Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Шта вам смета код "ваших"?  (Pročitano 10010 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Tek ćeš da mu zameraš kad se ds podeli i pocepa a već je počeo da puca po šavovima zbog većine koja se ne slaže sa zvaničnom politikom ds-a!
Pred nove Predsednicek izbore iz DS-a ce se zasigurno odvojiti opet nova frakcija koja nije na liniji gosn IZvinjavamo se.
Pocinje da uvodi jednoumlje u stranku i okupio ekipu lopina oko sebe. Najveci problem DS je sada Ruzica Djindjic koja pocela javno da podrzava Divca.
A sto se Jaksicevog govora "mrznje" tice u Skupstini i na odboru za Kosovo-pa ako je taj Gargamel hteo nesto da pomogne Srbima na Kosovu mogao je i da to do sada uradi a ne da sakuplja na nekakvim odborima Skupstine jevtine politicke poene. Jaksic koji je dole na Kosovu, zna i poznaje situaciju je merodavniji za neke predloge. pa kako onda da nekoga ko se na odboru proserava ne nazovete parvim imenom-ciganin. Batic je 1.000.000% ganci-rom, cigos - po mentailitetu tek.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
Inace Kostunici bih mogao svasta da zamerim, ali on je covek koji trenutno za Srbiju izvlaci maksimum sa svih strana.
pa to je i tema, slobodno to mozes ovde da radis.
dakle, da zameras, a ne da hvalis. Smile Smile Smile
jos jedan genijalac.



pazi, ovaj stami je tolika legenda da cu to morati upravo da a dokazem.
dakle, covek sa IQ-om gotovo sigurno ispod 90(kao marko iz VB-a koji da je imao 5 manji IQ, bio bi kao simpanza u SAD-u) ne moze da hsvati o cemu se radi.
on je glasao za plave, a ja za zute.
sada cemo da vidimo, koliko je on u svom postu pricao o plavima, a koliko o zutima:

Kod DSS-a smeta mi sto Kostunica napred isturava savetnike potparole, sekretare i sl. On bi trebao kao Premijer Srbije koji ima veca ovlascenja po Ustavu od Predsednika-koji po Ustavu ima vis eprotokolarna ovlascenja(citaj-gosn Izvinjavamo se u vom trebutku-je klovn za slikanje -iako nije lep nimalo- i mora da sprovodi poltiku -zvnicnu- Vlade a ne da on i ministri iz zute ponornice-sprovode politiku koju su dobili na instriktazama)>
Mozda nije u redu sto gosn Izvnjavamo se nema veca ovlascenja- ali za sada je tako i neka shvati to- neka se izvini Srbima za sve gluposti koje je nanela njegova zuta ponornica nanela Srbiji sa "Savetnicima" i sl i bice bolje.

Kostunica vise da daje saopstenja, da pred TV kamerama on daje saopstenja a ne gosn Iazvinjavamo se i sl.

Gosn Sarmo-kako tij e ime na forumu -a ne junak bez Sarca- ovde vidi da si sa svima zaratio da bi odbarnio zutu ponornicu. ja ne upropastavam temu. Vidim da samo zutima i narkosima iz LDP-a smeta sto neko komentarise nesto o njihovoj partiji.Cak i argumenti nisu argumenti za vas "objektivne".
Zuta ponornica- ponovo se sprema raspda DS-a. rizici Djindjic je trebalo nekoliko godina da progleda i da vidi ko je sve na ime njenoh pokojnoig supruga avanzovao a nema nijednu dodirnu tacku sa njegovom politikom.
Gosn Izvinjavamo se polako alio sigurno postaje ispusena lula u DS-. Ruzica -po najvama- daje podrsku Divcu i njegvim prijateljima na politickoj sceni a nesto-nakon neuspesne privatizacije Knjaza -gosn IZvinjavamo se nije medju njima.

da ne ispadne da smao pricam o zutima.
Zeleo bih da DSS bude jos jaca stranka
da se ne raspada kao originalna DS stranka- svi koji se malo napise vode iz politckih izvora odmah bi da osnivaju svoje partije pa zato u Srbiji imamo sijaset sitnih i minornih stranaka sa cenzusom od "velikih" i "jakih" 1-3 % glasackog tela- tipa stranaka -LDP, DHSS,DC,G17+ i uz mamu strankuDs imaju nekih 25-27 % glasaca.
nemoj Kostunice da dozvolis cepanje DS-a -na vreme si pobegao od "demokrata i evropejaca" po svaku cenu i da *upe daju. Jacaj stranku pa makar i sa narodnjacima i samostalnim pojedincima-postenim - na lokalu,...


Smile
 Smile Smile Smile
bravo care.
ti si pored rase, kandidat zanejveceg tupsona na forumu.

Neobavešteni uvek gura nekog drugog da iznosi stavove vlade, pa kad zabrljaju onda mora neko i da se izvini. DSS se izgleda vraća korenima-SPS, a to vuče Srbiju nazad. Još samo fali da uđe u otvorenu koaliciju sa SRS pa rat za Kosovo može da počne.
a i ti si genijalac.
procitaj naslov teme. Smile Smile Smile

Иначе, не знам зашто се заклињу они из "демократског блока" да неће никад са радикалима, а гласали су за њихов устав.

