Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne seća se da je ubio ljubavnika svoga sina  (Pročitano 4547 puta)
10. Maj 2005, 23:54:24
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne seća se da je ubio ljubavnika svoga sina

BEOGRAD - U Okružnom sudu juče je nastavljeno suđenje Stevanu Ivaniševiću (43) iz Beograda, optuženom za ubistvo Miloša Georgijevića (24), studenta iz Niša koji je bio ljubavnik njegovog sina Aleksandra.

Ivanišević je optužen da je 17. novembra 2002. na Bulevaru JNA 72 hicem iz pištolja ubio Georgijevića, koji je bio u homoseksualnim odnosima s njegovim sinom. Ivanišević je tokom istrage izjavio da je kobnog dana otišao do Georgijevića na njegov poziv, da „popričaju o Aleksandru“. On je rekao da tada nije znao za njihovu vezu, već da je sumnjao da mu se sin drogira i da je zbog toga otišao. Kada je ušao u stan, Ivanišević je izjavio da su ga napali Miloš i još dva momka. Pošto je, kako je tvrdio u istrazi, primio više udaraca rukama i palicom, potegao je pištolj. Od tog trenutka, kako tvrdi, ničega se ne seća...

Aleksandar Ivanišević juče je prepričao događaje tog kobnog dana. Na insistiranje sudije Bojane Paunović da se taj iskaz bitno razlikuje od iskaza datih tokom istrage, kao i na prethodnom suđenju, odgovorio je „da mu je sada sve jasno“.

- Ceo slučaj je napakovan mom ocu - rekao je Aleksandar, optužujući pokojnog Miloša i njegove drugove da su pokušali da mu ubiju oca.

Suđenje se nastavlja 24. maja.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nesto nisam siguran kako bi meni bilo... mislim dal bih se secao  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Pa dobor Fajteru, nije valjda da opravdavas ubistvo samo zato sto se ocu ne dopada kako njegov sin zivi svoj zivot??!

Ako je imao problem sa sinom, zasto je napadao njegovog ljubavnika?

Da li stvarno mislis da ga je ubijeni momak zvao da se dogovaraju pa ga napao i to ne sam nego sa jos trojicom pobesnelih pedera sa palicama (mozda pre tasnicama i stiklicama?)

Zamisli da izlazis sa devojcicom ciji otac je protiv toga. Koja je logika da bit i njega trazio a ne upravo izbegavao? I jos da bi ga pozvao kod sebe na gajbu, spremio gomilu ortaka i napao ga bejzbol palicama? Mislim svarno...

I zasto ubica menja iskaz? Zasto -- ako je stvarno bilo ovako -- nije odmah prijavio tako?

Mozda zato sto mu je njegov advokat objasnio da ubistvo u samoodbrani nosi mnogo manju kaznu (eventualno i oslobodjenje od kazne ako se sam branio od trojice mladjih ljudi -- mada ipak verovatno ne ako su to tri decka homoseksualca, i narocito ako nijedan od njih nije imao pistolj).

Ako ovaj ubica dobije manje od 15 godina, to znaci da svaki otac moze da ubije bilo koga sa kim se njegovo dete vidja ako se to njemu ne dopada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Mozda zato sto mu je njegov advokat objasnio da ubistvo u samoodbrani nosi mnogo manju kaznu (eventualno i oslobodjenje od kazne ako se sam branio od trojice mladjih ljudi -- mada ipak verovatno ne ako su to tri decka homoseksualca, i narocito ako nijedan od njih nije imao pistolj).

pa, sad...  njegovo je pravo da se brani kako hoce... naravno, svaku izmenu iskaza sudija vrednuje...  Smile

dobice manje od 15 godina... ne vise od 10... ja racunam oko 7-8... Smile

morate da shvatite da su kod nas sudije tesko odlucuju na izricanje visokih kazni posto su je kazneni sistem nefleksibilan i skarabudzen.... ali, valjda, ce to biti reseno novim kaznenim zakonikom...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne opravdavam ja nikog, svako treba da odsluzi ono sto je napravio.. ali to ne znaci da ja mozda ne bih uradio isto... ne znam..
To ti je ista situacija kad uhvatis zenu u prevari.. (ako uopste ubijas) ubices njega iako je ona kriva.. jebiga.. stvar inercije...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ali zena je potpisala da zeli brak sa tobom, pa makar od tada sto puta promenila misljenje -- a dete, naprotiv, zeli da zivi svoj zivot. Narocito punoletno "dete".

Niko nema prava da kontrolise kako njegova ODRASLA deca zive svoj zivot, osim mozda ako je u pitanju tezak zlocin -- pa i onda je pitanje imas li stvarnog moralnog prava na to.

A homoseksulanost je legalna, svidjala se tebi ili ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Tacno, pa?
Ubistvo je nelagalno pa se ljudi ubijaju?
Kakve veze ima legalnost sa ovime...
Nisam ja rekao da ne ocekujem kaznu.. rekao sam da bih mozd au trenutku rastrojstva to uradio.. a sta bi me cekalo.. u to ne ulazim...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Get rich! Or die tryin!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Swedska
mob
Apple iPhone 4
Ne opravdavam ja nikog, svako treba da odsluzi ono sto je napravio.. ali to ne znaci da ja mozda ne bih uradio isto... ne znam..
To ti je ista situacija kad uhvatis zenu u prevari.. (ako uopste ubijas) ubices njega iako je ona kriva.. je*iga.. stvar inercije...


Bogam kod mene ni zena ne bi ostala ziva !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Bogam kod mene ni zena ne bi ostala ziva ! Smile

A to je valjda u skladu sa krstom koji tvoj avatar nosi nakacen na gušu?    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Get rich! Or die tryin!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Swedska
mob
Apple iPhone 4
Ma nevidis ti dobro, to je krst naopacke :p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.