Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 100 101 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li će posle 12. 10. Lajčak napraviti novi državni udar u BiH  (Pročitano 49576 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
a sto tebe interesuje sta premijer druge drzave radi? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

morao sam ovo da napisem...bilo je jace od mene Smile
Druge države Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Dobar vic Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
posto dulishe nema,ja sam preuzeo ulogu glavnog saljivdzije Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
posto dulishe nema,ja sam preuzeo ulogu glavnog saljivdzije Smile Smile
Dobro ti ide Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
a sto tebe interesuje sta premijer druge drzave radi? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

morao sam ovo da napisem...bilo je jace od mene Smile
Druge države Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Dobar vic Smile
Kakav vic, anegdota...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Kamo dalje rodjace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 635
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Motorola V3
Ne druge nego prve države. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Kamo dalje rođaće...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
a sto tebe interesuje sta premijer druge drzave radi? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

morao sam ovo da napisem...bilo je jace od mene Smile
Druge države Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Dobar vic Smile
Kakav vic, anegdota...
Legenda Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia E50
Lajčak: Važno da je kriza u BiH prošla
Ponedeljak, 3. decembar 2007. 08:56

Visoki predstavnik u BiH Miroslav Lajčak izjavio je da su političari iz Republike Srpske shvatili da ih niko neće preglasati, a oni u Federaciji BiH da niko neće blokirati rad institucija BiH.

Lajčak je u intervjuu za banjalučke "Nezavisne novine" rekao da očekuje da će već Savet ministara BiH usvojiti akcioni plan o reformi policije, a da će evropski komesar za proširenje Oli Ren, koji u ponedeljak dolazi u BiH, dati zeleno svetlo za parafiranje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju BiH sa EU.

On je najavio novi sastanak lidera šest glavnih stranaka u Banjaluci najkasnije do 15. decembra, gde bi ustavna reforma trebala biti glavna tema.

Prema njegovim rečima, važno je da je kriza u BiH prošla i da se normalizovala politička atmosfera izmedju političkih lidera u BiH.

Govoreći o reformi policije u BiH, Lajčak je rekao da je Evropska unija pozitivno reagovala na Mostarsku deklaraciju i sam sastanak u Mostaru, gde su pre mesec dana lideri šest vodećih političkih stranaka postigli dogovor.

"To je bila načelna deklaracija i EU je rekla da je to dobar korak, ali da treba nastaviti dalje. Akcioni plan je reakcija lidera BiH na tu želju EU i on je sada jedna vrsta mape puta, jer imamo spisak agencija koje treba uspostaviti zakonom i rok u kome to treba uraditi", kazao je Lajčak.

On je rekao da je šest meseci nakon usvajanja ovog dokumenta u Savetu ministara treba da se obavi prvi deo reforme poliicje u BiH, a godinu nakon ustavnih promena drugi dio reforme koji je vezan za lokalnu policiju.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Kamo dalje rodjace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 635
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Motorola V3
Baš lijepo kad su svi shvatili. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Kamo dalje rođaće...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
LAJČAK: POVRATAK BiH NA PUT EVROPSKIH INTEGRACIJA

SARAJEVO –Parafiranje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju, što je najavio komesar EU za proširenje Oli Ren za utorak, znači povratak Bosne i Hercegovine na put evropskih integracija nakon meseci političke nesigurnosti, rekao je odmah posle te odluke visoki predstavnik Miroslav Lajčak.

„BiH će imati zvaničan sporazum sa EU, a koliko će brzo zemlja sada krenuti dalje zavisi od toga koliko brzo će ispuniti institucionalne i zakonodavne zahteve, utvrđene u Mostarskoj deklaraciji i Akcinom planu o reformi policije”, naveo je Lajčak u saopštenju iz OHR-a.

„Ovom odlukom EU je pozdravila novu političku dinamiku u Bosni i Hercegovini, a to pokazuje da su bosanskohercegovački političari konačno shvatili da put ka integraciji u EU predstavlja najbolju moguću razvojnu strategiju za zemlju”, smatra Lajčak.

Tanjug
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovo je samo zatisje.Slijedi nova epizoda krize pod nazivom reforma policije,a poslije toga zavrsna epizoda pod nazivom reforma Ustava!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 100 101 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.