Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Dajem ocenu ...
5
15.9%  (11)
4
10.1%  (7)
3
15.9%  (11)
2
20.3%  (14)
1
37.7%  (26)
Ukupno glasova: 69
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ocenite demokratske promene u Srbiji 5.10.2000. - 5.10.2007.  (Pročitano 19832 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
ja sam dao 3. ali verujem u tu trojku to je vazno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
A sto nema negativne ocene???
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ja sam dao 3. Mislim da se moglo vise. Po meni je pre svega problem sto Djindjic nije ispostovao program DOS-a, gde su glavne stvari bile donosenje ustava i raspisivanja izbora u roku od godinu, godinu i po. To je najveca greska koja nas kostala vremena. Ovako se desilo da je pokusao da marginalizuje Kostunicu oduzimanjem onih 40 mandata, okruzio se kretenima, tipa Batic, Canak, Mihajlovic(to je tek posebna prica, ja mu ne bi dao da radi ista, vec bi dao invalidsku penziju radi ostecenja mozga) i slicni, koji nikad ne bi na izborima prosli cenzus, previse je gurao ka zapadu umesto da je gurao neku srednju liniju i slicno. Onda se dosta vremena izgubilo u borbi sa Kostunicom, pa onda ubistvo Djindjica, i pa onda dolazak Kostunice i dok su se oni pohvatali sami sobom, afere koje su ih pratile itd.

Ali mislim da konacno nakon ovih izbora, politicari, ovi iz "demokratskog" bloka, su poceli da uce da moraju da prave kompromise i kako da ih prave. Imaju jos da uce, ali mislim da su na pravom putu. Diplomski iz medjusobne saradnje, drzavnicke politike ce biti KiM i put kojim ce krenuti ova zemlja nakon sve izvesnijeg jednostarnog priznanja KiM. Tu ce se videti da li je ova elita, a to je najbolje sto imamo, sposobna i da li su oni drzavnici ili ipak nisu dorasli zadatku. Ne mozemo da idemo u organizacije koje razbijaju nasu drzavu, a opet moramo da saradjujemo sa njima, bicemo okruzeni tim organizacijama, ako se opet desi etnicko ciscenje Srba na KiM kako reagovati, a moramo da se bavimo ekonomijom i samo ekonomijom. Da ti glava pukne. Uopste im ne zavidim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dzo Bagerista kaze da ljudi zive sve gore dok na televiziji govore obrnuto. Po njemu se nisu bas proslavile promene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
Dzo Bagerista kaze da ljudi zive sve gore dok na televiziji govore obrnuto. Po njemu se nisu bas proslavile promene...
to nije tacno, sad ce prodati bager za dobre pare i zivce od toga do kraja zivota  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
utisak je strašan,baš strašan Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Motorola V3i
5. oktobar je pao na popravni

6. oktobar tek dolazi Wink
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Dzo Bagerista kaze da ljudi zive sve gore dok na televiziji govore obrnuto. Po njemu se nisu bas proslavile promene...
Svaka revolucija jde svoju decu i DZo je osetio kako ga je pojela revolucija .
 Zaslepljen kao i mnogi i ciste duse za razliku od onih koji su dobili dobranu lovu za rusenje sistema.|
Sistem nije valjao-trebalo ga je rusiti.
Ali zar bombardovanje i scenario od tada nije bio opomena kako ne treba protiv Milosevica.
Zato su oni koji su bili u prvim redovima i nahebali.
Nisam ja izmisio nesto novo -citiracu Stevana J. Jakovljevica i deo iz "Srpske trilogije" koji najbolje ocenjuje stanje oko i posle 5 oktobra:
" U ratu ( u slucaju 5 oktobra -revoluciji) prvo nastupa pesadija, za njom artiljerija, onda se redjaju stabovi, divizije, armije, Vrhovna komanda. Najzad idu zabusanti iliferanti.
Kada se zakljuci mir padne komanda : Nalevo krug" i oni koji su bili na kraju sada su prvi a oni mali pesaci , ak su jos u zivotu, ostaju poslednji!"
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 441
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Do atentata na Djindjica, 4......nije petica, samo zato sto nije pohapsio idiote, koji su mu kasnije dosli glave

Posle Djindjiceve smrti, ocena je minus beskonacno........sa tendencijom na gore.......
IP sačuvana
social share
There's no family to tell you his funny tales
He never had a chance to play free like a child
He never could tell us what he would do as a man
It's too late to give back his childhood
Its not too late to give him a free future

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ekonomska klima je bolja, kriminal nije ozbiljno suzbijen, politička prava su bolja, zemlja je stabilnija nego što je bila, odnos administracije i odgovornost prema državi su totalno nezadovoljavajuće niski, policija i vojska su pod kontrolom sistema. uz sve olakšavajuće okolnosti promene za 2.

Uz dodatak da kriminal uopste nije suzbijen, vec je eskalirao do momentata u kojem se zbunjenim gradjanima putem svih vrsta medija plasiraju degradirajuce informacije cijih cak i 2% istinitosti navodi na pomisao da demokratska promena sama  po sebi nije donela nista drugo do potvrdjivanje statusa politickih pojedinaca koji upravljaju dirigentskom palicom svih ovih godina i ucaurenje u vlast na pozicijama sa kojih vise ne postoji visa instanca da ih smeni, hapsi, neutralise, zaoravi.
Po mom misljenjenju ocena je 1.
« Poslednja izmena: 05. Okt 2007, 18:45:00 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.