Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Menstruacija: oslobodite se bolova  (Pročitano 43472 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


tko zna kako daleko odlazim...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18119
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Pms podnosi i okolina  Smile  a menstrualne bolove samo ženske. Ja sam ranije čak i povraćala od bolova. Sad malo bolje podnosim menstruaciju, ali zato pms... Smile
IP sačuvana
social share
шš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
ja imam nesnosne bolove prva dva dana i jake odlive. Pokusajte da legnete na ledja, savijete noge u kolenima pod pravim uglom i naslonite stopala na zid, vrata ili nesto drugo. Pomaze zaista posle izvesnog vremena jer se na taj nacin opustaju misici stomaka i materice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Da se pohvalim, danas sam dobila i roknula tabletu oma i nista nije bolilo  Smile  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Mene evo od danas, tj. od sinoc poceli da bole burezi, sad ce glava, znak da cu da dobijem u toku narednih 7 dana...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Žene moje, ja sam u stanju totalnog šoka!  Smile

Ovako, krenuću ispočetka: pre malo više od mesec dana, počela sam da se aktivnije bavim fizičkim aktivnostima.
Idem na jedan od programa za rekreaciju, tačnije na mešavinu svega i svačega: pilatesa, aerobika, joge, strečinga... da ne smaram, ima o tome detaljno na Ženskom kutku.

Na početku nam je instruktorka rekla da gledamo da i za vreme menstruacije dolazimo na treninge, samo ako nemamo odlive. Kaže da vežbe jako dobro utiču na prokrvljenost materice, i da će nas manje boleti ako budemo vežbale u tima danima. Znate kako sam joj poverovala? Ni grama.

I približilo se vreme mom famoznom dobijanju. Ja već naoružana lekovima svih vrsta, ćebad spremljena, dovukla zalihe u stan da ne moram da izlazim prva tri dana. Prvo što mi je bilo čudno jeste to da uopšte nisam imala klasičan PMS. Ovaj je bio kao prolećni poveratac u odnosu na uragane koji su ranije besneli.  Smile bez nervoze, bez depresije, bila sam samo malo emotivnija (tako bih se mogla rasplakati za sitnicu, jednostavno me pogodi emocija, ali i brzo prođe). No, vidim i dalje me grudi bole, i ne pridajem tome mnogo značaja.

Juče popodne osećam da me malo žigaju jajnici, i pomislim da ću dobiti. I tako celog dana. Ništa me ne boli, samo ih osećam. Ok, spremim se i odem na trening. Vratim se sa treninga, i imam šta da vidim. Došla crvena napast!  Smile A ništa nisam osetila, ništa, baš nikakav bol, neprijatnost, normalno trenirala, umorila se.  Smile

Sinoć, sve očekujem neljudske bolove. Spremna već, ne pridajem značaja svemu tome. Uveče otputujem do mojih, kad me opet ništa ne boli.  Smile Kontam ja, prvi je dan, možda me neće ni boleti danas, zato sam sutra ugasila.

Kad ono - potpuni šok! Ljudi, mene ništa ne boli danas ceo dan, na drugi, najgori dan menstruacije! Ništa!  Smile Osećam da mi se u donjem stomaku nešto zbiva, naduta sam, ali o bolu ni govoraSmile
Smile

Odem i danas na trening. Sve normalno. Bola nigde. Normalno radim vežbe, samo imam za nijansu manje snage nego obično. Kaže mi instruktorka da je to normalno. I pokaže nam koje su vežbe dobre za te bolove, i svi uradimo par komada.

Sedim sad za kompom. Drugi dan menstruacije. Krvi do kolena. A bolova nigde!   Smile
Prošlog meseca sam bila skoro paralizovana, ovog ništa.  Smile

U čemu je razlika? U tome što sam u tih mesec dana imala fizičku aktivnost, koja mi je očito falila.

Dakle, u potpunom sam šoku, dok mi Rapten i Brufen netaknuti stoje pored stola!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ja ti rekoh da vezbanje pomaze  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
evo i meni pms bio grozomoran, pa konacno dobih .. necu da pijem brufen, pokusacu da izdrzim, boli ali ne strasno ..
kad prestane krecem da treniram, konacno posle pola godine .. onda bude sve mnogo lakse  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ja nisam verovala u to, čak sam mislila da je sadistički, kad ono...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
ja dobila danas... bolelo me sasvim malo u pocetku, a onda me stomak preseko na fzickom, i tu i ostadoh...  Smile sad sam na baralgetasu i votki borovnici, i bolje mi je  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
Vec sam pisala da nemam bolne menstruacije,
naravno da postoji neki osecaj u donjem delu stomaka ili ledja,
ali nis posebno...
E sad me smara sto i nekoliko dana nakon menstruacije
ja imam nekakav osecaj u jajnicima... Kao blago stezanje...
Ustvari, to mi se desava cesto...
Da li neko zna sta je u pitanju?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.