Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:54:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje boje bi pasosh trebao da bude?

Glasanje završeno: 13. Feb 2008, 16:24:38

Crveni
43.9%  (25)
Plavi
56.1%  (32)
Ukupno glasova: 57
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boja pasosha, plava vs crvena!  (Pročitano 14792 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
Ja mislim da je plavi ljepsi jer cemo mi Srbi uvek biti crveni zbog ovih ili onih razloga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 5610
Ja bih radije da bude nešto između, recimo: bež, drap, kafeno ili tako nekako Smile... sve naspram raznih identifikacija i mnogoćudnih (ne)kultura koje će se služiti tim "pasošom" Smile
Могли би да ангажују Дејана Милићевића или Ашока Муртија да пораде на дизајну.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ja bih radije da bude nešto između, recimo: bež, drap, kafeno ili tako nekako Smile... sve naspram raznih identifikacija i mnogoćudnih (ne)kultura koje će se služiti tim "pasošom" Smile
Могли би да ангажују Дејана Милићевића или Ашока Муртија да пораде на дизајну.  Smile Smile Smile

Onda bi imali nešto roze na žute cvetiće . To bi bio pasoš za metroevropejce. Onaj drugi, za balkanoide, bio bi mrk sa maslinastim šajkačama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Boja pasova je veoma vazna. Medjutim mnogo je diskutabilnije sto su na novi pasos stvaili endemsko bilje umesto Belog andjela koji je simbolo Srbije i koji ne vredja nacionalno dostojanstvo ni drugih  narodapogotovu sto je svojevremeno u svemirsku kapsulu koja je lansirana da bi se eventualno uspostavio kontakt sa drugim civilizacijama kao simbol zemlje Srbije i ovog podneblja bas Beli andjeo stavljen.
Medjunarodnoj zajednici nije smetao Beli andjeo a nasim MUP-ovcama smeta ta freska.
Glupaci-da su pametbnijji ne bi bili policajci.
A boja-pa C R V E N A - i dresovi reprezentacija i ostala obelezja su crvena asada pasosi plavi.
Podseca me mnogo na boju zuca i raznoraznih jevropajaca.

C R V E N A   B O J A neka bude  boja novog srpskog pasosa -to je moj predlog.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 
Ja bih radije da bude nešto između, recimo: bež, drap, kafeno ili tako nekako Smile... sve naspram raznih identifikacija i mnogoćudnih (ne)kultura koje će se služiti tim "pasošom" Smile
Могли би да ангажују Дејана Милићевића или Ашока Муртија да пораде на дизајну.  Smile Smile Smile

Да, али би онда аутоматски морали да анкетирамо све љубитеље "ГрандСхоуПродуктион", јер доћи до ове напред поменуте "баје" може само у кошутњачком "ГрандаПарку" Smile. Шта мислиш, какав би био резултат испитивања таквог јавног мњења Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
 Smile Smile potpuno se saglasavam. Crveni + Beli andjeo
Vidim da vam sprdnja dobro ide, da nije bilo crnogoraca i dalje bi ziveli u JUGOSLAVIJI Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ja bih voleo neku treću boju, ali se anketar nije setio da postavi i tu opciju, makar i kao "treća boja"....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Treca boja nije ni predlagana kao zvanicna opcija,zato je nema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 5610
Boja pasova je veoma vazna. Medjutim mnogo je diskutabilnije sto su na novi pasos stvaili endemsko bilje umesto Belog andjela koji je simbolo Srbije i koji ne vredja nacionalno dostojanstvo ni drugih  narodapogotovu sto je svojevremeno u svemirsku kapsulu koja je lansirana da bi se eventualno uspostavio kontakt sa drugim civilizacijama kao simbol zemlje Srbije i ovog podneblja bas Beli andjeo stavljen.
Medjunarodnoj zajednici nije smetao Beli andjeo a nasim MUP-ovcama smeta ta freska.
Glupaci-da su pametbnijji ne bi bili policajci.
A boja-pa C R V E N A - i dresovi reprezentacija i ostala obelezja su crvena asada pasosi plavi.
Podseca me mnogo na boju zuca i raznoraznih jevropajaca.

C R V E N A   B O J A neka bude  boja novog srpskog pasosa -to je moj predlog.

То са ендемским биљем је тешка глупост, опет је то нека фора о незамерању осталим нацијама у Србији. Па јел треба и на новац да стављамо кукуреке, висибабе, смрдљевке, пркос, гладиоле, мушкатле...?!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Treca boja nije ni predlagana kao zvanicna opcija,zato je nema Smile
naee MUP-ovce zaboravile zelenu zbog boje Panciceve omorike  Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Inace ne bi ste valjda stavljali narandzastu, ljubicanstvenu, pinkoloricnu,    Smile Smile Smile Smile Smile......  ili zelenu-boju muslimanskih zemlaja koje se zalazu za stvaranje zelene transverazle u svetu a Srbija im je trn u oku. Smile Smile Smile Smile Smile Smile :
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:54:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.