Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Шта вам смета код "ваших"?  (Pročitano 10005 puta)
26. Sep 2007, 10:00:16
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Како је ово политички форум, сви ми имамо неке префериране опције, си кларо, овде у Србији. Е сад бих волео да вас видим колико сте флексибилни и отоворена ума, колико можете да критикујете оне које иначе подржавате. Шта вам смета, а са чиме се не слажете? Са чиме се нисте слагали, па је став промењен или постао небитан?

Ред је да кренем од себе. Често ме повезују са ДСС-ом, а питање је да ли бих сада и гласао за њих. Можда само због оне "НЕ у НАТО" кампање Smile
Коштуници замерам пре свега начин на који је постао премијер. Преваром у стилу који је некада замерао Ђинђићу, а он сам се показао као много већи мућак.
Веља ми је нешто ближи, а њему замерам саботирање (неплаћање) обилазнице око Београда. Ипак је то веома битан пројекат, да би се игнорисао.

На прошлим изборима сам гласао за ту "народњачку" опцију, а да видимо са чиме се нисам слагао раније. Пре свега нисам био за државну зајебницу СЦГ. Али Црна Гора није више да нас кочи, а садашњи став ми је одличан. Не морамо да их волимо, па ни да сарађујемо са њима.
Такође, ДСС-овци су били доста инертна опозиција. Без Млађе тешко да би оборили ненародну владу Живковић-Јовановић. Не могу да замислим неког из ДСС да баш ужива у покретању афера и блаћењу оних који блато заслужују. Smile

А сад мало ви. Посебно да видим чедисте и радикале Smile
Занимао би ме и став оних који воле да глуме неутралност, деле свима лекције, а ипак су опредељени. Ако треба рећи ћу на кога конкретно мислим.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
I ja sam glasao za DSS. Pre svega nervira me kod Kostunice sto nema malo vatrenije govore, vec mi je sve to nekako ustogljeno. Mislim da bi u ovom trenutku trebao da kao Americki predsednik on izadje na televiziju i cita one izjave, a ne spiker dnevnika. Takodje me nervira sto dosta njih ne zna kako da se ponasa na televiziji, vec kao neke babe na pijaci krenu da se prepucavaju. Nervira me i to sto su dosta krenuli da cimaju oko nekih dogovorenih stvari, npr. sto javno ne kazu da ce dati Tadicu podrsku za izbore. OK, mozda je to neka njihova igra, ali poceli su previse da se igraju. Dalje, mislim da ne rade dovoljno na ekonomskom patriotizmu, pogotovo prema Slovencima i Hrvatima. To je vec premasilo svaku meru. Treba im zabraniti daljna ulaganja i sirenje, sve dok oni ne puste nas kapital u Sloveniju. Imaju jos da uce, ali to se odnosi na sve partije, da prave kompromise i da kada se dogovore ne cimaju oko radjenja dogovorenog. Generalno, svi nasi politicari imaju problem sa odmerenoscu. Trebaju jos da uce, ali mislim da su na dobrom putu i DS i DSS i G17. Radikali i LDP mislim da o njima ne vredi trositi reci. Ekstremisti. Svim snagama protiv njih.

@duse
Ne slazem se sa tobom oko nacina kako je Kostunica postao premijer. Cistom matematikom, podelom poslanickih mesta, dodje se do toga da je u principu ravnomerna podela. Koliko posto moci imaju funkcije predsednika i premijera? To po meni prevazilazi koliko posto poslanika DS ima u koaliciji. Sto se tice toga da im je Kostunica pripretio sa radikalima, mislim da je to bilo iznudjeno, jer je DS vec na izborima kandidovao Djelica za premijera. Kao oni su neki smekeri i slicno, a onda kada su dosli rezultati, kako onda pred birace jer ispadas slabic, jer moras da popustis, a opet su popustili, ali da bi se doslo do toga morali smo da izgubimo tri meseca. Mislim... To je ono sto sam rekao nisu jos naucili da budu odmereni. To je ono sto razlikuje drzavnika od politicara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Додаћу још и да је политика "стратешке неутралности" или како се већ зове доста касно формулисана. Раније су и они инсистирали на европским интеграцијама, а атлантски део су се углавном прећутно слагали. Сећам се оних билборда са звездицама, једино ми ту било симпа што сам могао замислити реакцију чедоида када "Калашњиков" "zloupotrebljava Evropu zbog koje je Zoran ubijen" Smile
А у суштини је и то облик провинцијализма...
Чисто узгред, концепт Зоре Новог дана нема везе са ДСС-ом... то што је сада дошло до поклапања нема везе, ја сам био први.

