Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moderatori - psihološka pozadina rada besplatno  (Pročitano 21239 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat
Inache,"udaljen" je od fudbala par utakmica a ne "duze vreme" a kamoli zauvek.a ta ista pravila vaze i za fudbalere kada se pobiju.

Inace coveka hoce da izbace iz fudbala i Fifa i Uefa .. no dobro ...

Ako neki supermod izvredja neku naciju kako da ljudi ocekuju od njega da dobro radi posao na reciumo politickom forumu ... nadam se da ces shvatiti barem ovu paralelu ...

Citat
Ali takva situacija tebi verovatno ne odgovara,ti bi hteo da budesh derishte kome je sve dopushteno a da niko ne sme rech da  ti kaze.

Uf, ovo posebno komentarisem... izgleda da se ipak malo znamo , tako da cemo ubuduce preskociti tu licnu notu kad diskutujemo nesto Smiley


Citat
Uostalom,ovo je dobar trenutak,ionako sam imao nameru da to uradim vec izvesno vreme.tj da trazim da mi se skine funkcija pa cu onda moci da iznapushavam nekoga kao obichan korisnik tako da nema razloga da se zali na neravnopravan i nefer tretman.

Samo ti napusavaj slobodno ... knock yourself out ... no to bi bio offtopic dijecace  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ako neki supermod izvredja neku naciju kako da ljudi ocekuju od njega da dobro radi posao na reciumo politickom forumu ... nadam se da ces shvatiti barem ovu paralelu ...

Politicki forum je veoma specifican...
Previse je tamo....  Smile 
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
Arle ne ljuti se.  Smile

ne ljutim se,imam jedan jako prijatan trip u glavi...vidim kalimera sa sve onom ljuskom na glavi kako stoji na sred ulice,prilazim mu mu i zgazim ga tako da od njega ostane samo crna fleka na betonu. Smile Smile Smile

Citat
Ako neki supermod izvredja neku naciju kako da ljudi ocekuju od njega da dobro radi posao na reciumo politickom forumu ... nadam se da ces shvatiti barem ovu paralelu ...
ako neki chlan foruma stalno sere,vredja i oftopicuje kako onda ochekuje da ce bilo ko imati korektan stav prema njemu...nadam se da ti shvatash tu paralelu.

Citat
no to bi bio offtopic dijecace  Smile
Zashto se ti brinesh za to,postoje moderatori da reshe takve stvari,sem ako i sam mozda (a znamo da jesi) nemash moderatorske aspiracije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat
ako neki chlan foruma stalno sere,vredja i oftopicuje kako onda ochekuje da ce bilo ko imati korektan stav prema njemu...nadam se da ti shvatash tu paralelu.

Zanimljiva logika , ako svi jedu govna jesces i ti ... tu se razilazimo , ja mislim da na ovom forumu ima dovoljno normalnih ljudi da niko ne mora da trpi to od nekoga ko sluzi za primer drugima i uredjuje sadrzaje ovog foruma ...

Citat
Zashto se ti brinesh za to,postoje moderatori da reshe takve stvari,sem ako i sam mozda (a znamo da jesi) nemash moderatorske aspiracije?

Znam da su tu , samo i oni su ljudi pa grese Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Kod:
Zanimljiva logika , ako svi jedu govna jesces i ti ... tu se razilazimo , ja mislim da na ovom forumu ima dovoljno normalnih ljudi da niko ne mora da trpi to od nekoga ko sluzi za primer drugima i uredjuje sadrzaje ovog foruma ...

nema to veze sa jedenjem govana..ima veze sa principom da ne zelim da dozvolim da neko kenja po meni a ja da trpim samo zato shto bih kao trebalo da posluzim za primer drugima.Ja smatram da odbranom svog integriteta kao osobe postavljam sasvim dobar primer.Ti mislish drugachije,u redu,tvoja stvar.
Chudno je medjutim da smatrash da ti imash u tom pogledu veca prava nego li neki moderator,ti smesh da kenjash a on ne sme jer on treba da sluzi za primer...gluposti.

Citat
samo i oni su ljudi pa grese Smiley

sva je sreca da si ti tu da ukazesh na tudje greshke i preduzmesh preventivnu akciju :rolling eyes:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat
nema to veze sa jedenjem govana..ima veze sa principom da ne zelim da dozvolim da neko kenja po meni a ja da trpim samo zato shto bih kao trebalo da posluzim za primer drugima.Ja smatram da odbranom svog integriteta kao osobe postavljam sasvim dobar primer.Ti mislish drugachije,u redu,tvoja stvar.
Chudno je medjutim da smatrash da ti imash u tom pogledu veca prava nego li neki moderator,ti smesh da kenjash a on ne sme jer on treba da sluzi za primer...gluposti.

Ja sam mislio da ti imas zaduzenje da brises postove koji su trash a ne da se "gadjas govnima" citiram .

Sem toga , kad budem kenjao ti mi obrisi post . Prosto i jednostavno Smiley

Citat
sva je sreca da si ti tu da ukazesh na tudje greshke i preduzmesh preventivnu akciju

Cast je biti tu pored vas gospodine  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
Ja sam mislio da ti imas zaduzenje da brises postove koji su trash a ne da se "gadjas govnima" citiram .

"gadjanje govnima" nije zaduzenje,to ja onako u slobodno vreme.

"ja sam mislio"....eto greshke  Smile

Citat
Sem toga , kad budem kenjao ti mi obrisi post . Prosto i jednostavno Smiley
E necemo tako,nego kad ti meni kenjash kenjacu i ja tebi,a postove nek brishe neko drugi.Prosto i jednostavno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Zanimljivo , pitam li se ima li jos 'administrativnih' koji bi se slozili sa tobom. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Why don't we all just get along? Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
Zanimljivo , pitam li se ima li jos 'administrativnih' koji bi se slozili sa tobom. Smiley

A ti ih pitaj ako te zanima.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.