Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Total War saga se nastavlja stize >>>Empire Total War<<<  (Pročitano 10840 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K610i
Mozda ce napraviti kao za desetogodisnjicu Shogun total war 2  Smile

Ali nemam nista protiv tenkova i vatrenog oruzija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG Nexus 4
Ma nemam ni ja nesto protiv, samo ovo vise volim...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pa bolje je tako, nego da prave sa vatrenim oruzijima, tenkovima itd. Meni se ovo svidja... Uostalom sve igre tako rade... Drze se tematike, ali unapredjuju grafiku, igrivost i tako to... Kao sto od Need for speed-a niko ne ocekuje da se trkaju u sledecem serijalu raketama, nego bolja kola, lepse staze i to, tako ni ja ovde ne ocekujem vatrena oruzija, tenkove, mitraljeze, vec isto ovakva makljanja, samo bolja grafika, vise opcija, naroda, itd... Al ga objasnih, svaka mi cast...  Smile
ma,tek o kvalitetu vecine danasnjih(  Smile ) i kvalitetu starih( Smile) igrica mozemo da pricamo u beskraj.al,na nekoj drugoj temi...  Smile  Smile
Da i onda izbace Shogun Total War 2, pa onda izbace neki deo posle empire sa novim engine-om pa onda krecu da prave Shogun Total War 3, Medi-Eval Total War 3, Rome Total War 2, Empire Total War 2 i tako sve u krug
da,verovatno ce tako da bude.  Smile
Mozda ce napraviti kao za desetogodisnjicu Shogun total war 2  Smile

Ali nemam nista protiv tenkova i vatrenog oruzija  Smile
moza.inace,za tenkove i slicno-sad kad razmislim-sumnjam.   Smile bilo bi previse komplikovano.ali,zaaaista previse,toliko da je nemoguce igrati.Evo,savrsen primer za to je onaj Men of War.a zamislite jos da ukombinujete to sa Total War-om.pa,ni pravi majori ne bi mogli to da igraju...osim,naravno,ako se pojedini elementi ne izbace,ali posto bi se radilo tako teskoj tranziciji i riziku,ne verujem da bi ikad to uradili.mozda eventualno,kao sto rekoh,dodjemo do WW1,ali cak je i to pod znakom pitanja.
« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 21:52:35 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Igra je odlicna, ali puna raznih bagova, a patch-ovanje moze samo preko steam-a.A i poprilicno je zahtevna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Igra je odlicna, ali puna raznih bagova, a patch-ovanje moze samo preko steam-a.A i poprilicno je zahtevna.

Stvarno je prepuna bagova. Ja sam dosao do 1720. i u svakom turn-u mi trokira i izadje iz igrice.

Moze li se ikako patch-ovati zaobilazeci stream ? Smile  Ne moraju ovi noviji patch-ovi, samo onaj koji ispravlja ove bagove da bi moglo normalno da se igra.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.10
mob
Nokia 6220 classic
igra je super, posebno su me odusevile pomorske bitke, odlicno su odradjene. total war serijal se oduvek zasnivao na taktikama masovnih vojski, bitaka prsa u prsa i slicnog nacina ratovanja, dok se vojna taktika 20 veka zasniva na rovovskom ratovanju i masovnom bombardovanju protivnika, zato ne verujem da ce ista slicno praviti, ionako ima milion igara na temu  ww1 i ww2
IP sačuvana
social share
Without love, breath is just a clock ticking, without breath, love is just necrophilia
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ja ne skidam torente ja kupujem programe :):):):)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 294
Zastava Nis
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung C3050
ljudi imam problem ne mogu da instaliram empire total war,problem je u sledecem skinuo sam torent i imam dva foldera (dvd1 i dvd2),kao ih otvorim imam dosta nekih fajlova koji se zavrsavaju sa .001 i tako redom i u svakom folderu po jedan .sfv fajl.Ne znam sta da radim da bi pokrenuo instalaciju,molim vas pomozite
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


No Brain - No Pain !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung S III
mozda je u nekom od tih fajlova i .iso fajl koji treba da izvuces? 

A igra je inace ekstra sto se grafike i igrivosti tice...mada se meni vise svidjao Rome: Total War, i ona Total War pre ne znam sad tacno kako se zove.... Smile
IP sačuvana
social share
Ne kaži sve što znaš, ne cini sve što možeš, ne veruj sve što cuješ...

U društvu ljudi bez zdravog razuma zdrav covek se mora ponašati kao ludak. Ludost je logika preciznog mozga kad je preopterecen...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 98
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
LJudi treba mi pomoc oko instaliranja empire total war!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I zbog toga si digao ovu temu?  Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2010, 16:25:22 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.