Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nisam sigurna,ali...i muskarci lazu  (Pročitano 9372 puta)
18. Jun 2003, 09:46:18
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Pitam se pitam koliko su muskarci spremni da kazu istinu o sebi?
IP sačuvana
social share
Nemam reci.[size=18px][/size]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
pa, uglavnom nisu.... zato smo mi vidovite, uglavnom
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Verovatno isto onoliko koliko devojke vole i pricaju istinu o sebi Smiley
Salu na stranu ,svako bi zeleo sebe da prikaze u sto boljem svetlu (zar ne?) ali neverujem da bas svi pricvaju bajke o tome!!Treba biti realan!!

Mada i nije mnogo daleko da i vi devojke ne pricate bas samu istinu!!Banalan primere je koliko lazete o svojim godinama Smiley
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Ja na te stvari gledam ovako:

Trudim se da mogu da odgovorim na bilo koje postavljeno pitanje a da ne moram ništa da slažem. Naravno, svako ponekad nešto slaže o sebi, ali ja se trudim da to bude minimum jer ne želim da živim u nekim bajkama. Jednostavno se trudim da budem ono što jesam i ne lažem o tome.

A mislim da devojke dosta češće lažu o sebi nego muškarci i to sam se uverio dosta puta.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
a ja sam se bas uverila u suprotno
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Jebiga, ljudi su različiti. Neke devojke lažu više neke manje, tako isto i muškarci. Ali u svakom slučaju svi lažu nešto o sebi.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Ja jako ne volim ljude sa bilo kakvim maskama. Ne volim kad neko pokusava da bude neko ko nije. Ja sam totalno otvoren prema devojkama i pricam sve ono sto mi pada na pamet. Bez menjanja, ulepsavanja.......
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
@alfe ... Poenta je da vi ne pricate istinu, a ne mi , ne skreci sa teme  :6:
A sto se tice godina nikad nisam lagala ali mi nikad nisu verovali   :agree:  :adminfinger:

Mislim da svi lazu,pitanje je samo do koje granice je ko spreman da ide... :igra:  :igra2:  :sijalic: 99% muskaraca koje sam upoznala slagali su nesto o sebi sto su tek kasnije priznali  :smash: i onda traze da budes razumna i da se ne ljutis... :refilao:  :mad2:  :yelling:  :toma:  :boid:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Citat: sanjica_021
@alfe ... Poenta je da vi ne pricate istinu, a ne mi , ne skreci sa teme  :6:
A sto se tice godina nikad nisam lagala ali mi nikad nisu verovali   :agree:  :adminfinger:

Mislim da svi lazu,pitanje je samo do koje granice je ko spreman da ide... :igra:  :igra2:  :sijalic: 99% muskaraca koje sam upoznala slagali su nesto o sebi sto su tek kasnije priznali  :smash: i onda traze da budes razumna i da se ne ljutis... :refilao:  :mad2:  :yelling:  :toma:  :boid:

Mislim da si u pravu,pitanje je koji bi od ovih ovde tacno sebe i opisao?A posle devojke imaju prevelika ocekivanja i sl.Sreca sto smo intuitivne.
IP sačuvana
social share
Nemam reci.[size=18px][/size]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Veruj meni sto cu ti sada reci .. NIKADA ALI NIKADA ne veruj muskarcu cak ni onom koji ti kaze da ne zna da laze jer lagace.. A svaki ce pazi SVAKI ce lagati na pocetku veze i mozda ce neki koji to ne mogu da izdrze kasnije ispricati istinu ali mnogi i nece desava se da od okoline ili spontanih dogadjaja saznas istinu o necemu bilo cemu sto je "on" pricao.. Pa nemo' se zezamo svi oni lazu jer misle da ce tako lakse "pridobiti" devojku, a ustvari ne znaju i nece da znaju koliko mnoge devojke cene istinu ... Ja licno MRZIM LAZ.. i jednom ako me neko slaze nema sanse vise da mu verujem NIKAD!!!
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.159 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.