Наравно, "страначка војска" ДСС-а је љигава као и свака друга. Мада ту Г17 предњачи. Кад видим ону Сузану Грубјешић мислим се - жено умеш ли ти ишта осим страначког става и интереса. Свака част Млађи, али воли да се окружи медиокритетима...

Citat
Cistom matematikom, podelom poslanickih mesta, dodje se do toga da je u principu ravnomerna podela. Koliko posto moci imaju funkcije predsednika i premijera? To po meni prevazilazi koliko posto poslanika DS ima u koaliciji. Sto se tice toga da im je Kostunica pripretio sa radikalima, mislim da je to bilo iznudjeno, jer je DS vec na izborima kandidovao Djelica za premijera.

Математика је ОК, и глупо је рећи да је Коштуница недемократски постао премијер.
Он није припретио радикалима, него им нешто обећао. То обећање је било глупо, и они су још веће будале ако су поверовали. Али он, нити ико из ДСС-а, није објаснио зашто их је изиграо.
Верујем да је такав маневар само једном могућ. После следећих избора Коштуњави неће бити премијер. Можда још задржи неко министарство, а кад оде у опозицију нестаје са сцене.

п.с. Ајде мало друге да видим
 Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Na politickoj sceni Srbije u ovom trenutku mi smeta velika razdvojenost u stavovima Demokratskog bloka. Radikali idu svojim putem i gaze kako su naumili. Ponekad se primire ali nastavljaju. SPS je partija koja se mnogo promenila od 2000. godine. poceli su da im se otvaraju oci po nekim pitanjim apo kojim su bili cak i tvrdokorniji od radikala- EU i sl.
LDP je partija koja bi zbog svojih stavova ponekada treba zabraniti ali i oni kljucnu po neko zrno i za sada su minorna stranka iako su u Skupstini.
DS i G17+ imaju najslicnije stavove  ali kada su u pitanju fotelje onda nemaju milosti .DS je polako ali sigurno presao Kostunicu-kroz obostrano odugovalacenje oko formiranja Valde oni su postavili mnogo savetnika, cinovnika po ministarstvima koji stvarno upravljaju ministarstvima.
Narodnjacka koalicija mi nije jasna. Kostinica mnogo cuti u odnosu na Velju. da nije Velja njegov glasnogovornik???Onda je to veoma lose u pojedinim fazama pregovora, dogovora i sl.
Izludese me ove silne afere i prepucavanja .DS naspram DS i sl.
Definitivno=demokratskog bloka -kako ga nazivaju emisari sa zapada = u Srbiji nema. nema sloge izmedju DS i DSS i sto je najstyrasnije-spoljna politika je toliko u suprotnosti u stavovima ovih lidera da je stvarno -na zalost- tragikomicno. Jedan dan cujemo DS sa jednim stavovima a onda stigne demant DS da nije bilo dogovora.
To pravi od Srbije neozbiljnog partnera za pregovore i uopste Srbiju kao neozbiljnu zemlju.
Nikako mi nije jasno jos i to da se Skupstinska vecina svadja medjusobno oko nekih veoma bitnih detalja i zakona. pa sedite pre zasedanja i dogovorite se.
I mnogo me bole ove po svaku cenu nakaradne privatizacije.prodali smo npr, u samom pocetku cementare koje su radile fantasticno i dalje rade. Secerane je koticMK komerc privatizovao za sicu-otplatio dug od 20 miliona evra svih secerana a iza grma - u skladistima secerana bilo je secera za 40 miliona evra. Setite se afere sa secerom i izvozom secera iz Srbije u EU po povlascenim uslovima. prodadosmo izvore vode - sto nigde u svetu nema. Prodajemo umesto da budemo koncensionari. Pa Kralj Aleksandar je to radio nakon I sv rata-koncesije, koncesije i sve je Srpsko ili uglavnom je Srpsko.
Ako se ovako nastvai u Srbiji     ce tek biti a i sada je klasican primer  N E O K L O N I J A L I Z M A- srusim te , dam ti "jevtine kredote za obnovu i razvoj" raznorazne "pomocoi" i samo te zaglibljujem. A kada se zdrebe zaglibi ono se najbolje *e*e-tako je u ovom trenutku u Srbiji.
Posebna prica sto se nije rascistilo sa tajkunima iz MIlosevicevog vremena. Onio su sada najjaci i pogledajte jihova bogatstav. Stekli "posteno" krvlju i znojem.Ne,ne,ne, i ne, -opljackali Srbiju gore no Jezda i Dafina.
KAda se to resi ( a sumnjam jer su oni glavni finansijeri stranaka) bice bolje.
Ja bih voleo da postoji stranka u Srbiji koja se ne stidi Srpske proslosti, da bude umereno nacionalna sa prikljucivanjem EU.Nato otpada iz bilo kakve kombinacije i razmisljanja.
Voleo bih da ta stranka ne trci za foteljama vec da na pravim mestima -od vrha do lokala -budu samo sposobni ljudi ponekda i iz drugih politickih opcija
Znaci da se ceni sposoban i pre svega posten covek, strucnjak i apolitican. Ne mora da znaci da ako si u stranci na vlasti samo ti imas "sposobne"( citaj one koji ce vise nakrasti za stranku i pri tom za sebe a manje voditi racuna o oporavku firme, preduzeca ili cega god na cijem je celu)
za sada mi je tome najbliza DSS ali ovo ponasanje Kostunice da se ne obraca narodu kao Milosevic i slicni gafovi me teraju na jos uvek nezainteresovanost za bilo koju stranku u Srbiji.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
od kad sam dobio pravo glasanja glasao sam za radikale i za sada jedino što mi smeta što do sada nisu uspeli da dođu na vlast pa da vidim kako bi oni vodili državu i glasaću dok god se to nedesi,slobu nikad nisam mogao smisliti i dolaskom na vlast demokrata bilo mi je drago što se ovaj konačno sklonio ali ta dragost nije dugo trajala kad su demokrate pokazale svoje pravo lice pa sada se samo polemiše ko je bio veći lopov slobini ili ovi sad
neću da tvrdim da bi radikali bili bolji ali neznam ni da bi bili gori ili isti dok nedođu na vlast tako da ću i ubuduće glasati za njih,a onda ću se verovatno uveriti da srbi nisu za vlast ali otom potom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Радикали су већ били на власти. Истина не сами, али уласком у владу сносе одговорност.

