Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:55:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li je moguće da bi mogao da se desi?
Da
Ne
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treći svetski rat  (Pročitano 42716 puta)
29. Sep 2007, 11:32:55
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
 Iskreno se nadam da ga neće biti ali evo Američka vlada sve više spominje napad na Iran zbog razvoja nuklearnog oružja a sada su im uvedene sankcije pod pretnjom napada.
Sve ovo mi debelo smrdi...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ako padne Iran ko ce jos ostati kao otpor SAD? Oni su za sad jedina zemlja koja ima cistu nacionalno opredeljenu vladu. Rusija ima mnogo politicara placenih sa strane, sa Kinezima se vesto dodvoravaju preko trgovine... znaci ovi su jedini. Da stvar bude cudnija to je zemlja izuzetnih verskih tolerancija. Tamo recimo ima skola za mlade Jevreje, ima hriscanskih crkava, ima cak i kult Zaratruste, koji vuce jos od davne Persije. Takodje veoma su bogati arheoloskim blagom a da ne pominjem naftu.

Teski dani su ispred njih. Ako imaju grama mozga pa da naprave borbene jedinice u samoj SAD. SADje velika crna rupa gde se na crno proda oruzja za milijardu dolara, drugo skloni su panici, imaju puno militantih grupa koje ne vole vladu SAD. Fabrika bioloskog oruzja se moze smesti u malom stanu a da ne pricam kolko ima zaboravljenih rupa i jazbina cak u sred velegradova.

Pare imaju, malo maste i motivacije i eto na iransko- americkog rata na ulicama SAD. Cisto za promenu- sve ratove vodili daleko od kuce pa bi bilo red da vide kako je kad ti mecka zaigra pred kucu.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
 Nadam se da će izdržati.Poznato je već i vrapcima da ovi hoće još jednu zemlju da kontrolišu a tu je i nafta od koje zavise.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Чујем нешто да су амери Иранску Револуционарну Гарду прогласили терористичком организацијом... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Goveda!!! Da budem jasan- imam vise drugara amerikanaca i moram da kazem da su sjajni ljudi. Evo jedan lik, prati me na nekom forumu i i privatnoj poruci ja mu kazem da nesto ne mogu da radim jer imam jake bolove zbog sinusa. I on se covek raspita, nadje tacno lek i posalje mi lekove! Jedan drugi voli Srbe i kad god se javi obavezno napise nesto na srpskom. Znaci ljudi su fini al im je vlada strasna!!! Sta da ocekujete od zemlje koja je jedina izvrsila savrseni genocid- nad indijancima.

Kod jednog coveka sam nasao knjizicu iz sezdesetih godina koji opisuju americku ekspanzionisticku politiku. Oni su nabrojali da je SAD nakog gradjanskog rata u 19. veku pa do Vijetnama imala negde, sad cu da slazem, oko 167 ratova ili vojnih intervencija!!! Nek je i 157 pa je mnogo!!

Al dobro- palo je mongolsko carstvo, Rim, Huni, Austro Ugarska... znaci red je na njih  Smile Ja sam gledao kartu koji su uradili americki vojni planeri i oni i predvdjaju neke unutrasnje ratove kao i veliku podelu SAD. Mozda i zato prave haos u svetu da bi smirili napone unutra. Znam da je zapad popizdeo nakon raspada SSSR. Tvsu da je SAD srusio jednu veliku investiciju zapada i ne zaboravite da su Lenjina Nemci u blindiranom vagonu ubacili u Rusiju da napravi sta vec jeste. Nakon pada SSSR sta imamo- vise nema hladnog rata i zapadu vise ne treba zadovoljno stanovnistvo. Nakon uvodjenja Eura mnogo je losije nego pre.

Opet Nemacka i Francuska cine neku protivtezu SAD. Znam da je pre neku godinu bio bojkot svega americkog u Nemackoj i kako sam cuo nije bilo moguce nigde da dobijete recimo Koka Kolu.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ma treba da ih sravne, taj Iran mi ide na zivac, zamislite pohapsili ljude koji su isli na rok koncert Smile, vrlo tolerantno.
I jos prete da ce da "izbrisu Izrael sa karte sveta"! Ma treba njih izbrisati, a da ne govorimo o tome kako su sponzorisali razne borce protiv nas u Bosni i na Kosovu, slali su im kontejnere pune dolara a i oruzja.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Sony xperia
Citat
Znam da je pre neku godinu bio bojkot svega americkog u Nemackoj i kako sam cuo nije bilo moguce nigde da dobijete recimo Koka Kolu.

