Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:16:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Agresivnost i delinkvencija mladih  (Pročitano 8006 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 123
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa, ne samo profesori, vec svi koji su zaposleni u skoli a kojih se to tice. Evo, kod mene u skoli se to relativno uspesno resava. Naravno da postoje i slucajevi kad ni psihijatar ne bi mogao da pomogne, ali za neku prvu pomoc, skola je ok. I cinjenica je da od pre nekog vremena ne smes dete ni na koji nacin da kaznis u skoli, posebno ne da ga udaris (pa cak i ako je on krenuo na tebe), ma koliko bilo tesko da se covek suzdrzi. Nekad djak i psihicki maltretira nekoga. Ali, kao sto rekoh, sve je do skole. To se odmah pozovu roditelji, razgovor i sledece je iskljucenje iz skole.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson K - 700i


koliko godina ima?

Prvi srednje 14 sad ce 15. Uglavnom malo je povucen je tesko sklapa prijateljstva i to su ovi provalili i sad kao ajmo da ga maltretiramo!

Na zalost u svakom odljenju postoji neka "faca" koja maltretira sve okolo! Ono sto ja znam o tim ljudim iz licnog iskustva je da su jaki samo dok su okruzeni svojim banditima! Lepo ga isprozivas na fer i resis problem sa njim nece se vise kaciti sa tobom!

To ne mogu kumcetu da predlozim jer nije taj tip a tuzakanje nije resenje bice mu samo gore znam jednog koga su maltretirali majka mu je svak dan trcala od nastavnika do direktora i na kraju prvo promenio smenu pa skolu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
a reci mi sto tvoj kum ne ode u skolu pocupa im usi,pa ce ga 100% ostaviti na miru...ja ne bih to prepustio profesorima da resavaju,oni imaju i onako gomilu problema,ali ja licno ne bih dozvolio da mi bilo ko dete maltretira,kao sto rekoh,ja bih to sam resavao,ako ne sa klincima,onda sigurno sa njihovim roditeljima Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson K - 700i
Ne zna on za to samo je meni reko da ga zajebavaju. A ne sme caletu da kaze jer ga je blam, a iskreno ne smem ni ja on je nevidjen zivac napravio bi haos.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Sa 15 godina on mora sam da nauči kako će se postaviti. Moj predlog je da prvo počne da trenira aikido. To je veština koja je generalno defanzivna, vrlo zdrava i odlično poboljšava osećaj samouverenosti. Uz to možda tamo upozna nove prijatelje. Mislim da je dovoljno samo malo za da se promeni i zauzme sebi željeno mesto.
Drugo tom momku treba malo muškog druženja, ali ne sa tatom koji je možda agresivan pa ga ubija u pojam, pa ti kao kum možda možeš da ga povedeš na neku utakmicu, pecanje, neko blagonaklono muško okruženje u kome bi se dečko snašao i shvatio kako treba da se postavi u društvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Ne zna on za to samo je meni reko da ga zajebavaju. A ne sme caletu da kaze jer ga je blam, a iskreno ne smem ni ja on je nevidjen zivac napravio bi haos.
    da ti kazem i treba da napravi haos...iz tvoje price kapiram da je mali dobar klinac,a ti sto ga maltretiraju su sigurno debili koje su odgajili jos veci debili,ako ih je uopste neko odgajio...a sa kretenima se mora zestoko inace ce krv da mu popiju,oni su kao krpelji,zamisli ceo zivot se boris da ti dete izraste u dobrog i normalnog coveka,a onda dodje par debila da ga zajebava...e pa ja to stvarno ne mogu da podnesem  Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson K - 700i
Sa 15 godina on mora sam da nauči kako će se postaviti. Moj predlog je da prvo počne da trenira aikido. To je veština koja je generalno defanzivna, vrlo zdrava i odlično poboljšava osećaj samouverenosti. Uz to možda tamo upozna nove prijatelje. Mislim da je dovoljno samo malo za da se promeni i zauzme sebi željeno mesto.
Drugo tom momku treba malo muškog druženja, ali ne sa tatom koji je možda agresivan pa ga ubija u pojam, pa ti kao kum možda možeš da ga povedeš na neku utakmicu, pecanje, neko blagonaklono muško okruženje u kome bi se dečko snašao i shvatio kako treba da se postavi u društvu.