До сада смо имали нас тројицу најближих ДСС-у и једног радикала коме је једин жао што нису његови на власти. Ајде остале да видим...

Ајде чедисти - која то Чедина изјава није сјајна? Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slažem se da su bili na vlasti ,mislio sam na vlast u kojoj će radikali biti većinski partner ili samostalno
tad kad su oni bili koalicioni partner socijalistima bili su manjinski koalicioni partner i svi znamo kako se to završilo,mada sam ja zadovoljan jer jedini oni nisu pristali na predaju kosmeta potpisivanjem kumanovskog sporazuma
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 12:49:31 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
Slican slucaj, samo sto ja od kad imam pravo glasa glasam za DS. Uz sve njihove mane, jedina stranka uz G17 koja nema izrazene ekstremne stavove kao npr SRS ili LDP. Dosta mi je vise opcija koji bi narodu dali samo hleba i igara (hleb 3 din) ili opcija koje na zapadu misle da je med i mleko. G17 mi je rezervna opcija, Dinkic dobro radi svoj posao iako je nadobudna  budala.  Problem je u G17 kao i vecini stranaka sto je Dinkic tamo i tata i mama (slicaj Labus). U slucaju da Dinkic napusti politicki zivot G17 bi nestao kao povetarac.  Sa druge strane Dinkic je mozda jedini svestan da je nasoj zemlji ekonomski razvitak na prvom mestu, posto mi se cini da ostali nisu.
Sto se tice DSa, imali su tajkune posle promena (Cane, Kostic, pa cak i Djilas) ali su imale i sve ostale stranke (Drakulic). Nisu zavrsili sa slobinim ljudima kako su trebali mozda njihovom krivicom mozda zbog DSSa. Nisu mogli da izvedu privatizaciju pojedinih firmi kako treba, takodje dozvolili su kupovinu sumnjivim kapitalom (namerno).
To sto sada popustaju Kostunici mozda je druge slabost DSa ali meni ipak dokazuje da su intersi naroda ispred stranackih, jer ce zbog tog popustanja gomila glasova preliti LDP. Situacija po zemlju ne bi bila ni malo povoljna da kakva takva vlada nije napravljena. DS je trebao da uslovi premijersko mesto, obezbedjenjem DSSovih glasova za predsednicke izbore. Ovako pominje se Velja, tu su DSovci ispali glupi do jaja.

