Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ivana Jordan - koncert u Sava Centru 23. novembar 2007  (Pročitano 22153 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile  ako ode u novinarstvo, zapostavice muziku a to niiiiiikako ne bih voleo. Pristajem samo pod uslovom da na svaka dva meseca snimi novi spot za nove pesme a moze da se usput igra kao voditelj koliko hoce.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
Jao, drugari, pa sto se svadjate? Bas je bilo mirno na ovoj temi. No, nema veze. Sto se tiraza tice, znam da je album "Ovaj svet" do kraja februara 2007. imao tiraž od 10 000 primeraka. To je informacija iz PGP-RTS-a. Za dalje ne znam. Toliko o tome.

A sada jedna lepa vest za fanove. Naime, prema poslednjoj informaciji koju imam, DVD bi trebalo da bude objavljen do kraja marta. Kroz 2-3 dana cu dobiti zvanicni snimak izvodjenja pesme "Tebi, samo tebi" koji je najava za DVD i koji ce se emitovati kako na mojoj, tako i na velikom broju drugih TV stanica. Znam samo da je ostao jos zvuk malo da se doradi.

Što se ostalih informacija tiče, Ivana takođe radi pesme za prvi album kvarteta Pozitivni Haos, a u pripremi su i njene nove pesme.

Na proleće bi trebalo da krene turneja po ostalim gradovima.

To je sve sto znam za sada.

Veliki pozdrav i ne obracajte paznju na one koji nemaju pametnija posla, nego da svoju mrznju i frustracije izbacuju na forumu.

Pozzz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Taj tiraz je logican, posto sma skorije slusao na tvu nekog ciku dok je o tome pricao. Rekao je da kod nas nasi naaajtirazniji pevaci kao Ceca i Cola  imaju tiraze od 30 do 50 000. *ne racunam Colin tiraz od pola miliona koji je postignut tako sto je poklanjao cd uz mts karticu , internet prikljucak i 10 evra internet kredina za internet soping)
IP sačuvana
social share
NET TENIS
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6220
Ma daj manite se te glupe price o tirazu. Koliki % ljudi danas kupuje diskove?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ma daj manite se te glupe price o tirazu. Koliki % ljudi danas kupuje diskove?

Koliko se secam, tu pricu si ti pokrenuo iz samo tebi poznatih razloga.

Stvarno ne znam sta trazis na ovoj temi koja je predvidjena za fanove Ivane Jordan. Tebe niko ne napada, pa mi nije jasno zasto ti napadas ljude ovde. Niko te ne tera da svracas ovde. Lepo nas zaobidji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
 Smile....ovde je izgleda doslo do nesporazuma... Onaj koji je pokrenuo tu pricu oko tiraza je vec "zbrisao" sa ove teme, a to je bio bauk13. Dakle, Ilija Nis je "nas covek"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ko jos kupuje originalne diskove u Srbiji? A ovaj Ivanin jos kosta 500 din!? Lepo skines pesme sa neta Smiley))

Originalne diskove domacih izvodjaca koji kostaju 500 din kupuju samo istinski fanovi  Smile

One kartonske 100 dinarske diskove ne racunam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ko jos kupuje originalne diskove u Srbiji? A ovaj Ivanin jos kosta 500 din!? Lepo skines pesme sa neta Smiley))

Originalne diskove domacih izvodjaca koji kostaju 500 din kupuju samo istinski fanovi  Smile

One kartonske 100 dinarske diskove ne racunam Smile

Ja kupujem originalne diskove, jer prosto sramota me je da kupujem piratske cd-eve, ili downloadujem pesme izvodjaca koje volim. Ja sam Ivanin disk kupio nekoliko dana posto se nasao u prodaji i tad je kostao 550 dinara Smile

P.S. Ilija, zemljace, izvinjavam se. Stvarno sam te pomesao sa baukom. Smile
« Poslednja izmena: 27. Feb 2008, 20:59:02 od NoAngel88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da,da, Ilija Nis je "nas covek" lepo kaze Dragana, onaj drugi nik je pokrenuo tu temu.

Ne znam koliki su tirazi. Predpostavljam da je Alekzandar u pravu, da su to najvece cifre kod nas. Ako je Ivana prodala 10.000 originala, to pomnozi sa 20 pirata po jednom originalu i to mu dodje otprilike to. Mislim da su sada i pirati pali i da je internet sve pokosio. Ja bih i dalje kupovao original nekog koga cenim. Kupio sam njen original jer mi se svidja to sto radi.
Samo neka nastavi tako.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.