To nisam znao. Zar su toliko, da kazem, detaljno isli ??? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Bas si siguran da su bas oni slali oruzje? Znas li za slucaj par likova ovde sa juga kada ih je pred kraj vlade Milosevica uhvatila policija kako rasturajun drogu. Prebiju ih kao picke a oni svima pricali da su ih bili jer su lepili plakate otpora. I na kraju sam cuo da su dobili neke nagrade na zapadu. A dvojica inspektora jos uvek u zatvoru...

Znam da kad je sve pocelo da je zemlja broj jedan za terorizam mo recima SAD, Libija dala podrsku nasoj zemlji i gledao sam snimak Gadafijevog govora gde nam daje podrsku.

Saudijska Arabija je proamericka zemlja pa opet neki vodeci seici itekako daju pare terorostima za borbu protiv zapada na celu sa SAD.

Taj koncert- nemoj da bude kao za ove gore sto valjali drogu pa dobili nagrade za mir ili sta vec. I Kurt valdhalm bese cenjn i  nagradjivan a sto je bio esesovac nikom nista. Da taj koncert ne valja oni bi ga celog zabranili. A sta sa SAD- Suisajdal Tendesis nisu mgli da odrze ni jedan koncert dok je bio Regan na vlasti. Spasili ih na neki nacin Antraks koji  su nosili njohove majce. I ima mnogo primera gde divna amerika jos gore ugrozava prava...

Tvoje je pravo da nekog ne volis ali vodi racuna o cinjenicama i da ono sto cujes nije bas tacno. A jel, zaboravi da te pitam- jel znas da je negde '96 ili '97 Bin Laden bio u Beogradu radi kupovine oruzja u vrednosti 110 miliona dolara  Smile A iza toga vec pocele carke na Kosovu...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat
Ma treba da ih sravne, taj Iran mi ide na zivac, zamislite pohapsili ljude koji su isli na rok koncert Smile, vrlo tolerantno.
I jos prete da ce da "izbrisu Izrael sa karte sveta"! Ma treba njih izbrisati, a da ne govorimo o tome kako su sponzorisali razne borce protiv nas u Bosni i na Kosovu, slali su im kontejnere pune dolara a i oruzja.

Рамон, опште је познато да свакој теми приступаш озбиљно и аргументовано...
Уопште ти не стоје ови произвољни и исфорсирани закључци.

Као што је рекао Пилот, Иран је изузетно толерантан, да не спомињем да су они друге културе и да нема смисла покушавати да их разумеш. То једино можеш ако немаш предрасуде.

За почетак ево ти линк који дајем стално кад је Иран у питању...
Линк
« Poslednja izmena: 29. Sep 2007, 15:49:57 od Feanor11985 »
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Iran uopste nije tolerantan kao sto pricate. kod njih nije dozvoljeno zenama da se krecu bez marame. Kod njih je zabranjena "zapadna" muzika tipa rock'n'roll, jazz i sl., pa se mladi muzicari koji hoce da se bave time kriju po podrumima i sve svirke koje se odrzavaju su za mali krug ljudi u nekim polukucnim varijantama. Ako ih uhvate, kazne su drakonske. Koncert o kojem govorim je samo primer i desio se pocetkom avgusta u predgradju Teherana i uhapseno je preko 230 ucesnika. Ima na netu o tome, potrazite. A sto se tice slanja oruzja i love za "zelene" u Bosni i na Kosovu u to sam takodje siguran. Zbog te love su se pokacili i Alija i Babo u Bosni. Oni su bili glavni finansijeri muslimana u bosni, pored Saudijske Arabije.
Nisam znao ovo za bin Ladena u Bg-u ali uvek sam pljuvao po samozvanim patriotama koji su dilovali oruzje muslimanima u bosni kao sto je to Legija u Bihacu radio. I zamisli upravo je to oruzje kupljeno parama iz Irana.

Poslednje, ali i najvaznije niko ne komentarise pretnje Irana da ce da izbrisu izrael sa karte sveta? To bas i nije tolerancija.

@feanor nesto mi ne radi link, proveri da li si dobro linkovao.
« Poslednja izmena: 29. Sep 2007, 17:37:37 od ramon23 »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:55:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.