ovo je jedna od najboljih tema, samo se plasim da ne postane opet hvalisanje svoje stranke.
eto i jedan glas za DS  Smile
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 13:04:32 od boki282 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
ne znam jos koji su moji.
uvek sam se neckao izmedju LDP-a i DS, ali je uvek DS pobedjivao.

dovodjenje djelica je potez koji je odlucio.

srs,sps i dss su fasisticke stranke(ne vazi za ceo dss) pa otpadaju.
g17 nikada ne bih glasao za njih ali mi se par mladjinih izjava svidja u poslednje vreme(sami gradimo koridor 10 i sl..)

tako da mi ostaje samo DS i LDP

DS jedini sansu da pobedi nikolica.
ne svidja mi se uvodjenej najgorih ljudi iz stranke na odgovorna mesta(vlahovicev gmaz za ministra fionansija i pord Djelicevog apela)
toliko popustanje prema DSS-u je nenormalno.
prvo su ispusili za BIA, sto je neverovatno.
trebao je tadic da bira nestranackog coveka za BIa...i nijsta.
sada puse i za NBS...neverovatno.
a za javna preduzeca ce uzeti NIS koji ce i onako prvi da se privatizuje.
debili.
smeta mi nemoc tadica u dogovorima sa kestunicom.
predsednik je u svakoj drzavi iznad ili bar u rangu sa premijerom, sto ne vazi za tadica.

ne svidja mi se ni stav DSa prema kosovu.
ja sam za pdoelu ili za status Hong kong-a.
jer ne zelim da zivim u drzavi sa 2 miliona albanaca.

glupo je i to za predsednika.
koliko se secam, dogovor je bio, podela odgovornosti, DSS premijera, a ds PREDSEDNIKA.
i tu ih izjebase.
DS je i dalje jedan od favorita jer je bolji od drugih u odnosu vrline/mane
i ima par ljudi koje cenim-djelic, Jesic i ona ministarka informatike i telekomunikacija(zbog dovodjenja konkurencije telekomu) , sutanovac(koji postaje jedini covek u srbiji koji moze lepo da zapusi usta Vucicu)i kao tadic koga ne cenim, vec je najbolji za borbu protiv radikala za predsednika.



sa druge strane,
u LDP-u ne postoji ni jedna osoba u vrhu koja mi se svidja.
jedini koji su bili na toj strani su svilanovic i Jesic, ali prvi se povukao, a drugi otisao u DS.
ali mi se jako svidja njihov stav koji samo tako zajedno mogu da iznose:"jebem vam mater svima, onu fasisticku" Smile
to je poruka koju nose i zbog toga im svaka cast.
imaju oni lepe slogane, lepe poruke, ali kada sve to govore ti ljudi iz vrha, onda nema smisla.

dobro je to sto bi ceda sigurno manje popustao bilo kome i cini mi se da ce za par godina LDP u vlast imati vise udela nego sto zasluzuje, bas zbog tog njihovog stava...gazi sve, kad su fasisti.
oni na najbolji nacin pljuju seljacine i primitivce na sceni(velju, nikolica i sl)
ali mi se ne svidja to sto cesto preteruju, lazu(dok preteruju), izmisljaju,i krse neka pravila 'igre'
njihova subjektivnost moze da se meri samo sa radikalskom.
ali ima i dobrih strana.
npr onaj bezboznik...pa onda nesto ovog tipa:

akceije tipa: zakaci svog heroja.
ali kao sto rekoh, nemajuni jednog coveka u vrhu koji zasluzuje da siri tu ideju koju LDP siri.

tako da ne znam...
najverovatnije cu na predsednickim u krugu 1 glasati za LDp a posle za DS jer znam da ce adic svakako u drugi krug a zelim da ispadne da LDP-ovaca ima vise.

iskreno, razocaran sam scenom u srbiji tako da mi ostaje da idem sistemom eliminacije kada glasam...
biram najmanje ogavnog.

[Edit by Crowz: Ako svima zelis da stavis do znanja da preferiras osobe istog pola, sex oglasi su na drugom delu foruma, ne postavljaj ovde takve stvari...]
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 22:39:37 od Crowz »
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung U900
Citat
jer ne zelim da zivim u drzavi sa 2 miliona albanaca.
Ти неком рече да је фашиста? Smile
ПС.Тај безбожник ћу да набијем у буљу ономе ко га је издавао само док га ухватим!

рекао бих и ја нешто за тему али ми се сви гаде,нарочито ДоСманлије,ЛСД,Геј17+,а и они батићевци! Smiley 1
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.