Smile
imamo jos jednog kandidata!
 Smile
pored fasiste, parazita ima upravo sansu da jos jedan nadimak.
 Smile
Citat
Ево "Краљевићу" само за тебе:
Ако су и ДСС и СРС фашисти (за тебе), како то да твој Божа лепо служа премијера Коштуницу, као први до њега
da Djelic slusa kostunicu, ne bi Djelica cekali da se vrati iz inostranstva da se rese problemi u vladi. Smile
djelic ima trenutno vecu moc u vladi od kostunice.

nisam rekao da su svi iz DSS-a fasisti(cak ni svi iz SRS-a) ksotunica je izuzetak, ima jos par normalnih.
kazm da su glasaci DSS-a, uglavnom fasisti sto se dokazuje i na forumu.

p.s. navedi mi jedan primer u radu vlade kada se nesto ucinilo protiv volje vicepremijera a da je Premijer bio za to. Smile
a ima vise primera da su radili stvari koje se ne svidjaju Kostunjavom i DSSpolitici...najvise u delu oko ekonomije.
Kostunica pusta Djelica i Dinkica da obavljaju sve bitne poslove koji se odnose na ekonomiju i komunikacu sa EU. A on se bavi Kosovom i to mu je nekakva fer raspodela.
upravo.
Djelic vodi drzavu dok se ovaj prepucava oko kosova.


inace, da odgovorim samo duhu:
pitao si:koja djeliceva izjava ne valja?

iskreno, u svakoj stranci ima covek kome ne mogu da zamerim ni jednu izjavu.
u DS-u je to djelic, mozda, mada, ne znam ni koja njegova izjava bi mogla bilo kome da smeta.
ajde duse, reci ti meni, koja Djeliceva izjava ne vala, pa cu onda da se porazmislim jo bolje, pa cu da ti odgovorim.
Tek ćeš da mu zameraš kad se ds podeli i pocepa a već je počeo da puca po šavovima zbog većine koja se ne slaže sa zvaničnom politikom ds-a!
Smile
sa kojom politikom se ko ne slaze?
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Kada istrgnes nesto iz konteksta posta onda -mora da si malouman ili ne znam sta.
Pussti ponovo moj post koji si citirao-citiraj ga ponovo ali ne sa zutim i plavim pa ces videti sta sam rekao.
Inace vidim da si svima nasao manu. To me i ne cudi,.
Potparol zutih ne moze drugacije da misli-Gosn Izvinjavamo se je odavno uveo jednoumlje.
Naucili to u socijalistickoj Internacionali-kod socijalista nema ja mislim - nego sta vodja kaze.
Vidi koliko ljudi je ovde sa tobom raspravljalo o strankama i ispada sta- da is pametan kao tvoj Sarac - dve noge su malo za tvoju pamet-ona zasluzuje 4.
zasto stalnio samo ti moras da pametujes i da serkas. Inace da te podsetim odcutao sam nekoliko vecih uvreda sa tvoje strane od pre nekoliko meseci. Mislo sam da ces se opametiti ali izgleda -magarac do Soluna magarac iz Soluna, ili prazna tikva sama zveci .
HAUG za tebe. Oladi se malo pa onda citiraj moje postove, ali ne vadi iz konteksta delove i ne boj kako ti drago.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
dobro stami, i kod voje je jednoumlje isto takvo   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
dobro stami, i kod voje je jednoumlje isto takvo Smile
Pa ne bih bas reako da je tako. da je jednoumlje ne bi Jaksic nazvao gargamela pravim imenom - i njega i njegov mentalitet.
Uostalom u prvom postu-vrati se pa vidi sta sam kojoj partiji zamerio, i sta mislim o svakoj a koju bih partiju najvise voleo i kakvu.
Ostalo su odgovori ostrascenim potparolima .
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
АЛОООООООО!

Једини сам овде који није споменуо никога ко није "његов"! Једини сам који је само пљувао по "својима"!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
dobro stami, i kod voje je jednoumlje isto takvo Smile
Pa ne bih bas reako da je tako. da je jednoumlje ne bi Jaksic nazvao gargamela pravim imenom - i njega i njegov mentalitet.
Uostalom u prvom postu-vrati se pa vidi sta sam kojoj partiji zamerio, i sta mislim o svakoj a koju bih partiju najvise voleo i kakvu.
Ostalo su odgovori ostrascenim potparolima .


Procitao sam svih 6 strana, pocelo je dobro ali posle se sve svodi na prepucavanje. To o jednoumlju, od svih predsednika stranaka Tadic se najlakse moze smeniti.

@feanor pa i ja sam tako poceo kao ti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Stami ne budi fašista,ostavi rome na miru i svejedno to ostrvljivanje na najslabije sam primetio što se ldp-a tiče.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Prestanite vec jednom da svirkate u horu-fasista, fasista, fasista.
Mnogo ste "demokraticni"
Inace i samo cigani sebe nazivaju ciganima a ovo rom im dodje kao da ih neko zeza. Ima jedan mala njihova i ja im kazem romska mala oni se ubise od smeha i kazu - ciganska bre burzaeru. Mi smo cigani. Samo smo za ove delegacije koje nam daju pomoc i sl. romi.
Pa onda kazi da sam fasisita i ja i mnogi drugi.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
 Oni su manjina,i sam znaš kako se šlihtaju iz straha a to svako vidi i samo prosti im se podsmevaju.To su namučeni ljudi i to je tako.
Crnci u Americi se zezaju medju sobom :"Whats up nigga?" -To im belci ne govore.
  -Ja ne glumim demokratiju,ja sam ovakav jer se bolje osećam kad poštujem ljude.
  Stavi se u njihovu kožu i saosećaj malo sa njihovom nesrećnom sudbinom kad poželiš da ih zoveš pogrdnim rečnikom.Ko da oni vole što im je život tako jadan.
« Poslednja izmena: 28. Sep 2007, 21:33:21 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.