Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na Petlovom brdu ubijeno troje ljudi  (Pročitano 4627 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple Iphone 5
Sto je jadnik?!
Mogao je da prijavi reket policiji...  Smile
To bi ga bas spasilo. Naravno ne kazem ni da je ovo pametno, ali opet....
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5368
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ubica mora da je bio na thomsonovom koncertu .. zanio se kao di canio dok je igro u laziju ..

zemlja iz sna ..
IP sačuvana
social share
Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all ...  ili
dvije babe se obabile, četri lađe otplov'le, djed ostao kod kuće, u gaćama šapuće, četr oraha pod zubom strunio..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Vidi se sa ulice razbijeno staklo, prošao sam tuda autobusom kada sam išao i vraćao se iz škole  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Masakr zbog duga
Z. U., 1. oktobar 2007

ZA Brankom Sekulovićem (45), vlasnikom beogradske firme "S kompani", raspisana je policijska potraga zbog sumnje da je direktno umešan u ubistvo Vladimira Samardžića Globusa (29), Dušana Pejovića (24) i Darka Živanovića Žike Šumadinca (32). Tela mladića pronađena su u Sekulovićevoj direktorskoj kancelariji, u zgradi na Ibarskoj magistrali, proteklog petka.
I dalje je misterija šta se tačno dogodilo u četvrtak uveče, oko 22.00, kada su, prema prvim rezultatima istrage, odjeknuli pucnji. Ubijeni mladići nađeni su sutradan ujutro, a do trenutka kada je policija imala saznanja da je Sekulović nestao bez traga, prošlo je punih 14 časova. Toliko je on imao vremena za bekstvo.
- Imamo informacije da je on sam pozvao Živanovića i drugu dvojicu - navodi izvor blizak istrazi. - Navodno, da im da novac. Ostalo je sve u domenu pretpostavki. Dvojica momaka ubijena su dok su sedela u foteljama, hicima u glavu, dok je treći pogođen u leđa. Nagađa se da je skočio iz fotelje, pokušao da beži i tada je pogođen.
Sve tri žrtve ubijene su iz istog oružja. Da li je Sekulović toliko vešt strelac, ili te večeri nije bio sam kada je počinjena trostruka likvidacija, još se istražuje. Više odgovora trebalo bi da daju rezultati veštačenja i prikupljeni materijalni tragovi sa lica mesta.
Ispitivanje najbližih članova porodice Sekulović nije mnogo pomoglo u pronalaženju vlasnika "S kompanija". Oni, kako saznajemo, strahuju da, posle svega, ne digne ruku na sebe. Pored toga, sumnjaju da za njim, pored policije, tragaju i prijatelji ubijenih.


ZELENAŠI
- SEKULOVIĆ je dugo trpeo maltretiranje, ucene i iznude - navode neki njegovi drugari. - Pozajmio je veliki novac, a onda nije baš išlo lako sa vraćanjem. Cifra je bila sve veća zbog zelenaških kamata, a pretnje svakodnevne. Verovatno je odlučio da stavi tačku na sve to, da spase porodicu.
 

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Nema poternice za Sekulovićem
Autor: I. Radisavljević/B. Ć. | 07.10.2007 - 00:09

Policija ni deset dana nakon trostrukog ubistva nije podigla poternicu za Brankom Sekulovićem (45), vlasnikom firme „S kompani“, koji je osmumnjičen da je zbog velikih dugova učestvovao u ubistvu Darka Živkovića (32), Vladimira Samadžića (29) i Dušana Pejovića (24).

Praksa u firmi „S kompani“
Firma „S kompani“ je imala saradnju sa Mašinskom školom „Radoje Dakić“ iz Beograda, koja je slala učenike na praksu kod Sekulovića. Direktor škole kaže da je saradnja ostvarena preko poznanstva njegovog zamenika sa Sekulovićem.
- Saradnja nije baš išla kako je planirano, jer je firma „S kompani“ gotovo prestala da se bavi preradom aluminijuma, a bacila se na građevinu - rekao je direktor.

Otac odbeglog vlasnika firme „S kompani“ Miloš Sekulović (70) rekao je za „Blic nedelje“ da „nema pojma gde mu se sin nalazi, kao i da se od incidenta nikome nije javio“. Firma „S kompani“ koja se bavi građevinarstvom i proizvodnjom aluminijumske stolarije, posle kraće pauze, u sredu je nastavila s radom. Posao je preuzeo Sekulovićev otac. Na jednom od gradilišta firme „S kompani“, na Vidikovcu, trenutno je u izgradnji elitna stambena zgrada. Većina stanova je već prodata, a radnik koga smo zatekli na gradilištu kratko je rekao:
- Biće toga još. Mi za sada, ne trpimo posledice.
Da podsetimo, u direktorskoj kancelariji firme „S kompani“ prošlog petka pronađena su tri mrtva muškaraca, ubijena hicima iz pištolja. Sumnja se da su žrtve reketaši koji su došli na sastanak sa Sekulovićem kako bi od njega uzeli novac koji je vlasnik „S kompanija“ dugovao Darku Živkoviću. Zločin je primetio čuvar firme, koji je i pozvao policiju. Od incidenta Sekuloviću se gubi svaki trag.
Iako su neki srpski mediji spekulisali da je Sekulović u Crnoj Gori, Uprava crnogorske policije zvanično je demantovala.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson K - 700i
Sto je jadnik?!
Mogao je da prijavi reket policiji...  Smile


Hahahaha pa njega da ubiju!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.