pa i u njega. Ako si ti sigurna da ne bi prevarila njega, razmisljaj da mozda i on tako misli za sebe. Nemoj kvariti vezu ljubomorom. Probaj i ti njega da shvatis, vise ce to ceniti, nego sto sedis i lupas glavu sta li on tamo radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Moj iskreni savet je da se družiš sa što više ljudi, da se oslobodiš osećanja usamljenosti. Tada ćeš biti mnogo više samouverena. On će osetiti potrebu da se posveti tebi da te ne bi izgubio. Imaćete uvek neke nove zanimljive teme za razgovor.

A što se tiče sigurnosti da on tebe ili ti njega nikad ne napustite, takve sigurnosti nema na svetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
Ti patis od manjka samopouzdanja.
Ja ti mogu dati par opstih smernica, ali najbolje bi bilo da posetis nekog dobrog psihologa..iz NS znam Vladana Bearu, pa ako imas slobodnog vremena prosetaj.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Be yourself no matter what they say!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mallla skroz si u pravu a i ti simijon, al pazite sad ovo:
ako ja odem da se druzim sa ljudima ja cu se njemu uvek javiti, i pozvati ga da dodje ako hoce, i upoznati ga sa tim ljudima, dok je on bio u fazonu: Ne mogu sad da te nazovem u drustvu sam; ne mogu te upoznati sa njom nisam ja bas toliko dobar sa njom(a ide na kafu sa njom) ili ne mogu te pozvati u nase drustvo mi pricamo samo o faksu-recimo. Sada je to sve prestalo, i nalazimo se samo sa zajednickim drugarima ili on sa svojim 'muskim'drugarima. A drugo plasim se da ako ja pocnem da se druzim da ne bude: Ti nisi bila tu kada si mi bila potrebna, pa sam nasao zamenu... Karikiram ali otprilike.. I ono sto ne razumem on je uvek mrtav hladan kada ja treba da izadjem pa makr i sa drugom.. E sad da li je to ravnodusnost, ili da bi on mogao da iskoristi to kasnije kada se njemu bude islo ne znam. Ili mi veruje..
dare_ slazem se skroz da patim od manjka samopouzdanja,i nastojacu da resim to sve Smile, ono sto mogu da vam obecam je da nisam pesimista,al u nastojanju da resim ovaj svoj problem (kog sam apsolutno svesna), lakse mi je dok pricam sa vama, pa nadam se da se 'kuckamo' jos. Smile.
Jos jednom hvala na javljanju, lepim recima i savetima,ali i kritici, mnogo mi to znac drugarii. Smile
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 20:17:56 od masaindijangirl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Be yourself no matter what they say!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
P.S. Dare pre nego sto odem do Beare mozes slobodno da mi i ti posaljes tih par opstih smernica. Znaci ce mi.
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 20:27:22 od masaindijangirl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:40:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.