2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samo je jedan Vlade Divac  (Pročitano 1313 puta)
22. Sep 2007, 14:56:04
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
NBA zvezde polako pristižu u Beograd na oproštaj Vlade Divca od aktivnog igranja košarke, a među prvima, juče su na beogradski aerodrom sleteli Toni Kukoč, Kris Veber i Skot Polard, nekadašnji Divčevi saigrači iz Sakramenta, kao i Greg Popovič, trener San Antonija, šampiona NBA lige.

Odlično raspoloženi Skot Polard, koji je svojom pojavom (ali i stilom oblačenja) privukao veliku pažnju ljudi na Aerodromu „Nikola Tesla“, kaže da je poziv Vlade Divca da dođe u Srbiju na njegov oproštaj prihvatio istog trenutka.
- Kada me je Vlade pozvao da dođem, nisam se dvoumio, toliko ga volim da bih za njega sve uradio. Veliki koncert koji se održava u subotu značajan je prvenstveno zbog toga što ćemo pomoći ljudima, a uz to se i zabaviti - rekao je Skot Polard, koji je nekoliko
Skot Polard na beogradskom aerodromu
godina u Sakramento Kingsima igrao sa Divcem.
Polard je rekao da je veoma uzbuđen zbog dolaska u Srbiju.
- Nisam do sada bio u vašoj zemlji. Baš sam u avionu pričao sa Tonijem Kukočem. Da mi je on rekao pre deset godina da ću danas biti u Srbiji, ne bih mu verovao - izjavio je Polard.
Kris Veber, još jedan nezaobilazni član čuvene petorke Sakramenta, koji trenutno igra za Detroit, u Beograd je došao sa suprugom.
- Došao sam da vidim svog prijatelja. Volim ga, on mi je kao stariji brat. Uvek mi je govorio da će me dovesti u Srbiju gde ćemo se dobro zabavljati. Sada sam došao da pomognem njegovu dobrotvornu akciju i da se ujedno dobro zabavim sa mojim drugom Divcem - ispričao je Veber i dodao:
- Jedva čekam koncert u subotu. Rekli su mi da će doći par ljudi... njih sto, dvesta hiljada i time pomoći ljudima koji su u nevolji.
Osim trojice čuvenih igrača, juče je u Beograd stigao i Greg Popovič, trener NBA šampiona San Antonija, a specijalni gosti Vlade Divca na spektakularnom koncertu koji će se sutra održati ispred Skupštine Srbije biće Glen Rajs, Hido Turkoglu, Peđa Stojaković, Aleksandar Đorđević, Predrag Danilović, Dejan Bodiroga, Žarko Paspalj, Zoran Savić, Aleksandar Volkov, Dino Rađa, Šarunas Marčuljonis, Panajotis Janakis...
Program ispred Skupštine, koji je organizovan u okviru humanitarne akcije „Možeš i ti“ koju je pokrenula Fondacija „Divac“, vodiće glumac Gordan Kičić, a za dobro raspoloženje će se pobrinuti Mori Kante, afrički muzičar i ambasador dobre volje Ujedinjenih nacija, „James Brown family“, Esma Redžepova, Šaban Bajramović, Darko Rundek, Bruno Langer, orkestar Bobana Markovića, „Deca loših muzičara“, Aleksandra i Kristina Kovač, Vlada Divljan, Slobodan Trkulja, „Van Gog“, „Negativ“...
- Naravno, svi su pozvani, a ovim besplatnim koncertom želim da se zahvalim svim ljudima koji su me podržavali tokom moje karijere - rekao je Vlade Divac.



Satnica subotnjeg spektakla
11.00 - 17.00 časova: Takmičenje u uličnoj košarci na pet punktova u Beogradu
Turniri će se održati na Slaviji (početak ulice kralja Milana), kod „Beograđanke“ (raskrsnica ulica Kralja Milana i Resavske), na Terazijama, na Trgu Republike i na kraju Knez Mihailove ulice. Na svakoj lokaciji će učestvovati 16 ekipa sa po tri igrača, a igraće se osmina finala, četvrtfinale, polufinale i finale. Mečevi će trajati 2 puta 5 minuta a između osmine finala i četvrtine finala organizovaće se šutiranje trojki. Sa učesnicima turnira družiće se i čuveni košarkaši, Polard, Janakis, Stojaković, Kukoč, Veber, Marčuljonis...
20.00 - 00.00 časova: Najveća žurka na Balkanu, koncert ispred Skupštine Srbije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.