Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobra kafana gde se skoro bili i gde bi valjalo otici  (Pročitano 331056 puta)
Pocetnik

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 10
 
Kafana 'Reka' u Zemunu
IP sačuvana
social share
---/// JoHNY Be GooD ///---
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
...Inace svima od srca preporucujem kafanu "Ona, a ne neka druga" na Gardosu, gde mozete za relativno male pare da slusate dobru muziku,cirkate veoma dobru rakiju (inace personal record u toj kafani mi je 44 kom. za vece, kajsija naravno)...

Malo kasnim, ali u svakom sluchaju imash kajsiju na rachun kuce kad nas ponovo obidjesh.
Hvala.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
O kafani "Ona, a ne neka druga" sam cuo sve najbolje i imam zelju da odem jednom, cim se pojavim u BG-u.

U svakom slucaju, recommended by moderator! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Listn tu mi shugar:

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1370
Zastava Belgrado
mob
Nokia 6021
Pa....

? (definitivno No1.)
"Malo Takovo" (pod Pancevackim mostom)
IP sačuvana
social share
'''''''';:::;;;    Darth  DeJan  BoSSanac   ;;;:::''''''''
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sledece godine u ovo vreme bicu milioner

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 61
Nekad je u Tihoj Noci u Zemunu bilo ludilo do rane zore.Sad su se vlasnici promenili ali verovatno je jos uvek dobro zezanje.A ako ste za dobru muziku i lepe devojke onda je Mala Laguna neprevazidjena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1395
Po meni najbolje kafanice su:
Kod cika Ljube u Skadarliji ( iza kuce Djure Jaksica )...opustena atmosfera,super domace rakije ( kajsija pogotovu),starogradska muzikica...toplo bih preporucila svima...
Burence u Zemunu...ludi vikendi...extra muzika,uvek 'ladna loza i atmosfera na nivou...
Naravno,neprevazidjena Ona, a ne neka druga...
Kao i staro dobro Malo Takovo...
Uzivajte i naravno, ziveli!
IP sačuvana
social share
Ne budite mene,mamurna sam ja,
od rakije ljute.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
mob
Samsung 
Malo Korzo
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung SIII
Ona A ne neka Druga je krajnje feministicki nastrojena kafana gde je zenama dozvoljeno da razbijaju a muskarcima ne. I sve u svemu isfoliran fazon jer je sve izvestaceno. Kao fol domaca atmosfera, a u stvari sve po protokolu. Provode se fancy ribe sa 10.000 din u dzepu (rodjendan itd) a opustencija ispod 0.8% Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ne jeb* lep nego uporan
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Proud to be Serb!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1403
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson T630
Ona A ne neka Druga je krajnje feministicki nastrojena kafana gde je zenama dozvoljeno da razbijaju a muskarcima ne. I sve u svemu isfoliran fazon jer je sve izvestaceno. Kao fol domaca atmosfera, a u stvari sve po protokolu. Provode se fancy ribe sa 10.000 din u dzepu (rodjendan itd) a opustencija ispod 0.8% Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ne bih se slozio sa tobom...
IP sačuvana
social share


Срби за Србе, хуманитарна организација за помоћ породицама са пуно дечице

Свака битка најпре добија и губи у срцу
Живојин Мишић
Да се осети велико добро, треба најпре познавати мала зла.
Жан Жак Русо
Чудно је, како је мало потребно да будемо срећни и како нам често, баш то мало недостаје
Иво Андрић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6610
"Ona a ne neka druga", iliti kod Jagode...
Vrlo interesantno pitanje... Skupo u pizdu materinu... muzika ok (ziva svirka, bend sa dvije gitare i klarinetistom), ali se ponavljaju, btw. to su isti oni sto sviraju kod Mase (iliti klub letece legende, to preporucujem, to je nesto kao nelegalna kafana, nek vas neko odvede). Kako moze na Gardosu da bude kafana (iskreno, "Ona" i nije kafana, vec kafic, unutra je sve sredjeno, i ide iz nje i livestream!!! Smile ) u dodju fenseri da se razbacuju parama??? Summa summarum... Ona je vise kafic, preuredno i preskupo da bi se covjek opio...

Odmah ispod Burenceta u zemunu (tu mi sviraju drugari nedjeljom, mozete i mene da vidite) ima kafana Terca, dobri cigani sviraju...
Na kraju keja ima Galeb, ekstra kafana sa svirkom... Inace, ja volim Lepi izgled na senjaku, tu kafu ujutro pijem...
A najjeftinije je u internim klubovima npr. KUD Kolo (Stamenkovic) - Kafa 15 din - Limenka kole 50 din, loza 40 din ili KUD Lola, a dobra atmosfera, cesto clanovi zasviraju i zapjevaju, a tek folklorasice... ajooooj
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.