Evo bili smo danas kod mog burazera da mi sredi kola 5 sati smo blejali tamo smorili smo se ko pacovi  Smile !
Polako dobar je on samo mu treba malo vise vremena da se oslobodi a kad se oslobodi drugi covek blejao je sa mojim ortacima cak smo ga i na paint ball vodili!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Sa 15 godina on mora sam da nauči kako će se postaviti. Moj predlog je da prvo počne da trenira aikido. To je veština koja je generalno defanzivna, vrlo zdrava i odlično poboljšava osećaj samouverenosti. Uz to možda tamo upozna nove prijatelje. Mislim da je dovoljno samo malo za da se promeni i zauzme sebi željeno mesto.
Drugo tom momku treba malo muškog druženja, ali ne sa tatom koji je možda agresivan pa ga ubija u pojam, pa ti kao kum možda možeš da ga povedeš na neku utakmicu, pecanje, neko blagonaklono muško okruženje u kome bi se dečko snašao i shvatio kako treba da se postavi u društvu.


Evo bili smo danas kod mog burazera da mi sredi kola 5 sati smo blejali tamo smorili smo se ko pacovi  Smile !
Polako dobar je on samo mu treba malo vise vremena da se oslobodi a kad se oslobodi drugi covek blejao je sa mojim ortacima cak smo ga i na paint ball vodili!

Pravi potez.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 2105
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Znas kako mora da skupi hrabrost i da vrati glavnom u toj grupi i recimo da kaze : "picko aj na fer bez tvojih ortaka" Smile Smile.
Ako popije batine dobro - to je sastavni deo odrastanja i svako mora kad tad da dobije batine-a dokazao je da nije "picka".ako ga se desi da ga nalupa onda tek super!a uvek je tu "orudje".meni je cale rekao samo ne noz.cigla ili flasa moze.naravno baklja moze da bude kao nesto sto ce ti doneti veliku prednost.sad sam s eja malo prosrao i otisao u krajnost,ali u svakom slucaju ako moze malo hrabrosti da skupi, nek im vrati...ucek moze da povede burazera,neke svoje ortake ili u krajnem slucaju tebe da im nalupas par samara!

ako nista ne bude od toga,jbga ne znam,mozda glupo zvuci ali promena sredine je dobra osim ako nije sebi nasao dobro drustvo u toj skoli...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia n73
Cale kad bi ti video sta sve moze sa da se uradi sa ciglom i flasom, sigurno ti to nebi rekao.
Ali razume se svako mora da se brani,institucije nerade svoj posao,policija neradi nista sto nema veze sa lovom...sve dok se nedesi neka tragedija,e onda jedna nedelja analize i opet isto!

Ja sam bas skoro imao problem,kad mi je malog burazera(4 razred),drug iz razreda zaustavio ispred skole i naslanjao skalper na vrat!.I sta? odes u skolu,oni kao pricace sa roditeljima,ali roditelji to smatraju normalnim,kao deca i nije to sve ozbiljno... Sta nije ozbiljno,sta da cekam,nemogu ja da jurim decu po ulici,kome se u ovoj zemlji obratiti za tako nesto,ali da oni ne popricaju samo malo o tome i bice bolje!
Da mu kazem da i on nosi noz i kao resio sam problem,samo da se nadam da nece gadno zavrsiti...?
Sve u svemu,ako se jos tako nesto  desi  uzecu neku palicu,pa cu ja da popricam sa roditeljima!!!,sta drugo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:16:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.